Pharmaceris N, Peeling enzymatyczny z arniką

Pharmaceris N, Peeling enzymatyczny z arniką

Delikatnie usuwa zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka twarzy, wzmacnia i obkurcza naczynka krwionośne, łagodzi podrażnienia. Po zabiegu skóra staje się oczyszczona, gładsza, odzyskuje naturalny blask, koloryt i lepiej przyjmuje substancje aktywne dostarczane w stosowanych później kosmetykach. Specjalnie dla cery naczynkowej.

podrażnia

To mój pierwszy peeling enzymatyczny. Musze powiedzieć, że nie spisał sie dobrze. Zaraz po nałożeniu skóra bardzo piecze, na początku myślałam, że tak ma być, ale spróbowałam innego peelingu i wszystko było ok. Nawet zaraz po spłukaniu go z twarzy skora jest zaróżowiona i piecze:/ Fakt efekt jest - skóra jest znacznie gładsza:) no i cena jak dla mnie troszeczkę za wysoka jak na 50ml - zapłaciłam za niego 22zł.

nie lubię :(

Kupiłam kiedys tam ten preparat bo jakoś nie mogłam wtedy nic innego do cery naczynkowej z tego gatunku znalezć.Niestety fatalny wybór :( Zapach, który mnie odrzuca :( Zresztą cała seria naczynkowa tak pachnie ( ??? ) :( Nie mogłam przez ten zapach trzymać tego na buzi,a le zacisnęłam zęby i jakos przetrwałam. Nie zaskoczył mnie on niczym szczególnym. Jak wszystkie enzymatyczne jest delikatny i delikatnie ściera naskórek.Skóra po jego użyciu jest odświeżona, gładsza i czystsza, ale nie zauważyłam niczego co na korzyść by go wyróżniało spśród innych tego typu produktów.Kompletny przeciętniak i jeszcze ten zapach :( Nie wrócę już do niego.

polecam

Równie dobry jak peeling enz. z serii dla alergików. Różnica jest jedynie wg mnie w zapachu. Ten dla alergików nie pachnie, a ten dla naczynkowców trochę nie za bardzo fajnie pachnie, czyli śmierdzi czymś mdłym i nieprzyjemnym. Ale działanie ma odpowiednie.

Make up no make up H&M

polecam

Produkt godny polecenia szczególnie dla cery wrażliwej, naczynkowej. Łagodnie oczyszcza skórę. <BR>Po zabiegu buzia jest gładka, odświeżona, oczyszczona. Czuje się delikatne działanie tego peelingu - twarz jest "czysta" i bardzo dobrze przyjmuje inne odzywcze preparaty - maseczkę, krem....<BR>Nie uczula i nie podrażnia.<BR>Bardzo wydajny i nie drogi (kilkanaście złotych)<BR>