Be Bronze, Self-tanning Mousse Medium /Dark (Pianka samoopalająca do średniej i ciemnej karnacji)

Samoopalacz w postaci pianki, bardzo przyjemny i łatwy w stosowaniu. Nadaje skórze ciała równomierny, złocisty odcień, który utrzymuje się nawet do 1 tygodnia - tak zapewnia producent. Dzięki witaminom A,B,E, żelowi aloesowemu, proteinom soi i algom również pielęgnuje, nawilża i odżywia skórę.

Cena: 35,90zł / 150ml

za ciemny, za mało trwały

Minusy - Jest ich wiele jak dla mnie.Efekt opalenizmy pojawia się szybko. Natomiast pojawiają się wraz z nim smugi. Sam kolor jest dla mnie zbyt sztuczny. Bardzo szybko zmywa się pod prysznicem...
Plusy za formę pianki, za zapach, konsystencję.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Fajny

To byl moj pierwszy samoopalacz, jakiego uzywalam. Jak na kogos, kto nie ma wprawy w nakladaniu samoopalaczy, to jest rewelacja. Latwo sie naklada, nie robi smug, chociaz jak dla mojej jasnej karnacji, jest za ciemny, gdyz po pierwszym uzyciu moja skora zamiast sie delikatnie zbrazowic, byla pomaranczowa. Po 2 myciach i nalozeniu pianki ponownie bylo juz lepiej, jednak nie na tyle, by opalenizna wygladala naturalnie. No ale to nie jest wina produktu, ktory jest przeznaczony do ciemniejszej karnacji przeciez. Szkoda, ze nie ma wersji jasniejszej. Kosmetyk nie smierdzi, do wytrzymania. Sredniowydajny, ale w promocji oplaca sie. Konsystencja superlekkiej pianki pasuje mi. Szybko sie wchlania, ale pozwala rozprowadzic rownomiernie, maziac sie przez chwile, pianka zmienia sie w rzadka maz. Polecam, ale nie dla bledziuchow. i nalezy uwarzac na ubrania. Nic nie wkladac, dopoki kosmetyk calkowicie sie nie wchlonie, do suchosci, az uczucie tlustosci zaniknie. Używam tego produktu od: 2 miesiace

REWELACJA!!!

Wprost nie mogę uwierzyć ze są wisazantki którym moze niesłużyc,bo dla mnie to kosmetyk wszechczasów!!A na samoopalaczach znam się znakomicie bo przetestowałam już chyba wszystkie dostępne,po wszystkich miałam zacieki,bądz najczęsciej schodziła tak ze wyglądałam na brudną i pelingi niestarczały musiałam się szorowac pumeksem...bądz opalenizna była za słaba,bo lubię jak jest intensywna,albo za zółta,zaś samoopalacz w piance avonu jest inny,opalenizna jest piękna,intensywna,pianka już po wyciśnięciu ma kolor ślicznego brązu,niemiałam nigdy po niej zadnych smug,ale stosuję ją na jakikolwiek balsam,najlepiej po kąpieli.Mam jedynie klopot wielki,wciąz nie ma go w katalogu od dłuzszego czasu...a znając avon to niezdziwię się jeśli go wycofali,bo kazdy dobry produkt avon błyskawicznie wycofuje...ale mam nadzieję ze jeszcze będzie w ofercie.Obecnie mi się skonczył i jesli ktoś ma zapas na sprzedaż prosze o kontakt na violl4@wp.pl.Ubolewam nad tym ze tak trudno go upolować w katalogu.Dla mnie KWC!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...WIELE...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Avon Mark - relacja

super

super!!!barwi poniewaz jak sama wspomnialas pianka jest zabarwiona w celu bardziej rownomiernej aplikacji.Szybko sie wchlania, extra kolorek--brazowy!!!!!!!

niezły

Bardzo mile mnie zaskoczyła ta pianka. Z zeszłego roku mam niezbyt przyjemne wrażenia po używaniu samoopalacza w sprayu do jasnej karnacji oraz w żelu do karnacji średniej/ciemnej. Pianka jest z założenia do średniej/ciemnej, ja mam jasną, ale byłam ciekawa nowości. Obawiałam się plam itp., a wyszło całkiem przyzwoicie. Wyszły mi wprawdzie plamy na kolanach i łokciach, ale taka już uroda tych miejsc ;) Samoopalacz daje naturalny odcień opalenizny, brązowy. Pianka od razu barwi skórę, co umożliwia równomierne rozsmarowanie samoopalacza (widać od razu ew. smugi). Po umyciu ten intensywny odcień opalenizny blednie (gdyż schodzi ta warstwa barwiąca), ale i tak ma ładny odcień, nie żółty czy pomarańczowy, jak po niektórych samoopalaczach. Smrodek samoopalaczowej spalenizny jest :) Ale też tylko do pierwszego mycia. Pianka dobrze się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej czy lepkiej warstwy. Na razie używam w miarę regularnie, więc nie ma efektu schodzenia opalenizny, ale mam nadzieję, że będzie schodziła równomiernie.

jestem zadowolona

zakupilam ten samoopalacz poniewaz lubie wszelkie nowosci, i jestem bardzo zadowolona, dobrze sie rozprowadza, szybko sie wchlania, nie pobrudzil mi ubran i co najwazniejsze nie mam zadnych zaciekow ani ciemniejszych plam, rozprowadzil sie bardzo rownomiernie, nawet na plecach, polecam

Używam tego kosmetyku od kilku dni
Recenzja: ...

dobry

Uważam, że jest to dobry kosmetyk ze wzglęgu na to, że przyciemnia znacznie skórę zaraz po nałożeniu, dzięki temu widać, gdzie nałożyło sie go z mało, a gdzie za dużo.
Kupiałam stosunkowo niedawno mając w pamięci świetny tego tupu produkt Neutrogeny (u nas chyba nie ma jeszcze tego produktu) i myślę, że Avon jest mu równy a nie ma tak nieprzyjemnego zapachu jak neutrogena.
Trzeba wprawnej ręki, żeby rozprowadzić mus na ciele, tzn. trzeba robić to bardzo szybko i co najważniejsze, przez najbliższą godzinę nie spryskać przez przypadek kropelkami wody-efekt opłakany!!!
Kolor jest ładny brązowy, schodzi po 4-5 dniach.
Jest jeden poważny minus tego produktu:barwi.
Rada dla wszystkich wizażanek: nie ubierać jasnych rzeczy po bezpośredniej aplikacji samoopalacza.

Ale ogólnie godny polecenia, ja będę systematycznie używac, aż mnie słońce nie opali :)