No Age Essentiel Yeux

No Age Essentiel Yeux

Delikatna biała lekko opalizująca emulsja, bardzo dobrze się wchłania, nawilża i błyskawicznie daje uczucie komfortu skórze wokół oczu, likwiduje sińce i opuchliznę (sińców nie mam a opuchlizna rzeczywiście się nie pojawia). Ma filtry UV. Jest to serum, ale nie wymaga zastosowania dodatkowo kremu.

Cena: ok. 200 zł

szkoda kasy

Nie nawilza wystarczajaco skore wokol oczu, nie ma zadnego rozjasnienia pod koniec stosowania, rozjasnia ale to efekt opalizujacej emulsji. taki sam efekt mam jak naloze rozswietlajacy balsam do ciala za kilka zlotych.
Jestem rozczarowana byc moze dlatego ze spdziewalam sie zbyt wiele. Odejmuje jedna gwiazdke poniewaz kilka razy makijaz zrolowal mi sie niedlugo po nalozeniu. Drogi.Używam tego produktu od:6 miesiecy

horror

To, co przeżyłam po aplikacji określam jednym słowem - HORROR - oczy zapuchnięte, podrażnione ... Nie wytrzymałam nawey 15 minut i musiałam szybko zmywać. Całe szczęście nie dałam się skusić na zakup i wzięłam próbkę, mimo, że pani zachwalała pod niebiosa. NIGDY WIĘCEJ !!! Za żadne pieniądze !!! Zdecydowanie odradzam osobom o wrażliwej skórze, które mają problem z nadwrażliwością w okolicach oczu :(

krem, po prostu

Między jakością a ceną - przepaść. Zwykły krem pod oczy, raczej na noc, niż na dzień, bo pozostawia film. Już do niego nie wrócę. Na szczęście kupiłam go w promocji razem z Hydra-move. Bardzo podobało mi się solidne opakowanie i dozownik.

Niewidoczna kreska na powiece

rozczarowanie

hm, spodziewalam sie czegos lepszego po diorze... dziwny to kosmetyk. dobre w nim to, ze szybko sie wchlania i ma przyjemna, wodnista konsystencje. niestety srednio nawilza, nie wygladza zmarszczek, a co najbardziej mnie irytuje - zostawia blyszczaca warstwe, ktora wcale nie tuszuje niedoskonalosci, a wrecz je podkresla. wedlug mnie to ten kosmetyk nie jest wart swojej ceny - nie polecam.
po kilku miesiacach zabieam gwiazdke, ten krem to koszmarek, za nic nie moge go wykonczyc, nawet jak naloze go na noc to budze sie rano z blyszczacym filmem pod okiem, zmarszczki sa bardziej widoczne, psuje mi sie humor od rana, gdyby to nie byl dior, wyrzucilabym juz dawno, ale szkoda mi bo wydalam tyle kasy. i azdnych, doslownie zadnych pozytywnych efektow. pieniadze wyzucone w bloto.

Miłe zaskoczenie

Najpierw kupiłam ten kremik na allegro - a dopiero później przeczytałam oceny na wizażu - i szczerze mówiąc podłamałam się :( Tymczasem krem berdzo mile mnie zaskoczył - skóra wokół oczu wyraźnie go polubiła :), wygląda dużo lepiej:) jest bardziej promienna, napięta, zniknęły opuchnięcia. Po jakimś czasie używania zrobiłam test i posmarowałam oczęta emulsją antyrodnikową Ideii 25 zamiast Diorem: różnica była spektakularna - od tego czasu Diora nie zdradzam. Nie daję 5*, bo IMHO krem jest zbyt drogi a poza tym jego działanie określiłabym jako doraźne - choc efektowne.

nic szczegolnego

Moim zdaniem nie jest wart nawet trzech *,poniewaz cena jest niewspolmierna do jakosci.Jesli chodzi o dzialanie, to wlasciwie nie robi nic- nie splyca zmarszczek, cieni nie rozjasnia, opuchniec nie usuwa, jedynie lekko nawilza. I to wszystko jak na krem za 200 pln :-( Ilość zużytych opakowań: Dosc duza probka " uchronila " mnie przed zakupem calego opakowania.

krem - po prostu

Jak na tak drogi kosmetyk, to nie polecam. Jest lekki, dobrze się rozprowadza, błyskawicznie wchłania, ale jakby ściągał i podrażniał moje oczy. A cienie i opuchnięcia? Jak były, tak są nadal. Gdyby kosztował 40 zł, byłby ok, ale za 200?

Świetny

Bardzo dobrze się wchłania.Jest lekki,dobrze nawilża skórę.Skutecznie niweluje cienie pod oczami.Zapach niewyczuwalny.I jeszcze te dozownik mogę nabrać tyle kremu ilę potrzebuję.Choć trochę drogi,ale rewelacyjny.

Powierzchowne dzialanie

Znakomicie się wchłania i po aplikacji skora wokół oczek wygląda na niesamowicie świeżą i rozjaśnioną. Rzeczywiście dobrze radzi sobie z cieniami i opuchnięciami, świetnie nawilża i nie podrażnia. Gorzej natomiast z wygładzaniem zmarszczek - nie zauważyłam u siebie jakiś spektakularnych efektów. Choć może zadaniem tego kremiku nie jest ich wygładzenie ale zapobieganie powstawaniu nowych?<BR>Dopisek po czasie:<BR>Odejmuję dwie gwiazdki - po dłuższym używaniu stwierdzam, że efekt rozjaśnienia jest wynikiem tylko chyba opalizującej emulsji. Na dłuższą metę niestety brak jakichkolwiek efektów. Na dodatek nie był dla mnie wystarczający do stosowania samodzielnie, musiałam na niego dodatkowo nakładać krem.

bardzo dobry

Komfortowy ,elegancki i przyjemny w użyciu kosmetyk.Ładne opakowanie,dość wydajny.Świetnie się wchłania,można natychmiast wykonać makijaż,nawilża i napina skórę wokół oczu.Jest dość drogi,ale chyba warto zainwestować ze względu na długofalowe działanie (zapobieganie zmarszczkom).jestem z niego zadowolona,ale bez euforii.