Pharmaceris N, Capilaril-K 1% Active- krem na rozszerzone naczynka

Pharmaceris N, Capilaril-K 1% Active- krem na rozszerzone naczynka

Delikatny krem Capilaril K-1% Active - adresowany do osób borykających się z rumieniem, tendencją do zaczerwienień- minimalizuje widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych i drobnych wybroczyn, przez co poprawia wygląd skóry skłonnej do zaczerwienień oraz trądziku różowatego. Przy profilaktycznym stosowaniu kosmetyku skóra staje się odpowiednio ukrwiona mniej podatna na wystąpienia tzw. "pajączków" i rumienia. Zapobiega dalszemu powstawaniu teleangiektazji. Krem jest polecany dla skór:- z wyraźnie rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi,- przy stłuczeniach i wylewach podskórnych,- po zabiegach chirurgii plastycznej, zabiegach laserowych oraz zamykania naczyń krwionośnych.
Stosowanie:- w przypadku wyraźnie rozszerzonych naczynek i wylewów podskórnych stosować dwa razy dziennie do momentu, gdy naczynka staną się mniej widoczne, po czym profilaktycznie raz dziennie.
Wygodna aplikacja, dzięki pojemniczkowi z dyfuzorkiem.

Cena: 26-28 zł / 30 ml

Szkoda pięniędzy !

Kupiłam krem z myślą o zimie ( dotej pory uzywalam kremu na naczynka z firmy AA ) Myślałam ze ten ochroni mnie przed czynnikami zewnetrznymi jakie towarzyszą zimie. Krem ani nie złagodził rumienia jest nawet gorzej, jeśli chodzi o zapach to nieprzyjemny. Nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:Połowa pierwszego

gruszki na wierzbie

Zużyłam cale opakowanie i nic, żadnego efektu zmniejszenia naczynek, a producent to właśnie obiecuje. Poza tym wysuszył nawet moją dość tłustą skórę, musiałam dodatkowo używać innego kremu. Być może efekty byłyby widoczne po dłuższym czasie stosowania,, np po pół roku, ale raczej się nie skuszę. Minus za małą pojemność.

Strasznie mnie uczulil !

Coz, dostalam ten kremik w prezencie. Mam wrazliwa i rumieniowa cere.
Efekt: Spuchnieta buzia, do tego stopnia,ze jedno oko prawie bylo niewidoczne; niestety w niedziele, wiec cudem udalo sie znalezc dermatologa, ktory sie mna zajal.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: -

Well 01

eee tam

Nie widzę żadnej poprawy. Gdzie ta witamina K? Może za małe stężenie? no nie wiem. Kremu nie oceniam jako kremu pielęgnacyjnego, bo nie takie jest jego zadanie. On ma pomagać, wzmacniać ściany naczyn krowionośnych...a to co.... nic :(. Nie zaszkodził, ale tez i nie pomógł. Fajne opakowanie.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Nie dla mnie!!!

Przede wszystkim ten krem nie powoduje zmniejszenia zaczerwienienia a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej je nasila. Poza tym skóra po nim jest wysuszona i ściągnięta, a nawet szczypie. Pod makijaż też nie bardzo. Ogólnie do kitu. Gorszy jest chyba tylko Soraya.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niestety 1

SPRAWDZONY!!!

Nie wiem jak ten specyfik to zrobił, ale po stosowaniu go przez 3 m-ce nie mam naczynek !!!Jakoś sie "roztopiły", niemalże poznikały. Jest lepszy nawet od Flos Leku i Farmony. Dośc drogi, o zielonkawej konsystencji, początowo był w tubie , teraz jest wyposażony w pompkę !!! Mało go bo 30ml, ale i tak wart swojej ceny!!! Uleczył mnie z tego cholerstwa, z naczynkami naprawde trudno żyć ,a on spisał sie na 6+. Mam po nim alabastrową cerę , nie zamienię go na żaden inny krem . Mi niesamowicie odpowiada!!

Używam tego produktu od:2006-2007
Ilość zużytych opakowań: też kilka i zostanie ze mna na zawsze!!

Na naczynka się nie sprawdza !

Kupiłam go na zimę i ostatni raz użyłam w lato i mogę z całą pewnością stwierdzić, że nie sprawdza się w żadnych warunkach. Buźka i tak stawała się rózowa od zimna, wiatru czy słońca i oczywiście policzki mnie "piekły". Sięgnęłam też po niego po wizycie na solarium. ale nie ukoił mojej skóry. Strata pieniędzy!

średni, ale już nie kupię

jest b. przeciętny, w ogóle mi nie pomógł, musiałam go "wykończyc" na szyję i dekolt
buźka się świeci okropnie
nie widziałam zadnego ukojenia, woóle kremy z tej serii są beznadziejne

Używam tego produktu od:nie mogłam go zmęczyc
Ilość zużytych opakowań:jedno

cudów nie ma, ale najlepszy

Lubię bardzo ten krem , używałam już wielu ale nie przyniosły żadnych rezultatów. Kupiłam ten krem i moim zdaniem ma dużo zalet:
+poręczne opakowanie z pompką
+delikatna i łatwowchłanialna konsystencja
+delikatny zapach
+nie podrażnia, koi skórę, niweluje uczucie gorąca i pieczenia
Po regularnym stosowaniu na noc i lykaniu cerutiny:
+naczynka zbledły, ze nieznikną to chyba jasne
+skora mniej się czerwieni, chociaż nadal jestem "blondynką z różowymi..":D
Myślę że warto kupić, spokojnie uzywać na noc,nie ma co się spodziewać cudów, gdyż żaden preparat ich nie uczyni.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Szkoda kasy!

Kupiłam ten "aktyny" krem wraz z innymi produktami z tej serii., ale nie widzę żadnej różnicy.

Po kilku nieudanych próbach z Erisem, zniechęciłm się bardzo do tej firmy. Już nic od nich nie kupię.

Produkty profesjonalne Erisa to też jakieś bezsensowne mazidła, bo miłam okazję to niejednokrotnie sprawdzić.

Erisom mówimy NIE!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: --

Uczula

Kupiłam go z nadzieją że złagodzi zczerwienienie na mojej buzi a tu klops. Po paru użyciach okropnie spuchły mi oczy( mimo że omijałam okolice oczu) zaczerwieniły sie i okropnie swędziały. Dwa tygodnie musiałam tak chodzić. Okropność.

Używam tego produktu od:jednego miesiąca

Nie widzę różnicy

Kupiłam ten produkt już chyba 1,5 roku temu i jakoś nie mogę go wykorzystać. Chyba sie przeterminuje... Na naczynka nie pomaga w zaden sposób, nie nawilża - po zastosowaniu właściwie i tak muszę uzyć innego kremu. Po nalożeniu kremu właściwie nie widać różnicy. Po takim kremie spodziewałam się znacznie więcej ale nie pomogło nawet systematyczne stosowanie (co nie jest moją mocna stroną). Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:1.5 roku