Effet blachissant+brillant (preparat wybielający)

Effet blachissant+brillant (preparat wybielający)

Lakier wybiela i nabłyszcza paznokcie. Sprawia, że wyglądają naturalnie i zdrowo. Może byś stosowany jako podkład a także samoistnie.

Cena: 28 zł / 10 ml

niszczy delikatne paznokcie

Na początku wydawał mi się naprawdę świetny. Dawał paznokciom ładny bezbarwny połysk, który w świetle poranka stawał się fioletowawy. Całkiem ciekawy efekt. Był bardzo trwały i pomyślałam, że wreszcie znalazłam idealny kosmetyk dla moich słabych paznokci. Jednak po trzykrotnej aplikacji paznokcie zaczęły mi się potwornie rozwarstwiać, pękać, łamać i zadzierać po bokach - nawet w połowie długości. Odstawiłam lakier, po czym po kilku miesiącach do niego wróciłam, aby dać mu jeszcze jedną szansę - pomyślałam, ze to przecież niekoniecznie musiała być wina tego lakieru. I znowu to samo. Minął już miesiąc, a ja wciąż nie mogę dojść do ładu z paznokciami.

Używam tego produktu od: kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań: nie zamierzam kończyć pierwszego

nabłyszcza

Daje efekt zwykłego, bezbarwnego lakieru.
Szybko odpryskuje, po kilku dniach. Ładne opakowanie, wygodny pędzelek, łatwo się nakłada.
Za tę cenę, średnia.

Używam tego produktu od:rok

dobry

Bardzo dobry lakier do paznokci. Długo utrzymuje sie na paznokciach, nie odpryskuje tak szybko dzieki czemu paznokcie w odpowiedni sposób są chronione. Nadaje on bardzo ładny kolor na płytce przez co paznokcie wydają się mocne i zdrowe!!!:) Nie moge powiedziec zeby nie spełniał swojego zadania... ale niestety cena...?!:(... cóż... można chyba taniej trafić... chociaż nie wiem bo jeszcze nie szukałam:)
ilość zużytych opakowań: ...1