Gommage Exfoliant Doucer du Corps

Gommage Exfoliant Doucer du Corps

Peeling do ciała dokładnie oczyszczający skórę. Zawiera wyciąg z żywokostu o włściwościach stymulujących, wyciąg z lukrecji o właściwościach łagodzących oraz wyciąg z mimozy - działa bakteriostatycznie, gojąco i ochronnie. Drobinki ścierne są bardzo delikatne. Peeling do użycia na suchą, lub wilgotną skórę. Szczególnie polecany przed użyciem preparatów samoopalających.

Cena: 140 zł / 200 ml

bardzo dobry i wydajny

Naprawde dobry produkt, szczegolnie na sucha skore. Po peepingi uzyeam maseczki nawilzajacej tez clarins(niebieska tubka) Robie tak raz w tygodniu. Efekt miodzio :)

Ilość zużytych opakowań: koncze pieresze opak.

świetny jako peeling do twarzy

Polecam ten peeling do cery mieszanej, ja używam wyłącznie na twarz. Peeling ma kremową konsystencję, mocne granulki, bardzo dobrze wygładza twarz, wręcz ją poleruje, ale bez szkody dla cery. Jest naprawdę idealny do cer mieszanych. Wcześniej używałam peelingu Sisleya w słoiczku, był gęsty i również miał mocne granulki, jednak 50 ml szybciej się kończy niż 200 ml, a ja lubię często peelingować, wtedy cera lepiej wchłania kremy i lepiej rozprowadza się podkład.
Ten peeling jest tak naprawdę do ciała, ale ponieważ lubię mocne peelingi, to u mnie super sprawdza się na twarzy i z takim też zastosowaniem go polecam. Inne produkty Clarinsa - np. ten pomarańczowy żel z mikrogranulkami jest zbyt delikatny, żeby nim wypolerować twarz tak jak lubię.
Jeżeli ktoś się zastanawia, czy nie ma po nim wyprysków, wysuszonej cery etc., to przy mieszanej cerze nie ma. Jest to produkt idealny, nie wiem natomiast, czy te granulki będą dobre dla cer suchych.
Cieszy mnie dodatkowo duża pojemność,dzięki niej można peelingować do woli, ja go używam 2 razy w tygodniu.
Polecam do spółki z kremem hydraquench tej marki, zgrany duet.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

dobry ale bez rewelacji

Wahałam się miedzy 3 a 4 gwiazdkami. Kremowy piling do ciała zawiera odpowiednią ilość drobinek. Ładnie wygładza skórę ciała, nie wysusza. Ja jednak preferuję żelowe pilingi z większymi drobinkami. Uzywałam go również do twarzy i był ok. Zapach przeciętny. Za tę cenę pewnie można znaleźć coś lepszego. ogólnie polecam ale nie dla zwolenniczek naprawdę mocnego tarcia. Używałam próbki dołączonej do innych zakupów o pojemności 30ml.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: próbka 30ml