Regenerujący szampon z naturalnymi ekstraktami imbiru i orzecha włoskiego do włosów farbowanych i po trwałej

Zgłaszająca osoba: Lazy Morning

Szampon do częstego stosowania. Zapewnia szczególną pielęgnację włosom farbowanym lub po trwałej ondulacji, które potrzebują dużo witamin i substancji nawilżających, a także ochrony koloru przed wyblaknięciem na skutek promieni słonecznych. Przy regularnym myciu włosy są bardziej puszyste i błyszczące, znacznie lepiej się rozczesują i są bardziej podatne na układanie fryzury. Przy każdym myciu głowy aktywne czynniki działają w głębi i na powierzchni włosów, nadając im świetlisty blask:
- nawilżają i wygładzają włosy aż po same końce;
- działają wewnątrz włókna włosów, by je wzmocnić;
- chronią włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Szampon w nowoczesnej formule żelu zawiera w swoim składzie bioaktywne ekstrakty z imbiru i orzecha włoskiego, kapsułki z witaminami E + B5 oraz filtry UV.

Cena: ok. 8 zł / 250 ml

Faaajny :)

Szampon został nabyty przypadkowo- prosiłam mamę o załatwienie mi zakupów i kupienie innego, ale "nie było, więc wzięła ten" ;) Byłam nastawiona sceptycznie, a teraz- jestem bardzo zadowolona! :D

Szampon ma ładny, ciekawy zapach (korzenno-pomarańczowy), jest niezwykle przyjemny w użyciu (daje taką aksamitną pianę), wydajny, łatwo się spłukuje. Zostawia włosy śliskie, miękkie, dużo łatwiejsze do rozczesywania (choć- nie oszukujmy się- przy bardzo "zdemolowanych" odżywka będzie koniecznością; moje włosy- mimo farbowania- są OK i po prostu nie doznały uszczerbku).

Używałam go systematycznie, zwykle co drugi dzień (a ostatnio tak jakoś się składało, że zwykle bez odżywki!). Efekt jest taki, że kolor ma się nieźle, końcówki zdrowe, włosy w dobrej formie, a do tego o wiele mniej wypadają i szybko "odrastają" te, które jakiś czas temu powypadały w nadmiarze (diabelski stres! :P ).

Mam nadzieję, że innym (ewentualnym) użytkowniczkom ten "zwykly" szamponik też się tak przysłuży :)