Avon Color, Touch of Cream for Eyes & Cheeks (Kolorowy mus do powiek i do policzków)

Połyskujący kolor do powiek i na policzki o konsystencji bitej śmietany. Nakładanie go to według producenta prawdziwa przyjemnosć. Dostępny w 6 kolorach:
- Coral Zing,
- Tickled Pink,
- Peaches&Cream,
- Sandy,
- Bubble Pink,
- Sugar Glow.

Cena: 22,90 zł / 5 ml

Na policzki jak najbardziej :)

Mam kolorek Peaches & cream. Kupiłam go jako cień do powiek, ale kiedy dostałam miałam wielki problem z nałożeniem. Mus szybko "zasycha" i naprawdę bardzo trudno go rozmazać. Zrezygnowałam z niego na jakiś czas, ale potem zaczęłam używać go jako róż. Nakładam go na kości policzkowe i do tego jest po prostu super! Ślicznie się błyszczy i podkreśla rysy twarzy. Jest strasznie wydaje, ale pewnie dla tego, że nakładam na palec bardzo malutko i delikatnie rozmazuję. Od tamtej pory używam mus jako róż (ma zupełnie inny kolor, ale nie wiem jak inaczej nazwać ;) i jestem bardzo zadowolona :)

bardzo dobry cień

Zamówiłam po tym jak zobaczyłąm u koleżanki. Dość sceptycznie podchodzę do cieni w takiej konsystencji, ale bardzo spodobały mi się kolory i wydajność produktu /po spróbowaniu u koleżanki/ Początkowo miałam ogromne problemy z umalowaniem się nim. Palcem wychodziło nierównomiernie, patyczkiem higienicznym też źle o aplikatorach z gąbeczką można zapomnieć. Żeby się tym umalować potrzebowałam niemal 10 minut na jedno oko... Szkoda było mi go wyrzucić bo kolory są genialne, cień trwały... Potrzeba matką wynalazku - spróbowałam użyc pędzelka. Efekt jest rewelacyjny. Maluje się nim raz-dwa i równomiernie. Trzeba tylko robić to konkretnie, bo cień szybko zastyga i trudno zrobić poprawki, ale jak się dojdzie do wprawy jest ok. jest bardzo trwały. Używam go raczej na wieczorne wyjścia. Nigdy mnie nie zawiódł - nie rozmazuje się, pozostaje tam gdzie trzeba i daje śliczny efekt. Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie spełnia swoich zadań

Kupiłam kolor bubble pink, który w rzeczywistości różni się trochę od zdjęcia w katalogu, ale nie jest zły. Mus w słoiczku prezentuje się ładnie, ma perłowy połysk i intensywny kolor. Co z tego, gdy nałożony na policzki po prostu znika. Nie ma ani koloru, ani połysku - nic! Próbowałam wielokrotnie zwiększajac dawkę ale efekt był co najwyżej mizerny.
Z 5 ml pierwotnej pojemności została mi jesze ok połowa, która niestety zgęstniała i w ogóle nie nadaje sie teraz do użytku.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

depilacja opóźnianie porostu włosów

Dziwny

Naprawdę trzeba było się nagimnastykować, żeby nałożyć taką ilość, by cień wyglądał na oku dobrze. Nakładał się topornie, rozsmarowywał nierówno, bardzo szybko zasychał. Owszem, jak już po kilku próbach wyszło ładnie, to całkiem długo się trzymał. Kolory też całkiem ciekawe - ja miałam Twinkle Pink. I to są jedyne zalety tych cieni.

Używam tego produktu od:

może być

Mam kolorek Sandy, bardzo ładny złoty brązik,do policzków nie polecam zrobią się plamy gdyż szybko zasycha i poprawki raczej niemożliwe.Fajny efekt,ale troch e ciężkawo nałozyć ,trzeba maczac palucha,a ciężko w ten sposób równomiernie rozprowadzić cień.Ogólnie fajny, jednak za szybko wysycha i trochę się zbiera w załamaniu(pod koniec dnia).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1(wydajny!!!)

BŁYSKotka :)

Świetny cień! Uwielbiam wszelkiego rodzaju kremowe, w musie itp. konsystencje kosmetyków. Mam odcień peaches and cream. Bardziej bym go nazwała złotym, niż brzoskwiniowym. Nakładam go oczywiście paluchem. Daje taki złoty, świetlisty efekt. Przy niebieskich oczach super! Na powiekach trzyma się baaaardzo długo, a nawet jak ubywa to minimalnie i w taki sposób, który nie psuje makijażu. Nie zbiera się w załamaniach. Jest mega wydajny. Kupiłam go w czerwcu zeszłego roku. Stosowalam głównie latem i nie wiem, czy zużyłam 1/20 słoiczka, a sięgałam po niego prawie codziennie. Ostatnio zajrzałam do złotego cudeńka, aby sprawdzić, czy się nie zepsuło, ale nie!, konsystencja bez zmian.
Teraz czekam na promocję, bo chcę odcień sandy. :)

rozczarowanie

Byłam bardzo zachęcona efektem jaki miała modelka w katalogu..taką jednolitą błyszczącą poświatę. I kupiłam twinkle pink jak w katalogu. W zamian dostałam kolor identico jak "angel food" color trendu. Jest półprzeżroczysty i niestety nie można przesadzić z nakładaniem bo robią się placki niemożliwe do poprawienia. Efekt nie jest równomierny, mam wrażenie że powieka jest w grubych drobinach perłowej masy i tak też wygląda. Spodziewałam się efektu jak z katalogu a napawde musiałbyć on uzyskany czymś innym lub inną techniką.
Zaletami są: wydajność, oryginalny efekt, można zastosować na całą twarz a nawet ciało wtedy delikatnie się mieni.Nakładanie rzeczywiiście jest przyjemne acz palcem bardzo nieprecyzyjne, fajnie chłodzi powieki.

przyda się czasami

Mam kolor peach i jest to jaśniutki beż, napewno nie jest brzoskwinią :D ale w sumie nie przeszkadza mi to. Jako cień do powiek nie polecam gdyż bardzo trudno go idealnie nałożyć, gdy nałożymy za mało widać nikłą poświatę, gdy nałożymy za dużo mus tworzy nieestetyczne placki.
Inaczej sprawa ma się z policzkami i tutaj używam jako rozświetlacz. Bardzo fajnie wygląda na kościach policzkowych, dość mocno błyszczy ale można także zrobić makijaż na dzień z delikatnym rozświetleniem. Trwałość zadowalająca, wytrzymuje bez zarzutu ok. 7 godz.
Zrobiłam mały ekperyment i nałożyłam trochę na usta, efekt fajnego mroźnego satynowego makijażu :)

okropny:|

zachęcona ładnymi kolorami zamówiłam jeden z nich: twinkle pink. I jestem bardzo rozczarowana. Kolor jest zbyt perłowy, wygląda nieładnie na powiekach, mam problem z równomiernym rozprowadzeniem go, przez co wygląda nieestetycznie. Jak dla mnie zbyt się klei. Chyba najgorszy cień Avon'u jaki kiedykolwiek miałam, nie polecam [chyba, że inne kolory sa zupelnie inne, w co wątpie]