Beauty Care Shower, Calming Night (Uspokajający krem pod prysznic na noc)

Beauty Care Shower, Calming Night (Uspokajający krem pod prysznic na noc)

Uspokajający krem pod prysznic polecany na wieczór, szczególnie po męczącym dniu, gdy chcemy się odprężyć. Nektar z dzikich kwiatów relaksuje i zmysłowy zapach pomaga przy zasypianiu. Zawiera witaminę A, która w połączeniu z ciepłą wodą pielęgnuje, pozostawia skórę gładką, elastyczna i nawilżona.

Cena: ok. 10zł / 250ml

ech, to był prawdziwy relaks i pielęgnacją ... , prysznicowe KWC

Używałam tego żelu namiętnie. Lubię żele pod prysznic o ciekawych, miłych zapachach, prysznic z ich udziałem jest dla mnie takim \'mikrospa\', potrafi mi naprawdę poprawić samopoczucie. A ten był mistrzoswem świata i prawie znienawidziłam producenta za jego wycofanie:

+ obfita jedwabista piana, typowa dl ażeli Dove

+ zero wysuszenia, jeden z niewielu, po których niekoniecznie musiałam się posmarować balsamem

+ znakomite właściwości myjące, a jednocześnie bez szkody dla skóry

+ wydajność rewelacyjna, też typowe dla większości żeli Dove

+ no i meritum - zapach ... wow! nie przypominam sobie drugiego tak kojącego, serio, serio. Żeby nie wiem co, żebym była nie wiem jak wściekła, smutna, to po prysznicu (czasem dłuższym;)) z udziałem tego żelu tajałam. Działał wręcz usypiająco i żartowałam, że nie mogę go użyć rankiem idąc do pracy:D

Miłe wspomnienia, szkoda że tylko wspomnienia.
Opcję "Kupię ponownie" wybrałam dlatego, że mam jeszcze nikłą nadzieję, że producent się ogarnie i żel wróci do sklepów;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: oj, duuużo:)

Świetny.

Jest naprawdę dobry. Ładnie pachnie, ma delikatną kremową konsystencję, dobrze się czuję już w momencie nakładania go na skórę. A po użyciu skóra jest świetnie nawilżona, miękka, miła w dotyku. W tej chwili używam innego, bo nie lubię używać ciągle tego samego, ale ten produkt kupie z pewnością, podejrzewam, że nie raz. :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

Ten zapach!! Unosi mnie ;)

Jest to ostatnio mój ulubiony żel pod prysznic. Używam go razem z płynem do kąpieli z tej samej serii. Wspaniale odpręża, nawilża, wycisza. Pieni się całkiem dobrze, konsystencja idealna - nie za rzadka, nie za gęsta. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to mój KWC!!
Zauważyłam , że coraz rzadziej widzę go na półkach :( Mam nadzieję, że go nie wycofają...

Ilość zużytych opakowań: ok 7

Jak makijażem powiększyć usta

Wspaniały

Fantastyczny i cudowny. Uwielbiam go, jeden z moich ulubionych, pięknie pachnie, relaksuje po ciężkim dniu, nawilża skórę. Bardzo dobry, serdecznie polecam. Dawno nie używałam, ale chyba znowu go kupię:)

Używam tego produktu od: 2 lata temu używałam

miękka skóra bez balsamu

Używam sporadycznie, bo obecnie jestem uzależniona od innego żelu. Ale i tak wiem, ze Dove zagości ponownie w mojej łazience. Dlaczego? Świetnie nawilża, jak już niżej napisano skóra po nim nie wymaga balsamu. Zapach ładny, konsystencja faktycznie trochę zbyt wodnista.
Krem jest świetny, w promocji można go nabyć już za 7zł, więc naprawdę warto wypróbować!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

Można wypróbować

W zasadzie nie muszę tu dużo pisać, bo wszystko zostało już wcześniej powiedziane.Naprawdę dobrze nawilża,i za to najbardziej go lubię- skóra nie jest po nim ściagnięta i nie wymaga użycia balsamu.Co do zapachu to zgodzę się z moją poprzedniczką- jak dla mnie to w ogóle nie utrzymuje się na skórze. A szkoda, bo bardzo przypadł mi do gustu.
Minusem może być tylko konsystencja- w porównaniu do innych żeli Dove zbyt lejąca, przez co żel byl trochę niewydajny. Ale jego niska cena to rekompensuje.
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu

Czegoś mu brak

Kupiłam zachęcona wrażeniami po dove z olejkiem i dove z drzewem różanym, kakaowym czy coś w tym stylu. Ten jak poprzednie nawilża, ale zapach, który tak bardzo podobał mi się w opakowaniu czuć tylko podczas mycia, na skórze jest już niewyczuwalny, a szkoda i za to odejmuję mu tą jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Słodki :)

Najbardziej lubię go używać jesienią lub zimą :) fajnie nawilża, moja skóra nie odczuwa po nim potrzeby użycia balsamu. Ładnie pachnie i jest dość wydajny. Uważam, że cała seria Dove na noc jest rewelacyjna :)

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:kilka

Słodki i spokojny sen

Zawsze byłam negatywnie nastawiona na żele firmy Dove.Stało się to gdy używałam mydeł.Miały bardzo kleistą konsystencje i po prostu mi nie odpowiadały.Z czasem zainteresowały mnie, więc je kupiłam.Mile mnie zaskoczył.Dobrze się rozprowadzał i pienił.Bardzo ładnie i delikatnie pachniał.Zapach przypominał mi mleczko do opalania.Calming Night pozostawiał miłe uczucie świeżości i komfortu przez całą noc.Nie podrażniał skóry.Zapewniał spokojny sen przez całą noc.Dobrze nawilżał skórę.produkt jest wydajny.Polecam.

Używam tego produktu od:Już nie używam

Polecam.

Bardzo dobrze sprawdza się po męczącym dniu, zapach wycisza i relaksuje. Możemy się nim jeszcze długo cieszyć, leżąc w łóżku.
Jedyne co mu mogę zarzucić, to że czasem swędzi mnie po nim skóra :( ale to już indywidualna sprawa. (Mam tak przy prawie każdym żelu czy mydle) Dlatego zabrałam jedną gwiazdkę.
Myślę że na mojej półce zagości na stałe, w połączeniu z balsamem który planuje zakupić w najbliższej przyszłości.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajny

Fajny żelik :) dostałam go od mamy w komplecie ze zwykłym. Ten fajnie się pieni, jest wydajny, pięknie pachnie i nie wysusza. Uzywam go raze z lawendowym balsamem avonu i dobrze mi sie śpi. polecam

Slodkie ukojenie na dobranoc.

Beauty Care Shower - Calming Night uzywam wraz z balsamem z tej samej niebieskiej, nocnej serii juz od pewnego czasu... Jestem zadowolona z obu kosmetykow, gdyz bardzo ladnie pachna i nawilzaja cialo.
Zel ma fajna, kremowa konsystencje i dosc dobrze sie pieni.
Polecam !!!
Używam tego produktu od: kilku ladnych miesiecy na zmiane z innymi
Ilość zużytych opakowań: 2 i 3/4

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!