Styling Mascara - Curl (tusz modelujący - podkręcający)

Styling Mascara - Curl (tusz modelujący - podkręcający)

Maskara stylizująca rzęsy - podkręcająca i wydłużająca. Jest wyjątkowo trwała i odporna na rozmazywanie. Producent zapewnia o niesamowitym efekcie oraz mocnym wrażeniu pomalowanych nią rzęs ;)
Dostępna w dwóch kolorach:
MC01 Black i MC02 Brown

Cena: ok. 30 Euro / 5 ml

Sredni

Tusz jest poprostu średni. Utrzymuje sie cały dzień ale efekt jest mało widoczny. Taki tusz na codzień bez specjalnego efektu. Kolor jest nawet ładny, taka wyrażna czerń. Trochę podkręca rzęsy ale nic poza tym. Mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od:zużyto
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

naturalny ponad wszystko

bardzo fajny tusz:
- trwały
- piękna, głęboka czerń
- podkręca i rozdziela rzęsy
- efektu wydłużenia nie odnotowałam ale chyba tego producent nie obiecuje
Podsumowując: fajny kosmetyk, raczej na co dzień a nie na wieczorne wyjścia. Nie dam 5 gwiazdek bo na kolana mnie nie rzucił. Poza tym wówczas Hypnose Lancoma musiałby dostać 6 ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale codziennie

Super!

Tusz jest naprawdę bardzo dobry. Pierwsze, co zauważyłam, to, że jest ślicznie czarny. Rzęsy są po nim miękkie (choć troszke mniej niż po Everlong YSL), ale bardzo ładnie uniesione. Właśnie uniesienie rzęs, efekt otwarcia oka, to kolejna ważna cecha tego tuszu. Podobnie jak podkręcenie. Muszę przyznać, że żadnym innym tuszem takiego podkecenia rzęs nie osiągnęłam - naprawdę spektakularne! Poza tym, podkreślana już wcześniej przez Recenzentki, trwałość jest rewelacyjna - zero osypywania. Ale przez to zmywanie trudniejsze, zmywa się takimi malutkimi kawałeczkami. Gdyby nie cena i właśnie to zmywanie, pewnie miałby u mnie status KWC. Ogólnie super, szczerze polecam!

Manicure z chmurkami

Dla długorzęsistych ;)

W sumie dobry tusz, ale nie dla mnie. Rewelacyjny będzie dla osób, które mają długie i gęste rzęsy i lubią naturalny makijaż. Po nałożeniu tuszu efekt jest bardzo naturalny, rzęsy są rozszczesane, nieposklejane, lekko wydłużone. Na pewno nie podkręca jak obiecuje producent. Utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu; nie kruszy się, nie rozmazuje, pod tym względem rewelacja.

Nie dla mnie

Dla mnie milosniczki teatralnego wygladu rzes, ten tusz nie jest jakis the best. Zwyczajny, mnie nie dal zadowalajacego efektu. Nie zgodze sie z przedmowczynia,co do opinii, ze tusz EL, Chanel, Diora sie szybko psuja- ja kupuje przewaznie tusze tych firm ( moim ulubionym yes YSL wydluzajacy i Volume) i NIGDY nie zdazylo mi sie, ze np tusz EL szybko mi wysechl-spokojnie starczyl na ok 7 miesiecy, takze tusze Chanel czy Dior przez dluuugi czas pozostawaly w swietnej kondycji, nie bylo mowy o zadnych kluchach, grudach. Co do tego tuszu to dla mnie calkowity przecietniak. Probowalam wszystkie maskary Kanebo i zadna mnie nie zachwycila i do zadnej nie wrocilam, a zdazylo sie ze nawet wyrzucilam. Owszem trwa na rzesach caly dzien, nie rozmazuje sie , nie kruszy, ale efekt jest marny. Ja temu tuszowi mowie NIE

Używam tego produktu od:3 lata temu

Niezniszczalny

Zacznę od tego, że miałam do czynienia przez te lata chyba z każdym tuszem z każdej marki, począwszy od Constance Carrol ;) i Polleny, a skończywszy na Diorach, Chanelach i innych. Ten tusz bije na głowę każdą markę przede wszystkim jednym... używam go już przeszło ROK!!!!! Dokładnie, przeszło rok! Mój egzemplarz trwa już w niezmiennym stanie ponad 12 m-cy, co jest absolutnym rekordem. Nie zsycha się po 3 m-ch jak tusze Estee Lauder , nie robi się z niego klucha jak z Chanel, nie kruszy się jak Dior robiąc ze mnie pandę :) i nie przykleja do rzęs obleśnych grud jak to czyni już po 3 m-chach moja ukochana H. Rubinstein.
Konsystencja jak dla mnie genialna, nie gęsta, pozwalająca uzyskać naturalny wygląd. Szczoteczka poręczna. Oba kolory (czarny i brązowy) bardzo wyraziste. Dla mnie absolutny KWC!Używam tego produktu od: 2 lat

wart swojej ceny

Nie skleja rzęs. Nadaje im naturalny wygląd a to dla mnie ważne. Jeśli ktoś szuka produktu, który daje efekt "teatralnych rzęs" tu tego nie uzyska. Rozczesuje rzęsy. Bardzo trwały. Nie chce już eksperymentować z innymi :))))

Używam tego produktu od:roku

jedwabisty

Jestem raczej fanką teatralnych rzęs, ale oczywiście co za dużo to nie zdrowo i tej maskary lubię używac jak jadę na wakację albo na spacer z psem. Ma rewelacyjną konsystencję daje ładny naturalny ale widoczny efekt nie osypuje się, ładnie podkręc a ten efekt lubie gdy tylko lekko musnę powiekę rozświetlającym cieniem, efekt jest świeży i dziewczęcy. Przy tym zdecydowanie duży plus za świetne składniki pielęgnujące.

Używam tego produktu od:1 roku

Nic szczególnego, taki sobie!

Być może za wiele oczekiwałam od tego tuszu, ale zawiodłam sie sromotnie.
Efekt podkreślający rzęsy rzaden (mam co prawda czarne rzęsy,ale inne tusze były znaczne bardziej wyraziste), za to masa grudek i panda po 3-4 godzinach.

Ilość zużytych opakowań:pół

nie wart takich pieniędzy

Hmm, chyba troszeczkę zaniżę średnią ocen ale niestety ten tusz tak jak napisałam nie wart jest takiej ceny. Do plusów trzeba zaliczyć dość głęboką czerń, fajną konsystencję, trwałość. Trwałość zasługuje wręcz na Kwc. Grudki i osypywanie też odchodzą przy nim w zapomnienie. Ale to tyle. Podkręcenia nie zauważyłam a mam długie i gęste rzęsy. Efekt pomalowania bardzo naturalny, nawet za bardzo. Ale postawą jego dyskwalifikacji - koszmarny demakijaż. Wszystko bym mu wybaczyła, ale zmywanie go to dla mnie horror. Wcale nie chce się zmywać a stosowałam mleczka i płyny i te niskopółkowe, i z gabinetów kosmetycznych (Thalgo) i te naprawdę drogawe (BiFacil Lancom). Zanim go zmyję stracę zawsze parę rzęs a i jak te drobinki z niego wpadną do oka to baardzo niemiłe uczucie. Polecam głownie dla miłośniczek sado-macho.:)

Używam tego produktu od:pół roku

szkoda rzęs

Nakrecona opiniami wizażanek nabyłam ten tusz , bo Estee Lauder Projectionist własnie mi się kończył,(kosztował mnie 24,50 euro) i jestem bardzo rozczarowana. Cóz, po raz kolejny przekonuję się, że kosmetyk to sprawa indywidualna. Lubie bardzo japońskie kosmetyki wobec kanebo jest troche bezkrytyczna, tym bardziejwięc się zawiodłam.

Plusy:
-piękny ciepłobroązowy kolor (mam MC 02 BROWN), takiego wałsnie szukałam. Na rzęsach kolor jest intensywny, naparwde super.
- fajna konsystencja, lekko płynna, nieobciązająca rzęs, nie ma mowy i jakichkolwiek grudkach przy rozprowadzaniu

Minusy:
-wcale nie rozdziela rzęs rewelacyjnie skleja rzęsy tak samo jak wiele innych z tym, że nie rzuca się to tak w oczy bo sam tusz jest lekki i efekt subtelny pozbawiony grudek etc. Uzywam tuszy od wielu lat i nawet tzw. trudne jestem w stanie oswoić i przy odrobinie uporu rozłożyć w miarę równomiernie. Kanebo spisał sie tu średnio, nie mam owadzich nóżek po jego uzyciu, ale o perfekcyjym makijazu nie ma mowy.
- Mimo ze nakładam zwykle tylko jedna warstwe tuszu a za drugim razem muskam tylko koncówki rzęs (natura była dla mnie łaskawa i obdarzyła mnie długimi i gęstymi rzęsami)to wcale nie zauwazyłam efektu uniesienia rzęs.
- Cena zdecydowanie za wysoka , niby kosmetyk wysokopółkowy, ale efekt jak z nizszej półki sredniej. Przypomina mi bardzo wycofany z rynku Maybelline Fullnsoft, który dawał ten sam afekt, ale był jakieś pięć razy tańszy.
- Zmywanie tego specyfiku to horror. Recenzentki wspominały oi tym problemie, ale ja głupia naiwnie wierzyłam, ze jakos sobie dam radę. Niestety, jakiegokolwiek specyfiku nie uzywam do jego zmywania zawsze jets to przezycie ekstremalne. Zmywa się faktycznie grudkami, przy czym zawsze wypadnie mi rzęsa- dwie, jak grudka dostanie się do oka to szczypie jak diabli. Nigdy nie raegowałam tak na zaden tusz, staram sie wykonywac demakijaz łągodnie i cierpliwie, ale moje oczy i rzęsy zdecydowanie się buntują. Ostatnio mąz zapytał mnie po wieczornym demakijazu czy mam zapalenie spojówek....

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

REWELACJA

Czekałam z recenzją tego tuszu , bo obawiałam się, że pierwsza eurofia minie jak tusz po 1 miesiacu używania zgęstnieje i przestanie być tak rewelacyjny jak na początku stosowania (tak stało się w przypadku tuszu Kanebo 38 C) Jednak stosuję go już 3-ci miesiąc i nadal jest rewelacyjny !!! wszystkie pozytywy napisane przez moje poprzedniczki potwierdzam. A ja wybredna jestem jeżeli chodzi o maskarę ;) ...na pewno kupię kolejne opakowanie jak mi się skończy, gdyż za dużo eksperymentów już robiłam i za wiele kasy wyrzuciłam kupując niby sprawdzone maskary. Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze :)