Christian Dior, Dior Me Dior Me Not

Christian Dior, Dior Me Dior Me Not

Ostatnie dzieło Diora to zapach zabawy i flirtu. Ten seksowny zapach zawiera w sobie aromaty słodkiego groszku, drzewa wiśniowego, uwodzicielskiej peonii i piżma.

Cena: ok. 50 $ / 50 ml

Moje pierwsze perfumy...

Jak w tytule. Dostałam od taty i traktowałam jak największy skarb. Zapach był dziewczęcy, bardzo charakterystyczny i do dziś go pamiętam. Dość długo- jak na wodę toaletową- utrzymywał się po aplikacji. Buteleczka dziś wydaje się kiczowata, ale perfumy stworzono w 2004 roku a od tamtego czasu estetyka nieco się zmieniła. Była to limitowana edycja i obecnie nie można ich już kupić, a szkoda, bo chętnie bym je kupiła- z sentymentu. ;)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden flakonik

słodki :)

Szkoda mi się zrobiło, że taki ładny zapach nie ma żadnej recenzji. :) A naprawdę jest przyjemny. Czy też był, bo wydaje mi się, że to był zapach limitowany... Słodki, niektórym mógłby się wydawać nawet duszący. Moim zdaniem na letnie wieczory fenomenalny. Można go nazwać uwodzicielskim i apetycznym :) Zapach bardzo trwały, niezwykle długo utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na włosach czy na ubraniach. Jakość zdecydowanie spod znaku Diora.
Opakowanie również zasługuje na **** - ładne; proste, ale ja takie lubię.