Pink Moment, Energizująco-rozświetlający tonik

Pink Moment, Energizująco-rozświetlający tonik

Tonik Pink Moment z proteinami jedwabiu i kwasami owocowymi rozświetla twarz, a witamina E dodaje jej niezwykłego blasku.

Mysle ze nastolatki beda zadowolone

Tonik mialam stosunkowo dawno ale doskonale pamietam jego dzialanie

Plusy;
-zapach bardzo przyjemny
-bardzo fajnie nawilzal i tonizowal cere
-moja cera poprostu go wpijala
-po jego aplikacji twarz byla przyjemna i mila w dotyku
-ladna szata graficzna
-opakowanie z fajnym zamknieciem

Minusow nie widze:)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

dla nastolatki z cerą bez problemów:))

Fajny tonik. Nie mam problemów z cerą, wypryski mam tylko przed okresem, max.3. Tonik jest naprawdę fajny- ślicznie pachnie, nie ściąga, nie uczula, dobrze oczyszcza, starcza na długo.

Bardzo bardzo przyjemny. Mimo, że jest to \"under twenty\" a ja już jestem trochę wyżej, może jeszcze do niego wrócę.

warto.

Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

mnie pasuje ;)

Plusy:
+ ładne, młodzieżowe, estetyczne opakowanie
+ cena - bardzo korzystna biorąc pod uwagę ilość kosmetyku i jego wydajność
+ zapach - nie czuję obiecanej intensywnej woni grejfruta, ale zapach jest przyjemny i delikatny
+ dobrze oczyszcza twarz, pozostawia ją bardzo miłą w dotyku i gładką
+ mam wrażenie, że twarz jest promienna i delikatnie rozświetlona tak jak sugeruje nazwa ;)
+ nie zapycha, nie podrażnia i nie uczula
+ wydajny

Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, podoba mnie się. Mimo wszystko, nie jest to ideał wśród toników. To taki uprzyjemniacz codziennej pielęgnacji. :)

fakty i mity depilacja

coś mi w nim nie pasuje

Trudno ocenić mi ten tonik, stoi już kilka miesięcy na półce a ja nie mogę go zużyć, coś mi w nim nie pasuje i nie lubię go używać chociaż nie jest to zły produkt.

Tonik ma dość intensywny zapach, słodki, przyjemny ale nie na tonik, dla mnie tonik powinien odświeżać a przez ten słodki zapach mam wrażenie, ze smaruje się czymś słodkim i kleistym ;)

Tonik faktycznie dość dobrze nawilża skórę, pozostawia na niej delikatny film i można obejść się nawet bez kremu, skóra jest gładka i miękka.

Niestety m,am wrażenie, ze trochę mnie zapycha.

Tonik ma bardzo ładne opakowanie, miłe dla oka, ładnie wygląda na półce w łazience. Jest niedrogi i wydajny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Cienko

Jestem mało wybredna jeśli chodzi o toniki, ale ten jest po prostu cienki. Szczególnie za tą cenę. Na szczęście kupiłam go na wyprzedaży za 50%, ale i za taką cenę znam lepsze. Przede wszystkim słabo nawilża, jest taki jakby "suchy". Skóra jest tam jakoś oczyszczona i odświeżona, ale inne toniki potrafią pozostawić po sobie przyjemniejsze uczucie. Jest mało wydajny i ma niezbyt trwałe opakowanie - zatyczka się urywa.
Nie znam się, ale chyba nie ma w nim żadnych kwasów owocowych, jedynie wyciągi z owoców, także nie wiem, po co producent to pisze. Działania energizująco-rozświetlającego nie zauważyłam.
W sumie chyba jedyna rzecz, która mi się w nim podoba, to zapach.
Krzywdy mi nie zrobił, bo nie podrażnia, ale ogólnie jestem "na nie".

Używam tego produktu od: 3,5 tyg.

E, taki sobie

Wydajny:tak. Cena:niska (ok 10 zł) Zapach:śliczny Oczyszcenie:nie zauważyłam Rozświetlenie:troszeczkę Energizujący:a właśnie tak, skóra stała się bardziej naprężona Opkowanie:ładne i zgrabne Inne uwagi: ch***rnie się po nim świcę
I to tyle.

Używam tego produktu od:używałam przez 4 msiące

Niespecjalny

Tonik być może jest dobry do suchej cery, natomiast do tłustej lub mieszanej to morderstwo. Pryszcze wyskakują po nim jak głupie. Nabłyszcza cerę. Oprócz tego śmierdzi jak nie wiem co! Już chyba rok stoi u mnie w szafce nieużywany.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Dobry dla niewymagającej cery

Bardzo dobry jeśli cera jest niewymagająca. Bardzo spodobało mi się działanie rozświetlające. Twarz jest wtedy tak promienna. Poza tym dobrze czyści i ma ładny zapach. Minusem jest to że skóra się po nim trochę świeci.

Używam tego produktu od: 1roku

Dobry, ale..

Zawsze miałąm problem z wyborem odpowiedniego toniku. Potem uznałam że należy spróbować czegoś nowego i wybrałam - tonik Under Twenty z serii Pink. I jestem całkiem zadowolona, zapach bardzo mi odpowiada, a różowy kolor opakowania (choć nie lubię różu) jest jakiś wesoły i optymistyczny. Skóra nie świeci się po nim, jest miękka i delikatna.
Ale - czymże byłby kosmetyk bez ale?
Czasami mam wrażenie że skóra lekko piecze na policzkach. Nie jest to wynik uczulenia, raczej sam fakt iż skóra jest podrażniona (silnie, na przykład przez słońce) i nie zdążyła się jeszcze wygoić. Są to jednak bardzo rzadkie, niemalże ekstremalne przypadki, wynikające raczej z tego że nie zaopiekowałam się dobrze delikatniejszą w okresie letnim skórą. W czasie zimy trzeba nałożyć jakiś krem - obowiązkowo - inaczej skóra jest wtedy napięta.
Podsumowując, i tak, i nie. Tak dla spróbowania nowości i przekonania się na własnej skórze, nie dla.. Długotrwalszego stosowania.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

nein ;/;/

Miałam taki ale był beznadziejny twarz mnie piekla gdy ją "czyściłam" .W sumie niewiem dlaczego go kupiłam chyba dlatego że był z under twenty a używałam kosmetyków tej firmy wiec kupiłam (toniku [water melon]kremu[water melon] żelu[water melon] niedawno mama przez pomyłke kupiła mi z tej samej seri co ten tonik [pink energy]). Jak już go sobie kupicie nie bierzcie na wakacje po opalaniu nie można nim przemyć twarzy piecze tak że nie można wytrzymać <błee>

Używam tego produktu od:używałam przed wakacjami

Super :):)

Jesr swietny.Po uzyciu skora nie lepi sie jak po uzyciu innych tonikow.Jest bardzo miekka i nie swieci sie.Ladnie pachnie.Skora jest delikatnie rozswietlona.

Używam tego produktu od:1 roku ;P
Ilość zużytych opakowań:3 :DD

Na Tak

Kupiłam go niedawno zachwycona opiniami koleżanki... Ładne opakowanie, odrazu widać , ze na długo starcza , nie jest bardzo drogi. Kupiłam go też dlatego, że Eris zmierza w dobrym kierunku całkowitego nie testowania na zwierzętach :) No i powiedzmy tak : na stronie www.undertwenty.pl odrazu Eris nie kłamie i pisze , że ta cała seria rózowa itd. jest tylko RELAKSUJĄCA, a jesli ktoś chce się np. pozbyć pryszczy to niech kupi tonik z serii przeciwtrądzikowej...No i z tej strony to ten tonik jest świetny, ładnie przemywa twarza, odświeża. Ja jestem na Tak
Edit 28.11.07 r:
Używam go już caly miesiąc...I zmieniam recenzje. Jest to mój KWC ! Świetnie odświeża twarz, na baaaaaaaaardzo długo starcza, używam go miesiąc , codziennie a ubyło go jakieś 2,5 cm , pięknie pachnie, nawilża mi tak twarz że nie stosuje po nim już żadnego kremu...Jest cudny :*
.Używam tego produktu od: 4 tyg