BioClin, Sebo Care (Krem- żel)

BioClin, Sebo Care (Krem- żel)

Żel - krem zawierający kompleks alfahydroksykwasów. Przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Ogranicza powstawanie stanów zapalnych skóry. Działa przeciwbakteryjnie. Zapobiega tworzeniu zaskórników. Bardzo szybko się wchłania.

dla wytrwałych

O ile program pielęgnacji na noc mam stały, to nadal szukam kremu na dzień. Kremu- który zmatuje strefę T , ale nie wysuszy policzków,nie nasili powstawanie zmarszczek, nie zapcha, ale podtrzyma antyzaskórnikową i usuwającą przebarwienia terapię Zorakiem i peelingiem salicylowym. No i jak tu, goniąc za fatamorganą, z desperacji nie wydać sporych sum na kremy , które po kilku dniach będą zbierać kurz zalegając w szufladach.
Bio-clin kupiłam przez internet w Bio-Medzie. Konsystencja przypomina, tu wybaczcie, smarki; jest żółta,kleista, ślizga się po skórze, na początku lekko się lepi, ale na szczęście wchłania się po chwili do matu. Mat utrzymuje się na mojej strefie T ok 6 godzin.Mnie nie zapycha, ale jego działanie przeciwtrądzikowe jest dyskusyjne. Mój problem to zaskórniki i na tym polu bez rewelacji, ale ogranicza wydzielanie sebum i trochę rozjaśnia.
Nadaje się po filtr i pod makijaż. Krem, dzięki swojej "oślizgłej" konsystencji, jest wydajny.

Skuteczny ale drogi

Jestem bardzo zadowolona, bo moja cera jest gladzsza, krem nie zatyka porow i mam mniej zaskornikow. Produkt dostepny w aptekach i polecony przez dermtologa jako lek ale niestety jego cena jak dla mnie wysoka. :-(

Używam tego produktu od:3 misiecy
Ilość zużytych opakowań:1 tubka