Variete, Mus Czekoladowy AMORE

Variete, Mus Czekoladowy AMORE

Mus do pielęgnacji ciała z kompleksem modelującym.
Bardzo nowoczesny, błyskawicznie wchłanialny preparat w formie lekkiego musu o uwodzicielskim zapachu pysznej czekolady, przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała.
Mus opracowano na bazie:
- wyciągów roślinnych o potwierdzonej aktywności metabolicznej w kierunku spalania tłuszczów i działających na ciało modelująco
- naturalnych ekstraktów lipidowych nadających skórze zdrowy i młody wygląd.
- substancji typu "love chemicals", czyli "cząsteczek szczęścia", które działają na skórę zwiększając zmysłowość, poczucie atrakcyjności, euforii, radości życia.
Mus jest holistycznym kosmetykiem uniwersalnym, który zapewnia młodzieńczą gładkość skóry, dostarczając jednocześnie wielu niezwykle przyjemnych doznań zmysłowych. Nasyca skórę składnikami odżywczymi, nawilżającymi i wyszczuplającymi. Daje uczucie odświeżenia, relaksu, przyjemności i komfortu.

Na poprawę nastroju :)

Świetny krem na zimowe dni. Cudnie pachnie i właściwie to wszystko;-) oczywiście nawilża, ale w jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam ... Kupiłam go po zabiegu czekoladowym w salonie Dermiki gdzie byłam nim smarowana, w serii był jeszcze peeling czekoladowy, ale nigdy nie spotkałam się z jego sprzedażą detaliczną:-(

mniam :)

Dostałam od kumpla i bardzo mi się spodobał. Piękny, smakowity zapach, lekka konsystencja, smarowanie się było naprawdę przyjemnością.
Używałam latem i niestety nieco lepił się na skórze.
Ostatnio mam ochotę na powtórkę, ale nie mogę go nigdzie dostać... Czyżby Dermika już tego nie produkowała?

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

kakao w kremie

Zapach piękny - rzeczywiście bardziej oscylujący w kierunku domowego czekoladowego budyniu czy dosładzanaego kakao niż tabliczki czekolady, ale to tylko na plus ;)

Właściwie nie zauważyłam jakiegoś magicznego modelowania ciała po zastosowaniu tego kremu, ale i nie oczekiwałam tego. Nawilżanie OK. Irytuje mnie tylko ta cieniutka talkowo-pudrowa warstewka pozostająca na skórze po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

bardzo przyjemny

moim zdaniem mus doskonale nawilża, jest ładnie zapakowany i ma świetny zapach, który mi bardziej przypomina kakao niz czekoladę :)
zapach długo sie utrzymuje.
jeśli chodzi o właściwości ujędrniające, to na razie nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ używam go za krótko.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: -

MÓW MI: CZEKOLADO:)))

PRAWDZIWY KWC! Dostałam go od kogoś w prezencie, mus jest naprawde świetny, pachnie obłednie, długo sie utrzymuje na ciele (gdy go uzyje moj facet mówi do mnie: moja Ty Czekolado! :) ) , jest bardzi mily w uzyciu, swietnie sie wchłania, skóra jest po nim idealnie miękka i gładka, - jak dla mnie same plusy, tylko używać i rozkoszować się!

Używam tego produktu od: 2 misięcy
Ilość zużytych opakowań: narazie 1 ale bedzie ich duuuzo

Apetyczny

Tak samo,jak poprzedniczka dostałam go w prezencie i musze przyznać,że był to prezent bardzo miły:)
Krem(bo to jest bardziej adekwatna nazwa)bardzo mi się spodobał.Ma jedwabistą konsystencję która ułatwia i uprzyjemnia aplikacje.Zapach przypomina mi bardziej kakao albo budyń czekoladowy a nie samą czekoladę nie mniej jednak jest niezwykle przyjemny i intensywny(roznosi się po cłym mieszkaniu).Krem wyraźnie wygładza skórę z nawilżeniem jest już troszkę gorzej ale zaznaczam,że moja skóra jest naprawę bardzo sucha.
Całokształt bardzo mi się podoba,jest to miłe połączenie luksusowego i niezwykle przyjemnego produktu i przystępnej ceny.Polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:-

Miłe wspomnienie :D

Nie wiem jak mogłam go jeszcze nie ocenić :D

Mus ten (dobra, jaki tam mus, po prostu krem do ciała :p:) dostałam w prezencie. Jako, ze uwielbiam czekoladę wzbudził we mnie niemały entuzjazm. Kiedy już go wypróbowałam... cóż...moze nie jest do końca zapach czekolady, mi raczej kojarzy się z kakaem :). Muszę przyznać, że mi akurat zapach bardzo się podobał... Jednak np. mojej siostrze już nie, więc to zależy od gustu ;) Trzeba sie przygotować na to, że nasze ubrania przez conajmniej kilka dni po wysmarowaniu się tym kremikiem będa pachniały :D

Co do nawilżenia...niczego spektakularnego nie zauważyłam, ale też nie mam problemów z suchą skórą :)

Co do działania modelującehgo to się nie wypowiem bo w takie rzeczy nie wierzę :D

Opakowanie przyjemne dla oka i wygodne w użytkowaniu ;)

Używam tego produktu od: ohohoh.... kilku miesięcy (używałam oszczędnie żeby na długo starczyło :p:)
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

biała czekolada

W żadne akcje typu modelowanie/usuwanie cellulitu dzięki kosmetykom nie wierzę i traktuję takie balsamy jak balsamy, a kremy jak kremy. I ten mus Dermiki jest właśnie takim sympatycznym kremem, o dobrej konsystencji i apetycznym czekoladowym zapachu. Zużyłam go z przyjemnością i chętnie kupię znowu na zimę.

zmysłowa przyjemność

Przyjemne zaskoczenie - coś fajnego i niedrogiego od Dermiki...
Opakowanie jest ciekawe ( dokładny opis serii), szkoda, że samo pudełeczko już mniej. Mus ( czy raczej lekki krem, bo z musem to ma niewiele wspólnego) jest snieznobiały, a aż by sie prosiło cos bardziej apetycznego. Wtedy lepiej by się zgrał z naturalnym, czekoladowo-kakaowym zapachem. Krem jest lekki, wydajny...choć nakładanie go jest tak przyjemne, że to może ulec zmianie. ;)
O cząsteczkach szczęścia przeczytałam z niedowierzaniem, lecz chyba coś w tym jest. W pierwszej chwili miałam wrażenie, że krem sie maże, ale nie - on po prostu skłaniał do masażu, który jest prawdziwie zmysłową przyjemnością. Testuję różne mazidła, ale tu relaks stosowania jest wyjątkowy...
Zapach jest średnio intensywny, na skórze nie zostaje za długo ( ale ja lubię wonie raczej mocne ). Krem dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Skóra pozostaje nawilżona i odżywiona. Jak dla mnie - stan ten mógłby się utrzymywać dłużej, zwłaszcza, ze opalanie wysuszyło mi mi łydki i przedramiona. Do skóry normalnej byłby chyba lepszy, ale i tak jest nieźle. Od razu zaczęły mnie kusic pozostałe musy...tylko kiedy ja zuzyję moje zapasy...? ;)

wyrob czekoladopodobny

Przyszalalam jak zwykle w sklepie kosmetycznym i obok cynamonowego (robie piling z cukru, cynamonu, i oliwy z oliwek do stop i ciala :) )zakupilam tez wersje czekoladowa musu Dermiki.
Zakupu dokonalam z mysla o ukochanym, ktory od czekolady jest uzalezniony i od czasu kiedy ugryzl czekoladowe mydlo (z Mydla i Pachnidla - mydla na wage)zeby sprobowac, czy faktycznie smakuje tak czekoladowo jak pachnie (kto probowal tego wczesniej, w zamierzchlym dziecinstwie, wie juz pewnie, jak sie koncza takie doswiadczenia...) wiedzialam, ze Dermika wzbudzi jego entuzjazm i ze mnie nie pogryzie...
Sam produkt jest mega przyjemny dla uzytkownika i jego otoczenia ale mnie sama malo nawilza a zapach czekolady nie jest tak "naturalny" jak np w kosmetykach YR, szybko znika a przyjemne uczucie z faktu rozpieszczania wlasnego ciala, razem z nim - cynicznie pomyslalam wiec , ze to tylko taki chwyt marketingowy.
Produkt jest podany w sympatycznym opakowaniu, nadaje sie na prezent. Jedyna wada - wersja czekoladowa jest ciut drozsza od pozostalych.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie bede wracac po nastepne.
Za drogi i za malo nawilza a zapach czekolady jest bardzo sztuczny i plastikowy, brrr.