Aloe Vera Essentiel - plastry zimnego wosku

Aloe Vera Essentiel - plastry zimnego wosku

Plastry zimnego wosku do depilacji wzbogacone o łagodzący i nawilżający wyciąg z aloesu. Umożliwiają wykonanie prostego i szybkiego zabiegu depilacji, którego efekty utrzymują się aż do 4 tygodni.

Cena: ? / 8 podwójnych plastrów

oj nieee

Plastry sa poprostu zwyczajne.. bardzo przecietnie wyrywaja wloski. Ten wosk jest troche za malo ...lepki? Cena wogole jest przekosmiczna, o niebo lepsze moge kupic za 10zl wiec te wogole nie maja racji bytu :( Szybko sie psuja, 2 miesiace przed terminem przezyly transformacje - poszarzaly(a normalnie sa zielone) i przestaly sie rozgrzewac(gdy oddzielalo sie paski wosk sie kruszyl. no niestety baddziew :(

Używam tego produktu od: ze 3 lata temu

beznadzieja

ja zgadzam sie z jedna z opiń zawartych tutaj.ja równiez uzywałam tego produktu i pomimo swojej ceny był rewelacyjny..do pewnego czasu.mi równiez zostaje wosk na nogach lub zwyczajnie nic nie wyrywa i włoski jak były tak sa!!! nie polecam

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

ogolnie beznadziejne

dostaja dwie gwiazdki tylko i wylacznie ze sa odrobine lepsze niz plastry joanny

wyrywaja wloski, ale plastra mozna uzyc tylko raz bo przyklejajac drugi i tak nic wiecej nie wyrwa, a wloskow troche zostaje bo nie usuwaja dokladnie, zrywaja skore strasznie wysuszaja, w jednym miejscu az zrobil mi sie siniak w innym krew leciala tak mocno kleja sie do skory ;/ zaczerwienie utrzymuje sie dlugo ( jestem alergikiem) a wloski i tak dosyc szybko odrastaja szkoda pieniedzy dobrze ze te dostalam a nie kupilam z wlasnej kieszeni, bo bym sie chyba wsciekla

NIE POLECAM za taka cene i jakosc to naprawde smiech na sali

Używam tego produktu od: msc temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy wiecej

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

gdzie ta jakość!

Kiedys sie na nie skusiłam i byłam zachwycona! Mogę powiedzieć, że były najlepsze wśród wosków, które testowalam. Wtedy pomimo ceny dałabym 5*

Kupiłam ostatnio i proszę... kolor trochę inny, ale co tam kolor... gdzie ta jakość? Plastry nic nie zrywają, zostawiają wosk, można je użyć maksymalnie dwa razy. DNO!

Gdzie ta jakość? o oni z nimi zrobili? Na pewno już ich nie kupię.

***

Dostałam w prezencie bo sama z pewnościa bym ich nie kupiła:) Sa drogie bo kosztuja 40 zł ale dobre! Żadna rewelacja plastry jak plastry, włoski zlikwidowane, skóra niepodrażniona ale miałam też olejek z tej serii po depilacji i to może też złagodziło. Ogólnie plastry też można stosować pod pachami i w okolicach bikini także sa delikatne a jak na moje włosy na łydkach skuteczne!:)
Szczerze to za takie pieniadze wolałabym sie oddać w rece kosmetyczki zeby sie nie brudzić i nie meczyć:)
ilość zużytych opakowań:1