Naturals, Shower & Creme Milk & Rose with Essential Oils

Naturals, Shower & Creme Milk & Rose with Essential Oils

Kremowy żel pod prysznic Mleko i Róża - delikatność i odżywianie zawiera czyste proteiny z mleka oraz olejki eteryczne i wyciąg z róży. Delikatnie perfumowana formuła łagodnie czyści i odżywia skórę pozostawiając uczucie miękkości i gładkości.

NIe zachwycil mnie zapach

Zel bardzo dobry - odpowiednia konsystencja, dobrze sie pieni, ale mnie osoboscie bardzo drazni ten rozany zapach - nie lubie kosmetykow rozanych i ten zel takze nie przypadli mi do gustu. Zdecydowanie wole inne zele Palmolive z tej serii, np wisniowy - te same wlasciwosci a zapach obledny

Używam tego produktu od:pol roku

bardzo dobry

Bardzo lubie żele pod prysznic Palmolive, a ten należy do moich ulubionych:
- bardzo wydajny
- tani
-świetnie sie pieni
-dobrze myje
-pięknie pachnie
-pozostawia skórę miękka i nawilżona

Fajnie jest go miec :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

dobry jak Palmolive

pod moim przysznicem lub na mojej wannie przez 85% czasu stoi jakiś palmolive.

Jak wszystkie żele z tej serii tak i ten jest bardzo fajny, ładnie pachnie, pieni sie odpowiednio, skóra po nim jest gładka.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

super!!

Śliczny zapach, dobra konsystencja, już niewielka ilość pieni się bardzo dobrze. Wydajny. Skóra po umyci gładka, miękka i delikatna. Zdecydowanie polecam, warto.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bliski ideału.

Bardzo dobry produkt do mycia. Ma bardzo przyjemny, rzeczywiście kojący zapach, jednak jest na tyle neutralny, że może go używać cała rodzina. Świetnie się pieni, dobrze myje ciało, jest gęsty i kremowy. Kąpiel przy użyciu tego płynu to prawdziwa przyjemność. Na pewno go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Najsmaczniejszy :P

Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione....Kolejny kosmetyk do kąpieli firmy Palmolive, który na pewno nie raz jeszcze wyląduje ze mną pod prysznicem.........:);) Piękny zapach, rozpala zmysły, sprawia,że przez ten czas spędzony w wodzie czuje sie na prawdę wyjątkowo...:)

KWC

Cudooooooowny zapach roz. Kocham ten zel, jest jedyny w swoim rodzaju. Jak to Palmolive - dobrze sie pieni, pielegnuje skore, nawilza. Dalabym szostke ale nie ma takiej opcji :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

jeden z najlepszych

Jeden z nalepszych, tak jak wszystkie Palmoliwy świetna konsystencja, piana, butelka poręczna, zapach- ach, mleczno- różany, śliczny i słodki.Takie lubię.

Używam tego produktu od:2 lat

Różany

Jak ktoś lubi róże to obowiązkowo ten żel musi nabyć. Zapach bardzo fajny, wprowadza w przyjemny nastrój. Sam żel nieźle nawilża skóre i pozostawia ją pachnącą różami i miękką :) Cena bardzo przystępna jak na takie przyjemności :]

Używam tego produktu od:3 lata

BOSKI!

Uważam go za najcudowniejszy żel pod prysznic jaki kiedykolwiek miałam. Jego wspaniały różany zapach roznosi się po całym ciele. Świetnie usypia i relaksuje po ciężkim dniu. Bardzo kremowy i jedwabisty. Nie trzeba go zbyt wiele nakładać, bo mocno się pieni. Skóra jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. MOCNO POLECAM!

Używam tego produktu od:

Oczywiście cudowny :-)

Już gdzieś się rozpisywałam na temat żeli palmolive, które uważam za najlepsze. Co do tego konkretnego, to powiem, że ma cuuudowny zapach, skóra pachnie po nim jeszcze długo.:-) Jak pozostałe tak i ten jest wydajny, nie wysusza skóry i jest śmiesznie tani. Czego chcieć więcej?

superowy

Bardzo dobry żel-krem pod prysznic. Ma piękny zapach, świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje u mnie pojawiania się pryszczy na plecach/ramionach, wręcz je leczy! O niebo lepszy od dotychczas używanych przeze mnie żeli Nivea. Eh, to już uzależnienie ;-) Jedyny mankament to dostępność - od jakiegoś czasu muszę się nachodzić zanim go znajdę, ale warto.