AA Cera Wrażliwa, Krem odżywczo - ochronny z melaniną i olejem avocado

AA Cera Wrażliwa, Krem odżywczo - ochronny z melaniną i olejem avocado

Krem do każdego rodzaju cery o wyjątkowo lekkiej konsystencji, doskonale wchłaniający się, opracowany w oparciu i liczne substancje bioaktywne: melaninę, olej Avocado, witaminy A, E, alantoinę, wyciągi ziołowe. Dzięki tej bogatej recepturze krem zapewnia skórze odpowiednie natłuszczenie, dostarcza niezbędne składniki odżywcze, działa kojąco i łagodzi podrażnienia. Po zastosowaniu kremu skóra staje się gładka, elastyczna i odzyskuje zdrowy koloryt. Preparat nie powoduje podrażnienia spojówek.

Cena: ok. 12 zł / 50 ml

średniak

Mam cerę mieszaną i mnie nie pasuje. Zatyka pory. Jeżeli ktoś nie ma problemów z cerą, a potrzebuje odżywienia, bo cera jest zmęczona, to może byc. Nic nadzwyczajnego.

tak tak tak tak tak:)

kiedyś kupiła og moja Mama, zaczęłam jej podkradać, a potem sama sobie kupiłam:) używam go na noc-jest dość gęsty, treściwy, jak śmietana-kremówka:P odżywia bardoz dobrze, zwłaszcza jak sobie przesusze skórę (na sezon jesień-zima cuudny). rano buźka jest swieża, nawilżona i nie wygląda jak zmięta, scierka, w dodatku łuszcząca się. zapach b.delikatny-a może go wcale nie ma? w każdym razie stały punkt programu, póki nie potrzebuję żadnych przeciwzmarszczowych cudów;) plus za spójny wyglad wszytskich AA i nieprzesadnie ozdobne kartoniki i słoiki

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami

Idealny na zimę

Kremik daje mojej buzi (szczególnie policzkom) dobrą ochronę przed zimowym chłodem.
Bardzo dobrze nawilża i lekko natłuszcza.
Koi i łagodzi podrażnienia.
Zapach nieco apteczny, ale mi nie przeszkadza.
Trochę mało wydajny, ale za to niedrogi.
Estetyczne opakowanie, ale gdy kremik się kończy, to nabiera się również pod paznokcie.
Na pewno jeszcze kupię ten kremik :)

Używam tego produktu od: ~miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Cellulit składniki

z zatyczką na nosie

Jestem przyzwyczajona do różnych technicznych, niekoniecznie miłych dla nosa "smrodków", ale ten krem przebija większość z nich :D
Zapach jest tak niesympatyczny, że kremem smaruję się na wdechu - a i to nie zawsze zapewnia, że ominie mnie wdychanie tego kremu, bo zapach makabrycznie długo utrzymuje się na twarzy!

Koniec o wadach, pora przejść do przyjemniejszej części:
+ krem bardzo dobrze nawilża skórę
+ podobnie jak w kremie na naczynka Daxa, tu też mam wrażenie, że na skórze tworzy się taka szczelna, tłustawa otoczka - ale wbrew pozorom skóra nie świeci się, a pory nie zapychają
+ uspokaja cerę, trochę ujednolica kolor skóry i redukuje przebarwienia
+ wygodny, poręczny i estetyczny słoiczek

W pełni zasłużona czwórka :)

Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze, kto wie czy do niego nie wrócę?

chroni

W tej chwili na zimę lepszego nie znam.Mam mieszaną cerę,więc klasyczne tłuste kremy odpadają.Ten jest fantastyczny,zmiękcza buźkę,mam wrażenie,jakby ją otulał,koi.Wychodząc z domu ,wiem,że moja skóra jest dobrze chroniona i nie straszne jej niskie temperatury.
Co prawda trochę się po nim świecę,ale nie czepiam się,bo nie jest przecież matujący,a poza tym i tak nakładam zaraz podkład i po świeceniu ani śladu.Odpowiada mi to,że nie pachnie.Będzie ze mną do końca zimy.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zawiodłam się!

Na pewno nie kupię go ponownie bo jeszcze nie skończyłam jednego opakowania, a zimuje już u mnie drugi rok! Po pierwsze niby miał być taki łagodny, a najnormalniej w świecie uczulił mnie! Więc oddałam go mamie! I co?!Uczulił ją! Więc o plusach nie ma mowy! Dwie gwiazdki tak po prostu, żeby może nie zrazić innych, bo jak widzę niektórym służy.

Używam tego produktu od:tamtej zimy
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

Łagodny

Skromny, taniutki kremik o ledwo wyczuwalnym zapachu awokado. Używałam go w sezonie grzewczym, kiedy to moja zazwyczaj przetłuszczająca się skóra uległa przesuszeniu, była podrażniona i łuszczyła się. Oceanic bardzo szybko przyniósł jej ukojenie i sprawił, że powróciła do równowagi.
Krem jest dość treściwy, ale szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiego filmu. Wygładza, natłuszcza i odżywia, czyli spełnia obietnice producenta. Kiedy moja skóra doszła już do siebie, okazał się zbyt ciężki i zaczęły pojawiać się zaskórniki (zatkane pory?). Resztę zużyłam na dekolt, gdzie skóra jest suchsza i tutaj spisał się świetnie.

delikatny

Jestem oczarowana łagodnością tego kremu. Z pozoru ma dość lekką konsystencję, ale jest treściwy. Wygładza, natłuszcza, odżywia, uelastycznia i łagodzi skórę. Bardzo lubię stosować go pod oczy, tutaj również spisuje się dobrze. Nie zauważyłam jedynie poprawy kolorytu skóry. Na wszelkie podrażnienia jest idealny, bo łagodny.
Natłuszczanie skóry sprawia, że wchłania się dość długo, skóra przez jakiś czas błyszczy, ale to mija. Dobra ochrona na chłodniejsze miesiące za małe miesiące.
Ma specyficzny apteczny, ale nieuciążliwy zapach.
Polecam nie tylko wrażliwcom.