Astor, Nail & Cuticle Cream

Astor, Nail & Cuticle Cream

Intensywna odżywka w kremie do skórek i paznokci. Wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie. Przywraca im sprężystość i naturalny połysk.

* bogata w proteiny i lanolinę

* odzywia i nawilża płytkę paznokci oraz skórki wokół nich

* należy wmasować niewielką ilość kremu w paznokcie oraz skórę wokół nich i pozostawić do wchłonięcia

Cena: 18 zł / 12 ml

za taka cene :D polecam

Kupiłam rac z peelingiem oryginalnym pudełeczku za 1 f :D czyli jak za darmo :D polecam super ydajny, fanie nailza a połaczeiu z peelengiem bomba

-zapacg cudony
- szybko sie chłania
-pazurki odrazu ygladaja na zdrosze
-meeeeeeeeeeeeega ydajny

minusów nie zaobserwoałama

Używam tego produktu od: tyodnia

KWC

Od dluzszego czasu borykalam sie z problemem rozdwajajacych sie paznokci,nie pomagalo mi nic; odzywki w formie lakieru czy oliwa z oliwek.Wresczcie natrafilam na ten produkt i po doslownie tygodniowym zastosowaniu zobaczylam kolosalna roznice -nareszcie POMOGLO!!!!!!!ciesze sie ,bo moje pazurki zdobyly polysk,sa pieknie nawilzone i rozdwojenie zatrzymalo sie ,teraz musze poczekac az gladka plytka pokryje cale paznokcie.Na skorki ten kremik tez pieknie dziala nie ma mowy o zadnych zadziorach. Jest bardzo wydajny,konsystencje mozna porownac do kremu nivea ,przyjemny w uzyciu ,zapach b.delkatny nie drazni.
Juz nie moge sie doczekac jak wreszczie umaluje sobie kolorowo pazurki na latoooo!!!!
Polecam ten produkt bardzo ,bo jest jedynym ktory mi naprawde pomogl.To moj absolutny KWC ;-)

Używam tego produktu od: tygodnia 2 razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Strasznie niewygodny w użyciu

Zdecydowanie wole s pecyfiki nakładane pędzelkiem. TZ tym kremem jest wiele problemów w rozsmarowaniem dokłafdnie na skórkach wokół paznokcia, trudno i dlugo wchłania się, przez co ma się unieruchomione ręce. stosowałam wieczorem i zaraz po użyciu skórki były miękkie i nawilżone ale rankiem wracały do swojego poprzedniego stanu. Nie zauważyłam zadnej poprawy.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Anna Małecka masaż twarzy

+++++:)

Dostałam go w prezencie i szczerze powiedziawszy wiele się po nim nie spodziewałam. A tu taka niespodzianka!
Moje skórki są suche i przez to bardzo się zadzierają tworząc nierzadko nieestetyczne ranki wokół paznokci. Po nałożeniu tego kremu moje skórki prawie natychmiast stały się miękkie, z łatwością dało się je odsuwać a paznokcie wydają się być bardziej nawilżone. I dodatkowo jest bardzo wydajny, używam go odrobinkę 2/3 razy w tygodniu.
Polecam!

moje niedawne odkrycie :)

bardzo dobry produkt!

byłam zaskoczona. dostałam ją w promocji jakiś rok temu za niższą cenę przy zakupie lakieru Longer Stronger Lycra i wepchnęłam do lodówki z innymi kosmetykami. Znalazłam ją jakiś czas temu i jestem pozytywnie zaskoczona. Jest lepsza niż większość kremów i olejków do skórek i paznokci, które miałam, a było tego trochę (np. lovely, sally hansen, killys, essence, avon)

od tej pory będę jej używać co parę dni, kiedy zmywam lakier, na paznokcie i skórki, bo działa cuda!
od razu po użyciu skórki są gładsze, zmiękczone, paznokcie błyszczą się, powierzchnia jest wygładzona, są silniejsze i elastyczniejsze zarazem :)

nie jestem tylko pewna, czy odżywka jest aktualnie dostępna. mam nadzieję, że tak :) choć nieprędko się skończy, bo chyba jest wydajna ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

pozytywne rozczarowanie:D

Tę odżywkę kupiłam bez zatsanowieia, była w zestawie z odżywką w formie lakieru.
Pomimo wcześniejszych rozczarowań Astorem, szczególnie lakierami z lycrą, postanowiłam zaryzykować:D
Nie żałuję. Odżywka jest śiwetna. Przede wszystkim podoba mi się konsystencjągęstego kremu, który po chłonięciu odżywia i nabłyszcza paznokcie, lekko je wybiela. Szczególnie jestem jej wdzięczna, że przywróciła do życia paznokcie u stóp, które malowane lakierami i ściskane niewygodnymi butami, nie wyglądały za ciekawie. A już po jednym użyciu rożowiutkie, powierzchnia wygładzona.

Zauważyłam też dobroczynne działanie na skórki, polecam po 10 minutach od nałożenia wymoczyć stopy lub dłonie w ciepłej wodzie, wtedy skórki same schodzą :)

Moja ulubiona odżywka do paznokci, a używałam już chyba wszystkich możliwych:)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

prawie najlepszy

Szukałam jakiegoś kremu na rozdwajające sie paznokcie, ponieważ odżywki w fornie lakieru zupelnie na mnie nie działąją, natomiast istnych cudów dokonał krem do paznokci niestety niedostępny w Polsce. No i się nie zawiodłam. jest prawie najlepszy, bo jak dla mnie cudotwórca jest tylko jeden;)
Tylko niestety nie działa na skórki, nie nawilża ani nie zmiękcza. Ale dla paznokci jest super. No i jest wydajny

Używam tego produktu od:chyba ok 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

kiepski

Dziwią mnie tak dobre recenzje, bo na moich paznokciach i skórkach nie zdziałał kompletnie nic. Mam bardzo słabe paznokcie i delikatne skórki, które często się zadzierają i wysuszają. Po regularnym stosowaniu tego preparatu nie zauważyłam żadnej zmiany. Zdecydowanie wolę Sally Hansen. A do tego ten preparat okropnie śmierdzi. Zdziwiła mnie wypowiedź, że ładnie pachnie a za to peeling z tej serii śmierdzi. Dla mnie jest zupełnie odwrotnie, peeling pachnie ładnie, bardzo delikatnie a to paskudztwo śmierdzi. Ale jak widać wszystko jest względne :-) I choć nie lubię wyrzucać kosmetyków, to ten tak długo leżał bezużyteczny na półce, że w końcu go wyrzuciłam.
Moim zdaniem nic nie wart.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe,resztę wyrzuciłam

ODKRYCIE!!!!!!!

Kupiłam go kiedyś w desperacji, leżał sobie na półce Astora zupełnie niepozorny i niezauważalny... Ponieważ nic nie pomagało na moje niesforne skórki&pazurki, nie wierzyłam w skuteczność tego specyfiku, raczej skusiła mnie forma - mała, zgrabna tubeczka, w sam raz do noszenia w torebce czy nawet kieszeni. Zastosowałam tuż po wyjściu ze sklepu - i stał się cud! Wususzone, twarde skórki stały się gładsze, bardziej miękkie i o ileż mniej widoczne!!! Zaczęłam stosować go regularnie,- rezultaty są spektakularne! -właśnie zakupiłam drugie opakowanie, i jestem pewna że będzie mi zawsze towarzyszył.
Stosuję go na zmianę z olejkiem odżywczym Killys, i muszę przyznać że bije go na głowę, choć i Killysa cenię. Słowem - KWC!!!
Dodam jeszcze, że produkt Astora jest b. wydajny, sprawia to chyba ta gęsta, kremowa konsystencja, w każdym razie mnie tubeczka starcza na ok. dwa miesiące/do dłoni,stosuję średnio raz dziennie/
Zapach - taki sobie, prawie niewyczuwalny, trochę mleczno-apteczny, ale ja go lubię, kojarzy mi sięz mięciutkimi skórkami i zadbanymi paznokciami :-)
Polecam Wam gorąco Drogie Wizażanki!

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

WOW

Jestem w szoku. Kupiłaj ten krem dopier dziś rano, ale juz daje piątkę. Nie mam kłopotu z paznokciami, ale skórki to moje przekleństwo. Są suche, pozadzierane i bolą. A ten kremik wtarłam rano w skórki i... nic się im nie stało. Przez cały dzień nic sie nie zadarło, nie ma białych suchych zadzioreczków, rączki mam śliczne jak z reklamy! Olejek Klillys idzie do szuflady :D zaletą jest tez to, że moge go wszędfzie ze sobą zabrać.
jedyną wadą na razie jest to, że niezbyt przyjemnie pachnie. Ale wspaniałomyślnie wybaczam :D

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Rzeczywiscie nawilza !

Odzywke Nail & Cuticle Cream polecam goraco!
Jest bardzo wydajna i rzeczywiscie bardzo dobrze nawilza, natluszcza i uelastycznia skorki.
Dla porownania stosowalam Inglot Cuticle Oil, Olejek do pielegnacji skorek.
Inglot wypada blado...
Dzieki Cuticle Oil skorki ladnie sie cofaja, ale nie ma co marzyc o nawilzeniu !!!
Używam tego produktu od:

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

oj tak

Pierwsze opakowanie kupiłam gdy miałam tipsy - nie lubię oliwek do skórek, więc krem wydał mi się lepszym rozwiązaniem. Stosowałam go bardzo często, nosiłam zawsze w torebce, skórki były wręcz w idealnym stanie po jego użyciu - mięciutkie i gładkie.
Po ściągnięciu tipsów miałam paznokcie wiadomo jakie, postanowiłam stosować więc odżywkę jedwabną Inglota, która po prostu nic nie dała - wtedy przypomniałam sobie o tym kremiku. W tej chwili jestem zachwycona również działaniem tej odżywki na paznokcie - w ciągu dwóch tygodni poprawiła mi sie ich struktura, nie rozdwajają się, sa mocniejsze (gdy dotykam tej białej części nie łamie się). Kremik ma świetną konsystencję, jest bardzo wydajny (wystarczy odrobinka z rewelacyjnego dozownika), ślicznie pachnie, dobrze się wmasowuje ...
Same plusy.
Cena też jest przystępna, ponieważ ja kupiłam za 16 zł kremik wraz z utrwalaczem lakieru (Rossman).

Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania