Garnier, Ambre Solaire, Mleczko nawilżające do opalania (stara wersja)

Garnier, Ambre Solaire, Mleczko nawilżające do opalania (stara wersja)

Firma Garnier oferuje caly zestaw nowoczesnych, nawilżających mleczek do ciała. W zestawie znajdują się mleczka o różnym stopniu ochrony - od przeznaczonych dla cer wrażliwych, o wysokich faktorach do preparatów dla skóry ciemnej i albo opalonej - SPF 4, 6, 8, 12.
Producent zapewnia, iż oprócz nawilżania produkty zawierają nowoczesny związek Mexoryl SX gwarantujący najwyższą ochronę przed promieniowaniem UV .

Cena: od 21 do 30 zł / 200 ml, zależnie od faktora

Bardzo fajne

Świetne mleczko o bardzo lekkiej i przyjemnej konsystencji. Fajnie się go używa, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru na skórze, nawilża i zmiękcza skórę.
Pewna ochrona przed słońcem (ja używam 20-tki).

Używam tego produktu od: drugie lato

Ideał

Mleczko ma leciutką, półpłynną konsystencję, taką, jak lubię, świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Wprost genialnie nawilża, sprawia, że skóra jest mięciutka i aksamitnie gładka. No i najważniejsze - rewelacyjnie chroni przed poparzeniami. Miałam faktor 15 i sprawdził się w warunkach silnego nasłonecznienia. Nie dostrzegam wad tego mleczka, no może malutką - mogłoby mieć ładniejszy zapach, ale to drobiazg. Na dodatek jest bardzo wydajne. Polecam!

Używam tego produktu od:używałam ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1, trochę zostało

KWC!

Rewelacyjne mleczko! Idealnie sluzylo mi podczas 2 tygodniowego pobytu nad morzem;) Mam 2 opakowania: spf 15 i spf 10. Moim zdaniem nie ma ono wad, tylko same zalety:
+ po jego uzywaniu nie piekla mnie skora i nie schodzila tak jak to wczesniej bywalo, nie mialam zadnych problemow
+ jest wodoodporne
+ ma swietna konsystencje, nie jest kleisty i szybko sie wchlania
+ zawiera ekstrakt z kaktusa i witamine e ktora dodatkowo nawilza i chroni skore
+ nadaje sie takze do twarzy, nie powduje zatykania i zadnych przykrych niespodzianek
- jest wydajny
- ma sliczny zapach i odporne opakowanie

Napewno bede go uzywac, bo jak narazie to najlepszy kosmmetyk do opalania jaki spotkalam. Polecam!

Używam tego produktu od: miesiac

Starzenie się skóry - dieta

Poprawne

W sumie poprawne mleczko do oaplania, na pewno zalet dostarcza mu marka i jej pewność. Mleczko ma przyjemna konsystencję, zapach znośny, blizej nieokreślony, choć ja lubie kokoski i tego typu rzeczy, ochrona dobra. Ogólnie bardzo poprawny preparat doopalania, ale na kolana to mnie nie rzuciła i nie jest to kosmetyk, który kupuje się co wakacje. Nie pozostanę mu wierna - jest taki zwykły, a ja szukam czegos niezwykłego.

mieszane uczucia

Trochę się zawiodłam na tym mleczku (SPF 8). Co prawda nie było mowy o oparzeniach, zaczerwienieniach itp (a urlop spędziłam nad naszym morzem), ale z drugiej strony prawie wcale się nie opaliłam!!! Kolor mojej opalenizny był porównywalny do opalenizny mojego 3-letniego synka, którego smarowałam kremem z filtrem 25! Zatem chroni skutecznie, ale chyba musiałabym leżeć plackiem całe 2 miesiące, żeby uzyskać opaleniznę. Poza tym mleczko na długo pozostawiało uczucie lepkości, czego bardzo nie lubię. Trzy gwiazdki wyłącznie za to, że faktycznie chroni przed oparzeniami.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Recenzja: ...

jest naprawdę skuteczny

Używam tego mleczka już drugi sezon. Muszę przyznać, że jest bardzo skuteczny, chroni ciałko w czasie opalania:) Mam bardzo wrażliwą skórę używałam już innych produktów do opalania i pojawiały mi się jakieś wypryski:( z garnierem jest inaczej nieuczula, ładnie pachnie Skóra jest nawilżona-to naprawdę czuć. Warto wydać te 20 zł i nie martwić się o jakieś pożniejsze przykre niespodzianki i o czerwoną skórę:) Polecam.....

dobrze chroni

Uzywam produktow Garniera do ochraniania ciala + codziennie dloni, czasem na szyje.
Mam wersje w sprayu spf 20 i spf 30 - delikatnie pachnie, pompka sie nie zatyka, pojemnosc spora, nie klei sie, pielegnuje skore i ma dobre filtry (Meroxyl i Titanium Dioxide i Avobenzon), nie zostawia bialego osadu, cena jak na produkt o tak objetosci i dobrej ochronie, moim zdaniem, przystepna.

doskonała ochrona

Kosmetyki z linii Ambre Solaire są idealne do opalania.
Kiedyś dostępna była forma kremu w tubie, filtry skutecznie chroniły przed poparzeniem w ciepłych krajach.
Mleczko jest również bardzo dobre. Opalenizna nabiera ładnego kolorytu.
Konsystencja jest odpowiednia, łatwo się wsmarowuje i dość szybko wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną i lekko natłuszczoną. Po kolejnych aplikacjach skóra jest lepka, ale to do przewidzenia. Zapach ładny.

my love

koacham mleczka garniera pzrepieknie pachna i sa najlepsze, bardzo wydajne i przyjemne, uwielbiam szczegolnie 12stki ktore zazwyczaj biore na 1spotkania z mocniejszym slonkiem lub na wkacje do wloch czy chorwacji i spisuja sie bardzo dobrze