Barwa, Barwy słońca, Opalizująco-brązujący balsam do ciała

Barwa, Barwy słońca, Opalizująco-brązujący balsam do ciała

Delikatny balsam do ciała, który zapewnia naturalną opaleniznę i zdrowy koloryt skóry dzięki zawartym ekstraktom z orzecha włoskiego i karotenu. Dodatkowo upiększa ciało nadając mu opalizującego blasku przez zawarte w balsamie złote drobinki. Unikatowy ekstrakt z orzecha palmy buriti, wzmacnia barierę ochronną skóry, przywraca jej elastyczność i aksamitną gładkość. Zawiera naturalne filtry UV.
Do każdego rodzaju skóry bladej, z oznakami zmęczenia dla nadania zdrowego opalonego wyglądu, do stosowania przez cały rok, także po kąpieli słonecznej i solarium dla utrwalenia i wzmocnienia naturalnej opalenizny. Idealny przed wyjazdem wakacyjnym dla odpowiedniego przygotowania ciała do ekspozycji słonecznej.

cudo :)

Plusy:
- Drobinki pięknie rozświetlały skórę
- Tani
- Wydajny
- Ładnie pachnie

Czy można jeszcze gdzieś zamówić ten produkt? Niestety w żadnym sklepie od dłuższego czasu się na niego nie natknęłam, a z tego co pamiętam był cudny :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 (200ml)

Piękny kolor naturalnej opalenizny:)

Ten balsam kupiłam sobie latem, by na dłużej zachować opaleniznę i naturalnie ją podkreślić.
Efekty jakie przyniósł na mojej skórze, przerosły moje najśmielsze oczekiwania.
Dzięki swojej puszystej kremowej konsystencji, doskonale i równomiernie rozsmarowuje się na skórze, nadając jej piękną mieniącą się złotymi drobinkami opaleniznę.
Daje też świetne efekty nawilżające, które niwelują uczucie suchości skóry, wywołane częstymi kąpielami słonecznymi, czyli opalaniem.
Przy regularnym stosowaniu, widać znaczny efekt brązujący na skórze, który pozbawiony jest smug i plam, dlatego można go równie dobrze używać zimą.
Skóra po nim nie tylko zyskuje na atrakcyjnym wyglądzie ale i też przyjemnie pachnie.
Opakowanie jest bardzo praktyczne, łatwo z niego wydobyć odpowiednią ilość balsamu.
Cena również jest atrakcyjna i do przyjęcia.

Dzięki temu rewelacyjnemu balsamowi efekt naturalnej opalenizny na mojej skórze, przez cały rok trwa...

Uwielbiam :)

Bardzo podoba mi się zapach tego balsamu, drobinki pięknie rozświetlają skórę, a do tego kosztuje grosze :). Jeśli chodzi o nawilżenie to trudno mi to oceniać ponieważ nie stosowałam go nigdy jako kosmetyk pielęgnujący a jako "rozświetlacz" na wieczorne wyjścia. To zdecydowanie najlepszy kosmetyk tego rodzaju jaki stosowałam (a było ich sporo ;) ). Na pewno jeszcze nie raz go kupię.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dieta na trądzik

super drobinki

Zastosowałam po namowie koleżanki przed imprezą sylwestrową..........super efekt rozświetlenoia skóry, tym bardziej przy sztucznym oświetleniu na zabawie sylwestrowej. Na pewno będę go stale kupować- polecam

Używam tego produktu od: kilka razy od grudnia

Jest OK;)

Balsam jest naprawdę dobry:) Bardzo dobrze nawilża, ładnie pachnie i lekko brązuje. Napisałam lekko , ponieważ używam go tylko w lecie - ze względu na te drobinki, które przepięknie wyglądają w słoneczku:) Zawsze jestem opalona więc nie widzę aż takich efektów... Ale naprawdę jest fajny:) Do tego wydajny i ma poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od:3 lat

Nigdy nie posadałam lepszego

Balsam wart kupienia.Ma wiele plusów.Doskonale nawilża skóre i posiada delikatne drobinki które świetnie rozswietlają skóre i bardzo ładnie się na niej prezentują.Troszeczkę brązuje nie pozostawiając śladów np.złego rozsmarowania które pojawiają się przy większosci tego typu kosmetyków.A co do zapachu?Hm...z czasem robi się drażniący...ale ten jeden minus wśród tylu plusów się maskuje.:-)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

ok ale nie brązuje

Balsam nie zrobił na mnie jakiegoś szczególnie pozytywnego wrażenia ale nie mam też w sumie do czego sie przyczepić :P

+wygodne opakowanie
+fajne złote drobinki
+w miare wydajny
+dobra konsystencja
+niska cena

-nie zauwazylam efektu brązującego

dość fajny:)

balsam ten spełnił moje oczekiwania: delikatnie brążuje .. rozswietlajace drobinki pieknie podkreslaja opalenizne i dlugo utrzymuja sie na skorze:) pozostawia on uczucie boskiego nawilzenia:)

Używam tego produktu od:kilku misiecy
Ilość zużytych opakowań:1 niecale:)

Może być

Używam go od dawna... Ma swoje mankamenty, ale produkt uznam za całkiem niezly. Zwłaszcza po opalaniu, gdy skóra jest zaczerwieniona delikatnie ją brązuje co wygląda bardzo efektownie.
Zimą kiepsko się sprawdza - zbyt gęsta konsystencja sprawia, że drobinki nierównomiernie się "rozkładają", a to fatalnie wygląda na bladej skórze, czego oczywiście nie widać na opaleniźnie.
I jeszcze jeden minus, ale on tyczy się wszystkich balsamów i kremów brązujących - przy codziennym stosowaniu wysusza skórę.
Dlatego jeśli ktoś chce go używać polecam wymiennie z jakimś intensywnie nawilżającym...

wspaniale podkreśla opaleniznę

balsam ten bardzo dobrze nawilża skórę, oraz znakomicie podkreśla opaleniznę dzięki złotym drobinkom. Niestety nie brązuje skóry ale wspaniałą rekompensatą są wyżej już wymienione drobinki, wspaniałe nawilżanie i bardzo, naprawdę bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

jest super polecam

JEst super. Łagodzi po apalaniu, ma w sobie super rozświetlajace drobinki ktore łądie prezewntuja sie na opalonej skórze. Ładnie pachnie i co najwazniejsze jest wydajny. Niestety nic nic nie brązuje:) ale kosystencje balsamu ma:)

Używam tego produktu od:dawna

średni

Balsam jest berdzo fajny. Podobają mi się drobinki, a największym atutem jest zapach. Konsystenca jest w sam raz. Świetnie nawilża. 2 gwiazdki bo czekam jeszcze na efekt brązujący ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1...

...