Anew, Kapsułki z wit. C

Anew, Kapsułki z wit. C

Pojemność 30 szt

Kapsułki z wit. C z serii Anew Avonu - nowoczesny kosmetyk po przystępnej cenie. Delikatnie rozjaśnia cerę, nawilża, jedna kapsułka wystarcza na 2 razy, dobrze stosować je jako kurację po letnim opalaniu (zwłaszcza gdy opalenizna zaczyna schodzić) lub po zimie, gdzy cera jest zszarzała i osłabiona zimnem i ogrzewaniem.

Cena: 65,90 zł / 30 kaspułek

rewelacja!!! :)

Moje faworytki :) Wielka szkoda, ze juz niedostepne :( Stosowałam je 2 razy do roku, jako miesięczną kuracje. Swietnie rozjasniają, nawilżają i wygładzają skórę. "Prasują" drobne zmarszki i likwiduja niewielkie przebarwienia. W dodatku są w slicznym słoiczku :)

Na szczescie mam jeszcze zakamuflowane 1 opakowanie na pozimowa kuracje odmładzajaca :D

Za tłusty

Jest obrzydliwie tłusty. Przy mieszanej cerze można o nim zapomnieć (o czym niestety producent zapomniał wspomnieć). Nie wyobrażam sobie posmarować swojej mieszanej, trądzikowej cery czymś tak tłustym i ciężkim. W zamian zdecydowanie polecam Active C La Roche-Posay - do kupienia w aptece i wcale nie za dużo wyższą cenę.

nie i nie !!!

Przede wszystkim jest za tłusty (mam cerę mieszaną) i długo się wchłania. Owe kapsułki jak dla mnie wcale nie mają wygodnej formy aplikacji! Cała ceregiela z rozcinaniem kapsułek i wydobywania z nich tego serum przyprawiała mnie o rozpacz ( nie ma to jak krem, którego można nabrać tyle ile się chce, w dużo łatwiejszy sposób!) Słoiczek ładny tylko z wyglądu, ale wydobycie z niego kilku ostatnich kapsułek jest już trudne, góra słoiczka zbyt wąska, trzeba je poprostu wysypywać, a wtedy znowu wypada ich za dużo! Niemiły zapach witamin można jeszcze znieść, tylko po co? -Żadnej poprawy w wyglądzie skóry nie zaobserwowałam (co prawda zmarszczek nie mam , ale jako kuracja serum to także się nie sprawdziło a regularnie zużyłam całe opakowanie)

Avon Mark - relacja

dobre

Jedna kapsułka starcza na jeden raz, bo tyle producent przeznaczył na jedną aplikację.<BR>Warto dosmarować i szyję, bo kosmetyk ten świetnie wygładza cerę i rewelacyjnie zmiękcza.<BR>Stosuję je na noc, ponieważ mają dość gestą konsystencję (długie wchłanianie) i specyficzny zapach.<BR>Po dłuższym stosowaniu rozjaśnia i znacznie poprawia stan skóry.

nie wchłania się wcale!

Może i dobre, ale nie dla mojej cery - mam mieszaną, a kosmetyk ten polecałabym do suchej. Jest raczej ciężki i po prostu nie wchłania się w moją skórę. Zostawał na skórze i musiałam go wycierać chusteczką, żeby nie pobrudzić poduszki. Zapach też średni. Zużyłam dwie kapsułki i właśnie szykuję się do zwrotu. O efekcie po dłuższej kuracji nie mogę więc niestety nic napisać.

Oceniam na 1.00

moja skóra twarzy zareagowała strasznym pieczeniem ( przez 3 godziny robiłam okłady z wody termalnej) , nie polecam przy wrażliwej cerze

Oceniam na 3.00

To jest jedyny kosmetyk Avon'u, który przypadł mi do gustu. Stosuje go okresowo, najczęściej po zimie w celu lepszego nawilżenia i zregenerowania skóry. Nadaje się wyłącznie na noc. Jedyną , jak dla mnie dość dużą wadą, jest witaminowy zapach, utrzymujący się przez jakiś czas na skórze po nałożeniu specyfiku z kapsułki.

Oceniam na 3.00

kapsułki bardzo wygodnie się dozuje, przyjemnie nawilżają skórę.Zapach niezbyt mnie zachwycił, powodują lekkie szczypanie twarzy...to znacznie zmniejsza komfort używania tego kosmetyku

Oceniam na 4.00

Kapsułki są świetną formą kosmetyku- zachowana jest higiena użytkowania. Polecam szczególnie dla osób z przebarwieniami na skórze oraz dla cer naczynkowych. Po zastosowaniu kapsułki może być jeszcze potrzeba użycia kremu.