Variete, Mus Grejpfrutowy FIGURA

Variete, Mus Grejpfrutowy FIGURA

Mus do pielęgnacji ciała z kompleksem antycellulitowym.
Bardzo nowoczesny, błyskawicznie wchłanialny preparat w formie lekkiego musu o orzeźwiającym zapachu soczystych grejpfrutów, przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała.
Mus opracowano na bazie:
- wyciągów roślinnych o potwierdzonej aktywności metabolicznej w kierunku spalania tłuszczów i profilaktyki antycellulitowej,
- naturalnych ekstraktów regenerujących naskórek
- substancji typu "love chemicals", czyli "cząsteczek szczęścia", które działają na skórę zwiększając zmysłowość, poczucie atrakcyjności, euforii, radości życia.
Mus jest holistycznym kosmetykiem uniwersalnym, który zapewnia młodzieńczą gładkość skóry, dostarczając jednocześnie wielu niezwykle przyjemnych doznań zmysłowych. Nasyca skórę składnikami odżywczymi, nawilżającymi oraz przeciwdziałającymi cellulitowi.
Daje uczucie odświeżenia, relaksu, przyjemności i komfortu.

Owocowo

Musy do ciała Variete od Dermiki były bardzo owocowe, takie orzaźwiające i wesołe.

Używam tego produktu od: kiedyś

nawilzenie

Moja szanowna przedmowczyni miala sporo racji piszac, ze to troszke oszukany produkt. I ten grapefruit taki troche szemrany (choc moj chlopak mowi, ze cytrusowe to to jest:) ) a o musie nie ma nawet co wspominac. A jednak polubilam ten KREM, poniewaz swietnie nawilzyl moja skore! W zimie zawsze przezywam dramat suchej i pekajacej skory. Ten kosmetyk widocznie poprawil stan skory i to w ciagu paru dni! Jakie jest jego dzialanie antycellulitowe? Nie wiem, ale przeciez krem cellulitu nie zlikwiduje jeno dieta, masaze i cwiczenia moga co najwyzej go zmniejszyc ;). Za to nawilzenie daje mu trzy gwiazdki!

słabiutko, słabiutko

Miał być mus – a jest krem. Po opisie spodziewałam się musu w kolorze grepefruita pachnącego jak owoc, a jak to jest zapach grapefruita to ja jestem cytryna ;-). Miał być mus a jest tłustawy krem. Dla mnie TOTALNA PORAŻKA dobrze, że mogę go sprzedać na allegro w zestawie innych używanych kosmetyków