Vanity, Krem do depilacji ciała (stara wersja)

Vanity, Krem do depilacji ciała (stara wersja)

Przeznaczony jest do ekspresowej depilacji całego ciała. Jego receptura została wzbogacona o ekstrakt z rumianku. Do skóry normalnej.

Cena: 8,50 zł / 100 ml

dobry

Trochę kremów posprawdzałam i muszę przyznać,że tej firmy są najlepsze.Nie miałam po nim żadnej alergii ani nic.Skóra jest w porządku a wszystkie włoski znikają.Do tego jeszcze bez obaw mogę usuwać włoski znad warg,które w moim przypadku są dosyć widoczne bo ciemne.Czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od:długiego czasu

jedyny taki do twarzy

Jedno słowo: twarz.
Żadna inna firma nie oferuje kremu do depilacji, który bez obaw można stosować na uporczywy wąsik. W moim przypadku, gdzie wosk się nie sprawdza, a pozostawienie rzeczy biegowi natury nie wchodzi w rachubę, Vanity to numer jeden.
Pięć minut, dwa pociągnięcia i po problemie.

Używam tego produktu od: kilku dni

Z kremów podobnych KWC

Używam do depilacji tylko takich kremów, to mam porównanie;)
Zapach jest znośny, krem do depilacji raczej nie pachnie ładnie, ale ten jest ok w porównaniu do reszty.
Usuwanie włosków - trzeba dać dużo kremu i poczekać ok 10 min (lub więcej) i dokładnie zebrać szpatułką, oraz zmyć jakąś myjką czy gąbką, szpatułka lubi czasami zostawiać. I u mnie działa na 99 % :P
Nie uczula, nie podrażnia. Mnie pasuje.
Jeden wielki minus, bardzo niewydajny.
Używam do nóg, bikini i pach.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Cellulit adipocyty

Do niczego

Krem stosowałam na jedną łydkę, drugą traktowałam maszynką - tak chciałam sobie sprawdzić, czy warto. No więc, nie warto. Poniżej porównanie obu metod.

Usuwanie włosków kremem Vanity:
- czas: nakładanie na jedną łydkę 0.5 minuty, czekanie na rezultaty 10 minut, usuwanie kremu szpatułką 1 minuta, pozbywanie się tłustej warstwy ze skóry 0.5 minuty, w sumie cenne 12 minut;
- skuteczność: może ok. 80 %, konieczne poprawki maszynką (dodatkowa strata czasu);
- komfort stosowania: zerowy - nakładanie koszmarne, zapach kiepski, szpatułka rysująca skórę, pieczenie przy jakiejkolwiek drobnej rance.

Golenie maszynką:
- całkowity czas (razem z namydleniem/napienieniem i spłukaniem po goleniu): 1 minuta;
- skuteczność: 100%;
- komfort stosowania: gładko i pachnąco, bez pieczenia i skrobania.

Ogólnie: po co się męczyć i tracić czas z tym kremem? Zwłaszcza że włoski zarówno po nim jak i po zwykłym goleniu odrastają w takim samym tempie.
Dodam jeszcze, że wydajność przerażająca - wystarczył na 3 szczupłe łydki.

2* tylko dlatego, że jednak coś tam usunął.

Używam tego produktu od: 3 użycia

Nie żałuję zakupu:)

Kosmetyk ten kupiłam z myślą by używać go w strefie bikini(zastąpiłam nim zwykła maszynkę która podrażniala skórę:/) Zdecydowałam się akurat na Bielendę z powodu pozytywnych opinii na wizażu na temat tego kremu tyle, że do skóry wrażliwej. Kupilam jednak ten do normalnej i jestem z niego bardzo zadowolona. Cena-w rossmanie niecałe 8zł. W 100% spełnił swoje zadanie, dokładnie usunął zbędne włoski. Co do wydajności kremu-jest wydajny dlatego że na strefę bikini nie trzeba go dużo. Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to do szpatułki i generalnie do tego że do pewnych miejsc trudno dotrzeć;D no ale to już raczej nie jest wina samego kosmetyku, poza tym mógłby być rzadszy, ciężko zmywa się ze szpatułki. Używam tego produktu od:tygodnia

Kaszana :(

Kupiłam Veet i okazał się być totalną beznadzieją, a nie zostało mi zbyt dużo pieniędzy w portfelu, więc sięgnęłam po Vanitę ;)
Zapłaciłam za niego 4,5zł i to nie w promocji, więc nie spodziewałam się cudów.
Minusy:
- na opakowaniu pisze "ekspresowy" 3-6 min, ja po 12min dokładnie przejechałam szpatułką dociskając maksymalnie do skóry i 3/4 włosków zostało ale niestety na nodze :(
- zbyt gęsty, bardzo trudno go rozprowadzić nawet przy użyciu szpatułki,
- szpatułka zbyt ostra i rysuje skórę,
- duszący zapach, który choć przypomina rumianek, nie ma z nim zbyt wiele wspólnego,
- nie jest zbyt wydajny, wystarczył mi zaledwie na dwie nogi ;),
- włoski zaczęły odrastać już 2 dni po depilacji :(

Plusy:
- niska cena,
- nie podrażnia, nie uczula

Cóż, muszę szukać dalej... Choć ten kremik jest i tak o niebo lepszy od wszelkich produktów Veet, które są 3 razy droższe :(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

do niczego

Myślałam, że w końcu będę miała gładką, niepodrażnioną skórę... trzymałam 7 minut preparat na nogach...usunął dosłownie kilka włosków. W zasadzie to nic nie usunął :/ nogi miałam nadal szorstkie i owłosione. Jestem niemile zaskoczona...

Używam tego produktu od: wczoraj

Niedokładny

Zkremu jestem średnio zadowolona.
Gdyby nie atakcyjna promocja w której go kupiłam (w komplecie z mleczkiem po depilacji w cenie 4,90) to plułabym sobie w brodę, że nie kupiłam sprawdzonej Tanity owocowej.

Krem jest gęsty, przez co cięzko go równomiernie nałożyć, jest niewydajny.
Depiluje niedokładnie - trzymam chwilke dłuzej niż zaleca producent a i tak zostają pojedyncze włoski.
Ciężko się zmywa.

Na plus: zapach w którym czuć rumianek, dzięki czemu nie śmierdzi tak bardzo jak inne kremy depilujące.

Używam tego produktu od: niecały rok

Ok

Krem ma bardzo gęstą konsystencję, ale jest mało wydajny. Bardzo dobrze usunął włoski(trzymałam 10 minut i efekt idealny:D). Nie podrażnił i nie uczulił. Minusem jest dla mnie zapach, który bardzo długo utrzymywał się. Po depilacji czuć lekki film na nogach.
Może kupię ponownie.Używam tego produktu od:3 miesiące

zaskoczona pozytywnie!

Uzyłam niedawno i jestem mega zaskoczona tą gładkością na moich nogach!

zacznę od niewątpliwych plusów:

+pachnie ( nie śmierdzi jak veet)
+tani w porównaniu z veetem ( o połowę, zapłaciłam w rossmanie 6,99)
+szybko się nakłada
+działa równie szybko
+nóżki są gładkie!!!
+zero uczuleń,czerwonych kropek

mam zamiar wkrótce wyprówbować tego kremu również w okolicach bikini :)

Minusem o którym muszę wsponieć i za który odejmuję gwiazdkę jest niestety wydajność - tubka starczyła mi na dwie nogi, a resztka która została zostanie na bikini...

generalnie i tak kupię go ponownie bo z kremów do depilacji jest zdecydowanie NAJLEPSZY i żaden mu nie dorówna.

Używam tego produktu od:tydzień

Niesamowite

Nigdy nie sądziłam że kremy depilujące są takie skuteczne :) Zawsze goliłam się maszynką i nigdy nie miałam takiego efektu jak za pomocą tego kremu ! IDEALNA GŁADKOŚĆ :D:D:D Pachnie rumiankiem ale troszkę pomieszanym z chemicznym zapachem ale przecież nie o zapach tu chodzi tylko o depilacje... Czytając opinie poprzedniczek zostawiłam krem na 10 minutek i cud :) Dodam ostatnią gwiazdkę jeżeli efekt będzie w miarę długotrwały bo szukam zastępstwa od maszynki z która musiałam "bawić się" codziennie aby mieć w miare gładkie ciałko

P.S. Włoski odrastają dwa dni później. Efekt od golenia maszynką jest o jeden dzień dłuższy ... to zawsze cos ... Może z czasem używania będą odrastały wolniej.Nie dodaje ostatniej gwiazdki

Używam tego produktu od: Chwilkę temu użyłam :)
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam dopiero co pierwsze

ok

Kupiłam zachęcona opiniami. Faktycznie trzymając go ponad 10 minut uzyskuje gładką skórę( co było niemożliwe w przypadku kremu do depilacji bodajże z firmy Venita).Ale juz na drugi dzień włoski odrastają a po kremie powinny chyba troszkę poźniej?Wydajność mogłaby być lepsza bo nie użyję go na wszystkie partie ciała które bym chciała przy regularnym stosowaniu i jednym opakowaniu.

Używam tego produktu od:tygodnia