Magic Eyes Mascara Lenghtening (Tusz mocno wydłużający)

Magic Eyes Mascara Lenghtening (Tusz mocno wydłużający)

Dzięki zawartości mikrowłókien nylonowych idealnie przedłuża i dokładnie rozdziela rzęsy. Nie skleja rzęs, nie kruszy się.
Nowoczesna formuła tuszu zawiera przestrzenne cząsteczki, które idealnie przedłużają rzęsy, zapewniając im przestrzenny efekt. Dzięki tej formule tusz dokładnie przylega do rzęs, nie skleja ich i nie kruszy się. Doskonale pokrywa kolorem i zapewnia efektowną głęboką czerń.
Dla uzyskania naturalnego efektu należy nałożyć jedną warstwę tuszu, teatralny efekt sztucznych rzęs osiąga się poprzez początkowe pomalowanie samych końcówek i ponowne nałożenie drugiej warstwy na całą długość rzęs.
Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka ułatwia szybki i wygodny makijaż oczu.

Cena: ok. 10 zł / 8 ml

porazka!

Kiedys go uzywalam.. MASAKRA!
Po pomalowaniu prawie nie widac, ze sie go uzylo! Nadaje sie jedynie na mega delikatny makijaz.. tylko po co malowac rzesy kiedy efekt jest praktycznie taki sam jak bez?
Opakowanie ujdzie, ale widywalam ladniejsze. Jedyna jego zaleta jest cena. (dalam ok 5 zl za 8 ml), ale zdecydowanie wole zainwestowac w pozadny tusz do 20 zl ;)

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1, wiecej nie bedzie

ozdoba do torebki

Najfajniejsze w tym tuszu jest opakowanie - prawdziwa ozdoba torebki lub kosmetyczki - (trwałe, bo metalowe, ozdobione połyskujacym szkiełkiem). Reszta jest już przeciętna - tusz daje efekt wydłużenia, ale jest to wydłużenie delikatne, intensywność koloru jest tylko zadowalająca, zapach natomiast ewidentnie nieciekawy(na szczęscie szybko ulatniający się).
Cena nie kłóci się jednak ze średnią jakością kosmetyku, bo jest niska (ok.9 zł).
Dodatkowym plusem tego produktu jest możliwość dokupienia tubki z wkładem za ok 4 zł.
Ogólnie jest to produkt dla estetów (opakowanie), ale takich mniej wymagających.

Ilość zużytych opakowań: jeden tusz oraz jeden wkład.

godny polecenia

witam
Mam cienkie i krótkie rzęsy
Brdzo go lubie bo jest z jednym z niewielu który
-nie skleja rzęs
- nie ma grudek
- rozdziela rzęsy
- bardzo naturalnie maluje
- bardzo wydajny
można nim kilkakrotnie pmalowac rzęsy a rzęsy nie są przeładowane.
Dziewczyny ktore oczekuą spektakularnego wydłuzenia rozczruja sie, wydłuża ale delikatnie i naturalnie.
Uwaga tusz powinien miec konsystencję lekką nie zbyt gęstą!
Ja daje 4 za niska cene i jakośc

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:j 2

Eris film 2

może być

Tusz ten mnie nie zachwycił, ale i nie zauważyłam w nim wad...
Ładnie wydłuża a nawet pogrubia rzęsy. Można dzieki niemu uzyskac zarowno efekt bardzo naturalny, jak i mocniejszy.
Przy mocniejszym jednak moze sie zdarzyc leciutkie osypywanie tuszu na skore pod oczami.
Ale to przy grubszej warstwie i np. przy podkrecaniu wytuszowanych rzes zalotką (wiem ze nie powinno sie tak robic ale ja nie moge sie powstrzymac ;) ).

Ogólnie - w porządku.

Na dodatek jest bardzo tani :)