Variete, Mus różany AMORE

Variete, Mus różany AMORE

Mus do pielęgnacji ciała z kompleksem modelująco-wygładzających substancji typu `Love chemicals` . Bardzo nowoczesny, błyskawicznie wchłanialny preparat w formie lekkiego musu o upajającym zapachu świeżych róż, przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała.
Mus opracowano na bazie:
- wyciągów roślinnych o potwierdzonej aktywności metabolicznej w kierunku spalania tłuszczów i działających na ciało modelująco i wygładzająco,
- naturalnych ekstraktów lipidowych nadających skórze zdrowy i młody wygląd
- substancji typu "love chemicals", czyli "cząsteczek szczęścia", które działają na skórę zwiększając zmysłowość, poczucie atrakcyjności, euforii, radości życia.
Mus jest holistycznym kosmetykiem uniwersalnym, który zapewnia młodzieńczą gładkość skóry, dostarczając jednocześnie wielu niezwykle przyjemnych doznań zmysłowych. Nasyca skórę składnikami odżywczymi, nawilżającymi i wyszczuplającymi. Daje uczucie odświeżenia, relaksu, przyjemności i komfortu.

mój KWC

Nie wiem czmeu wszyscy się czepiaja do tego zapachu-dla mnie to największy atut tego kremu-nigdy wczesniej nic mi tak nie pachniało!Ten zapach wrecz mnie upaja!dodatkowo kremik chociaz nie najtanszy to ejdnak wart jest swojej ceny-pieknie wygładza ciało i otula je tym pięknym nie do opisania zapachem.Moj chlopak tez bardzo lubi kiedy jestem nim pospamrowana,po prostu sie do mnie garnie :) wachałam inne kremy z tej serii i ten jest zdecydowanie najwsapnialszy!Nietłuste,aksamitne cudeńko!

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

lekki i delikatny

Ja wyraźnie wyczuwam róże. Nawilża w miarę. Kiepsko się rozprowadza i wchłania. Faktycznie poprawia nastrój :) Idealnie współgra z olejkiem różanym do kąpieli Bielendy. Urzekł mnie. Ale bez przesady.

Spodobał mi się...

chociaż mam pretensję do Dermiki o mamienie mnie obietnicą róży, której nie ma. Poza brakiem róży w różanym musie, produkt ten ma same zalety dobrego nawilżacza do ciała. Zdecydowanie godny polecenia na lato, bo przypuszczam, że zimą jego lekka, silikonowa konsystencja to byłoby trochę za mało do walki z wysuszoną skórą. Konsystencja jak już wspomniałam leciutka, mus doskonale się wchłania, nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy na skórze. Po 15 minutach już go nie ma, zostaje za to uczucie gładziutkiej, aksamitnej skóry i miły zapach (mimo, że nie różany), który nawet dość długo się utrzymuje. Z przyjemnością będę testować inne musy z tej serii, mam nadzieję, że zapachy będą bardziej odpowiadały napisom na pudełkach ;) . Polecam!

wrastające włoski

nie róża ale...

A mnie ten produkt się podoba, bez rewelacji,ale na tyle jestem zadowolona, ze zakupię inne z serii. Delikatna konsystencja, dobrze się wchłania i w miarę dobrze nawilża. To dobry produkt na lato, w sympatycznym opakowaniu. natomiast co do zapachu to podzielam opinie, róży (zwłaszcza świeżej) to on nie przypomina...Natomiast nie jest zły ten zapach, przede wszystkim nie jest intensywny i mdły, a tego się najbardziej bałam. Mi on trochę przypomina zapach Lolita Lempicka. Jakaś podobna nuta w nim krąży, hmmmmmmm.... Za wykopaliska w pamięci zapachowej i intrygę pseudoróżaną daje mu 4 gwiazdki.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: dopiero co rozpoczęte

Efekt super-gładkiej skóry

Nie moge niestety przyznac wiekszej ilosci gwiazdek :( Dlaczego? Bo po pierwsze kupilam produkt, ktory mial pachniec RÓŻĄ, a nią nie pachnie, jak by sie w ten zapach nie wwachiwac, to na pewno nie jest to roza! :( To pierwszy zarzut, tym bardziej ze wczesniej przy Toniku Rozanym Dermika spisala sie na medal- zapach wiernie oddawal aromat kwiatu rozy.
Drugi zarzut to taki, ze krem jest bialy, dosc rzadki, pachnie slabiutko i kiedy sie nim smaruje nie doswiadczam zadnych pozytywnych odczuc (gdzie te "love chemicals"?). Spodziewalam sie pieknego aromaterapeutycznego zapachu rozy, rozowego soczystego koloru i lekkiej, wrecz piankowej konsystencji musu- nic z tego.
Krem dobrze sie wchlania, ma estetyczne, zachecajajce opakowanie, nadaje sie do stosowania w upalnie dni (jest lekki) - to in plus.

-------------------
20.06.2005
Dodaje 1*. Do nie-rozanego zapachu juz sie przyzwyczailam i juz mnie tak nie razi, a nawet stal sie przyjemny dla noska. Dobrze wygladza do ostrym peelingu i to tez na jego plus.
-------------------
22.08.2005
Przyznaje sie bez bicia, ze zbyt surowo ocenilam ten mus. Po kilku m-cach stosowania musze mu przyznac 4*, gl. za to, ze rewelacyjnie wygladza skore, ktora po jego uzyciu przypomina jedwab :) Zapach tez jest bardzo przyjemny, zwlaszcza gdy przestanie sie oczekiwac czegos rozopodobnego ;)

Fajniutki

Nie wiem czym dokładnie pachnie, ale różami z pewnością nie.W każdym razie zapach jest niezwykle przyjemny,delikatny, niedrażniący.Smarowanie się tym specyfikiem to sama przyjemność. Balsam ma lekką konsystencję,szybko się wchłania, nie pozostawia skóry tłustej, dobrze nawilża.Zapach długo utrzymuje się na skórze.Podoba mi się opakowanie, estetyczne, przyjemne dla oka.Tylko cena trochę mogłaby być niższa.
W Szczecinie dałam za niego 21 zł,ale w Warszawie kosztuje 26 zł.
Myślę że po wykończeniu róży skuszę się na inny zapaszek.