Dove, Regenerating Night Lotion (Regenerujący balsam do ciała na noc)

Dove, Regenerating Night Lotion (Regenerujący balsam do ciała na noc)

Specjalny balsam na noc regeneruje skórę ciała za pomocą kompleksu 24h-Nutri-Serum, Mikro-kapsułek oraz nektaru z dzikich kwiatów. Balsam zapewnia długą i intensywną pielęgnację. Minerały pomagają przy odnowie naskórka, ciało jest nawilżone, skóra jest elastyczna, ma zmysłowy zapach.

REWELACJA

Najlepszy, najdelikatniejszy i najładniej pachnący balsam, jakiego kiedykolwiek używałam. Używam balsamów, bo muszę, ale ten stanowił wyjątek - używałam go z dziką przyjemnością. Ogromnie żałuję, że nie mogę go już dostać.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super

Balsam świetny. Po wysmarowaniu na noc skóra na drugi dzień pozostaje gładka i delikatna. Po dłuższym stosowaniu daje takie fajne uczucie nawilżenia. Gorąco polecam niestety nie mogę go ostatnio nigdzie znaleźć:(

Używam tego produktu od:użyty przez rok

Po tuningu ok

Balsam jest nawet możliwy. Konsystencja w porządku, zapach typowo balsamowy, chociaż zalatuje typową nutką Dove. Nawilża na niezbyt długi czas. Po posmarowaniu wieczorem, rano skóra znów jest sucha. Tak więc nie polecam dla posiadaczek suchej skóry. Ja brałam na rękę porcję balsamu, dodawałam do niego olej ze słodkich migdałów i wsmarowywałam w skórę. Dzięki temu była ładnie nawilżona przez kilka dni.
Cieszę się, że już się skończył. Firma Dove należy do tych testujących na zwierzętach, a ja nie chcę mieć świadomości, że jakieś zwierzę zginęło przez moją chęć na jakiś balsam tej firmy. Dlatego też wykończę ich produkty, które posiadam i pożegnamy się na zawsze.Używam tego produktu od: miesiąc

Makijaż MaxFactor

Kupię go na pewno jeszcze raz

kiedy go znajdę gdzieś :( coś nie mam szczęścia do balsamów :( bardzo go lubie, super nawilża i pachnie, nie ma tłustej warstwy i fajne pomarańczowe granulki :D :)

dobry, ale zniknął ze sklepów

Właśnie, dobry produkt, ale już go nigdzie nie mogę dostać. Wycofany? Jak tak to szkoda....

*ma bardzo ładny zapach

*rozprowadza się dobrze i szybko wchłania

*świetnie nawilża skórę! stosowałam go na noc i zawsze z rana wstawałam z miękką, gładką i przyjemnie nawilżoną skórą

*ma małe pomarańczowe drobinki, kuleczki, które pod wpływem wsmarowywania i ciepła rozsmarowują się-nie wiem czy coś dają czy to tylko takie urozmaicenie, ale gdyby nie to, że stosowałam go na noc, chyba by mnie to trochę irytowało-czasem mimo wcierania i wcierania, drobinki nadal pozostawały na skórze

*minusem jest to, że przez ciemną granatową butelkę, nawet pod światło nie widać ile jeszcze kosmetyku pozostało

Bardzo polubiłam ten balsam i musieli go wycofać...

straszny

Jeden z gorszych balsamow z jakimi mialam przyjemnosc. Po pierwsze zapach jest jak dla mnie zbyt intensywny, po drugie lepi sie na skorze a to go juz calkowicie skresla z mojej listy. Te male kuleczki nie wiem jaka maja pelnic role, w ogole sie nie rozprowadzaja i zostaja na skorze. Lubie balsamy Dove, ale ten to jakas ewidentna pomylka. Nawilza srednio, bo i sie nie wchlania wcale. Na plus moge ocenic opakowanie i cene.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Rare gold

Zakupilam ten produkt na wyprzedazy w rossmanie w tamtm roku, w cenie 5,5. Wyprzedawano cała serię, więc zakupiłam ilosc niebagatelną-8 sztuk(parcelacja domowa). Po zastosowaniu tego balsamu mogę potwierdzic pozywytywne zmiany. Nie uczula, ma piękny zapach i dobrze się rozprowadza. Razem z żelem pod prysznic spełania normy dobrego kosmetyku. WIecej nie kupie,gdyz go juz nie ma w rossmanie.ZNIKNAL

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1,5

super!

Na noc lubie miec dobrze natluszczone i nawilzone cialo by zrelaksowalo sie po kapieli czy tez prysznicu no i calym ciezkim dniu. Balsam dobrze spelnia swoje dzialanie. Slicznie pachnie,jak kazdy dove. I te rozowe granulki bardzo ladnie wygladaja. Polecam

Używam tego produktu od:roku

super

Z balsamów które do tej pory używałam ten jest moim KWC. Super nawilża i wygładza, a ciało po nim jest bardzo delikatne.
Bardzo mile mne zaskoczył, godny polecenia :)

Super balsam

Jak słusznie zauwżyła poprzedniczka jest to znakomity złoty środek:
+ odżywia
+ nawilża, ale nie lepi się.
+ boski zapach
+ skóra rano jest naprawdę w znakomitym stanie

W połączeniu z żelem pod prysznic z tej samej linii może stanowić naprwadę cudowny, relaksujący rytuał wieczorny.

Używam tego produktu od: chyba 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

doskonałość

Ten balsam ma naprawdę dobre opinie na wizażu i nawet chyba wiem dlaczego. Jest takim złotym środkiem pomiędzy balsamami mgiełkami, które szybko si wchłaniają, a tymi treściwszymi, które zostawiają na skórze tłuściutki film.
Balsam godzi to wszystko i dlatego większości osób bardzo odpowiada.
Ja też go bardzo lubię, z resztą Dove nie produkuje bubli.
Szóstą gwiazdkę należałoby dać balsamowi za boski zapach, już kilkakrotnie pytano mnie czym tak ślicznie pachnę, gdy posmarowałam się nim z rana a nie na noc.

Znajdujące się w balsamie kuleczki pękają pod wpływem wmasowywania specyfiku w skórę, w sumie - fajny bajer.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:chyba ze 3

Porządny balsam!

Jest to naprawdę porządny balsam do ciała. Nie używałam go tylko na noc jak sugeruje producent ale spisał się bardzo dobrze. Przede wszystkim nawilża, lekko natłuszcza skórę. Konsystencja taka średnia, nie jest na szczęście zbyt rzadki i wodnisty, ale bardzo gęsty też nie, w sam raz. Zapach bardzo przyjemny, długo utrzymujący się na skórze i przenikający na ubrania. Kapsułki łatwo się "rozbijają" podczas aplikacji co nie utrudnia użytkownika balsamu. Dla mnie największym plusem jest to, ze faktycznie koi i nawilża skórę przez długi czas. Jest wydajny, opakowanie ma miłe dla oka i wygodne. Nie wiem, czy kupie go ponownie gdyż ostatnio nie widuje go w sklepach.

Używam tego produktu od: około miesiąca