Zielona Herbata, Tonik witalizujący

Zielona Herbata, Tonik witalizujący

Delikatny, bezalkoholowy tonik witalizujący do cery wrażliwej, zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w dobroczynne dla skóry polifenole i ksantynę, skuteczną ochronę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami i wpływem zanieczyszczonego środowiska. Zawartość alantoiny łagodzi podrażnienia. Tonik szybko i całkowicie się wchłania, co umożliwia maksymalne wykorzystanie zawartych w nim substancji czynnych. Pobudza procesy odnowy komórek, przywraca naturalny kwaśny odczyn, przygotowuje skórę do przyjęcia kremu.

POLECAM !!!!!!!!!

Wedlug mnie bardzo dobry. Mialam juz chyba z 3 takie toniki i kupie na pewno kolejne. Mam cere wrazliwa i czasami sie zdarza ze kupie tonik a pozniej oddaje go siostrze po dostaje uczulenia. Ten tonik nie uczula !!! No i jesczez ten zapach Miodzio POLECAM :) !!!!!!

zieloono mi :)

uzywalam go jakis czas temu,
najlepszy w tym toniku jest zapach-slicznej,zielonej herbatki,cudo po prostu.
za sam zapach nalezaloby sie 5 *****.
niestety,ma tez wady- niedopracowane pudelko(przy otwieraniu nadrywalam sobie paznokcie) raczej sie klei,poza tym nie ma jakis wybitnych wlasciwosci,ot slicznie pachnacy tonik,o dosc przecietnych wlasciwosicach i cenie

ilość zużytych opakowań: ...2

so good good :D

Bardzo dobry, nie spodziewałam sie nawet że Bielenda może zrobić aż tak przyzwoity kosmetyk, kupiłam właściwie przypadkiem.Cera po nim jest rzeczywiście gładka i świeża, tonik ma przyjemny zapach, troszkę się lepi, ale mnie to nie przeszkadza to chyba przez zawartość alantoliny.Ślicznie pachnie jestem pod wrażeniem :D miło coś takiego aplikować o poranku, daje uczucie świeżości, skóra ejst jakby bardziej promienna, łągodzi moje lekkie podrażnienia i delikatne wykwity na czole(mam cerę skłonną do uczuleń suchą tylko na czole ostatnio zaczeły mis ie pojawiac wypryski:( ),dobrze oczyszcza z resztek po demakijażu.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

bardzo dobry

Dobry i tani kosmetyk za niespełna 9 zł. Lekko nawilża, nieźle odświeża. Zapach mi się podoba. Mi buzia po nim nie klei się. Na pewno będą następne.

Pachnąca woda

ładnie pachne. Ale słabo nawilża, lepi sie na skórze. Nie ma po za tym żadnych cech pielęgnacyjnych. Nie kupie po raz wtóry.

niezły

JZwykły tonik .Cena niska jakosc moze byc czasmi go kupuje nawilża tylko twarz się po nim lepi przez jakis czas.

Ładny zapach

Lubię go. Zapach orzeźwia, pobudza. Dobry rano, gdy chcę się obudzić. Lekko nawilża. Wadą jest to, że skóra rzeczywiście troszkę się po nim klei. Trudno jest mi się zdecydować na ocenę. Dałabym mu trzy i pół gwiazdki.

odświeża

Ma fajny zapach, ladnie odswieza skore i sciaga pory:)Niewiele kosztuje.

klejacy

Mialam raz i jakos chyba znow nie nabede....rzeczywiscie ma bardzo ladny orzezwiajacy zapach ale odnosilam wrazenie ze twarz po jego uzyciu troche sie klei a strasznie nie lubie tego uczucia

świetnie orzeźwia

Bardzo lubię ten tonik właśnie znowu skusiłam się na niego. Jest orzeźwiający, nie podrażnia skóry i pieknie pachnie zieloną herbatą. Cena ok. 9zł.