Kolastyna, Active Body, Balsam liftingujący

Kolastyna, Active Body, Balsam liftingujący

Balsam zawiera nowoczesny kompleks LIFTILINE (proteiny z pszenicy), który wzmacniając skórę, poprawia jej gęstość i sprężystość. Wygładza i spłyca zmarszczki, czyniąc skórę jędrną i gładką. Z kolei zawarta w balsamie gliceryna intensywnie nawilża skórę, zatrzymując wodę na wiele godzin. Balsam ma lekką konsystencję, dzięki czemu doskonale się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny zapach. Preparat polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, która utraciła elastyczność i sprężystość.
Efekty stosowania: skóra jędrna i elastyczna, doskonale nawilżona skóra, widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.

Cena: ok. 11zł / 250ml

pomyłka

Balsam minimalnie ujędrnia,natomiast maksymalnie wysusza i powoduje szorstkość skóry.Wygląda ona wręcz gorzej.Nie wiem,kto testował ten kosmetyk przed dopuszczeniem go do sprzedaży.Radzę omijać z daleka.
P.S. I niestety jest wydajny!

Używam tego produktu od:używałam ok.6 tyg .na zmianę z innymi(konieczność)
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

oj nie

Ten balsam to porażka...nie nawila,nie ujędrnia,powiedziałabym,że nawet wysusza i powoduje podrażnienia,swędzenie skóry.Konsystencja powoduje,że cała łazienka jest upaprana.Zapomniałam dodać,że się nie wchłania...porażka...

Bardzo dobry

Fajny balsam,baaardzo wydajny i szybko się wchłania,ma niesamowicie przyjemny zapach,który utrzymuje sie dość długo na skórze.Skóra jest po nim wygładzona i faktycznie czuje się lekkie napięcie :)
Ogólnie polecam :)