Ziaja, Ziajka, Oliwka do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Ziaja, Ziajka, Oliwka do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Łagodna oliwka dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia.
Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Skutecznie wzmacnia barierę ochronną naskórka. Doskonale zmiękcza go i wygładza. Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Może być używana również do masażu.
Substancje aktywne:
witamina F, wyciąg z rumianku

zapach :)

Oliwka jak oliwka. Dla mnie wszystkie są bardzo podobne ale tę uwielbiam za pudrowy zapach. Kiedyś tak samo pachniał wycofany już różowy dezodorant Secret. Trochę podobnie pachną jeszcze nawilżane chusteczki dla dzieci z Biedronki, te pakowane w trójpaku. Oliwkę stosuję na mokrą skórę. Bardzo dobrze nawilża lecz dla mnie zapach to jej najlepszy plus.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Idealna

Stosuję ją u siebie i świetnie się spisuje. Bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, nie jest mocno tłusta i łatwo zmywalna. No i nie pozostawia plam i brzydkiego zapachu na ubraniach. Nowe opakowanie w miarę wygodne :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super

Naprawdę dobry produkt. Używałam go do pielęgnacji mojego ciała, zatem nie wiem jak mogłaby się sprawować w przypadku pielęgnacji skóry dziecka.
Niemniej na mnie sprawdził się bardzo dobrze.
Jego plusy to:
- obrze nawilża,
- przyjemnie pachnie,
- nie podrażnia, jest łagodna,
- jest wydajna,
- zachęca niską ceną.
Jedyny minus, za który odjęłam gwiazdkę to fakt, że trzeba chwilę poczekać aż się wchłonie (jak z każdą oliwką).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jak makijażem powiększyć usta

idealna

Zimowa pora moja skora dostaje istnego \'\'szału\'\' i od zimna, klimatyzacji, suchego kaloryferowego powietrza wysusza sie niemiłosiernie, piecze,swedzi. Na ramionach, zwlaszcza na nich, robia mi sie \'suche placki\'\'

Wiekszosc nawet tych tresciwszych preparatow działa raczej doraznie ,nie zostwiajac nawilzenia na dłuzej-w tym roku nie dal nawet rady moj ulubiony, zimowy Garnier w czerwonej butli...

Jako ze ostatnio przezywam \'\'faze\'\' na kosmetyki dzieciece i naczytałam sie sporo o dobroczynnych własciwosciach tego typu preparatow, stojac w kolejce w aptece, wypatrzyłam sobie własnie te oliwke i tegoz samego wieczoru rozpoczelam testing.

Przyznam szczerze, ze uzywam roznych olejkow do ciała - ostatnio zachwycił mnie Alverde z porzeczka - jednak oliwki dla dzieci zawsze omijałam szerokim łukiem,nie wiedziec w sumie czemu. Zawsze wydawało mi sie, ze beda dla mnie zbyt delikatne....Bład...duzy bład...

Oliwka z Ziaji okazała sie wielkim pozytywnym zaskoczeniem:)
Uzywam zaraz po kapieli, na jeszcze wilgotna skore - moze jest z tym troszke wiecej ciapaniny, ale efekt wart jest tej pracy:

- cudownie koi i nawilza wysuszona skore, to jest dopiero opatrunek!

- nawilzenie - nie natłuszczenie - utrzymuje sie naprawde długo, nie odczuwam juz dyskomfortu zwiazanego ze swedzeniem

- wygładza i zmiekcza

- likwiduje podraznienia i zaczerwienienia - stosowałam rozniez po depilacji

- fakt, ze na wilgotnej skorze wsiaka troszke wolniej niz tradycyjny balsam ale jak na oliwke uwazam ze jest ok,
nie jest tak toporna jak niektore olejki, ma lekka, lejaca konsystencje

- zapach bardzo delikatny,miekki, dzieciecy, nie gryzie sie z perfumami, długo utrzymuje sie na skorze

- bardzo wydajna, tania - ja za butle 270 ml zapłaciłam niecałe 11 zł

Dodam jeszcze, ze zdarzyło mi sie na probe kilka razy posmarowac nia twarz na noc - kiedy pojawiały mi sie czerwone podraznienia w okolicach nosa i brody, i musze powiedziec, ze efekt jest zadowalajacy, podraznienia przez noc znikały, a buzia rano była mieciutka i wygładzona - mimo mojej tłustej skory nie zapchała i nie spowodowała wysypu - jednak były to działania jednorazowe :)
Bardzo fajnie sprawuje sie przy masazu :)

W zasadzie same plusy, naprawde warto.

Zostaje ze mna na zawsze:)

Jest ok

Tę oliwkę kupiłam jakiś rok temu. Na początku byłam nią zachwycona, jednak po poznaniu oliwki HIPPa mój zachwyt przeszedł.

Stosowałam ją zamiast balsamu po prysznicu.
Nakładana na wilgotne ciało spełniała swoje zadanie.
Była wydajna a jej zapach w przeciwieństwie do tej z Bambino mnie nie przeszkadzał.
Cena była taka średnia, ja kupiłam ją dodatkowo w jakiejś promocji.
Dosyć szybko się wchłaniała i co ważne nie brudziła czy tłuściła mi ubrań.
Koiła skórę po depilacji.
Niestety zdarzyło mi się kilkakrotnie wylać jej za dużo.
Ogólnie nie jest zła.
Nie wiem jednak, czy kupię ją ponownie, ponieważ oliwka HIPP dużo bardziej mi odpowiada.

oj tak

ziaja to coraz czesciej moj fawory. przekonalam sie o tym niejednokrotnie. testuje te kosetyki juz od ponad 8lat i stwierdam ze poprawily swoja jakosc pozostajac przy konkurencyjnych cenach. ziajka oliwka nie jest gesta a wydajna, ma neutralny zapach, nie czuje jej. fajnie nawilza , wchlania sie dobrze jak na wik mojego dziecka( dzis konczy 3 miesiace) nie potrzeba mi innej konsystencji. tania fajne opakowani, nie pomyle z innym prodyktem. w sklepie wiem ze to ziajka, poznaje po butelce. bardzo mi sie to podoba ze u ziaji kazda seria i produkt maja inny kolor i ksztalt

Super!

Świetna oliwka! Stosuję ją zawsze po umyciu. Doskonale nawilża skórę i ślicznie pachnie przez długi czas. Moim zdaniem jest lepsza niż nie jeden balsam. Oliwka jest również wydajna
Ilość zużytych opakowań: 2, a trzecie w połowie :)

przyjemna w użytkowaniu :)

Ziajkę porównam troszkę do jej poprzedniczki - oliwki dla dzieci HiPP, którą smarowałam się poprzednio:

+ Ziajka ma subtelny zapach, nie kolidowała z moimi perfumami
+ ma lżejszą, bardziej wodnistą konsystencję
+ nie tłuści jak typowa oliwka
+ dobrze się wchłania (jak na oliwkę)
+ jest tania i wydajna

Kupiłam tę oliwkę z uwagi na jej właściwości nawilżające i lekko natłuszczające - spełniła swoje obietnice. Byłam nawet skłonna dać 5*, ale zawsze trzeba dążyć do doskonałości, więc... Zwłaszcza, że po HiPPie miałam troszkę bardziej miękką skórę ;P , jednak preferuję Ziajkę!

Ilość zużytych opakowań: 1 i będą następne :)

Taka sobie

Oliwkę stosowałam na nogi po kąpieli. Spodziewałam się gładkich nawilżonych nóg... niestety tego nie uzyskałam. Owszem nogi były gładsze, ale to tylko ze względu na pozostawioną warstewkę ochronną, a spod niej widoczna jest sucha, popękana skóra :-/

Zalety:
+ mam wrażenie że lekko koi skórę nóg
+ pozostawia ochronną warstewkę
+ wydajna

Wady:
- nie nawilża, skóra wciąż jest sucha!!!!

Dla mnie dużo miększa skóra była po oliwce Johnsona

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

przyjemna

* dość szybko jak na oliwkę sie wchłania
* skóra pozostaje miękka, delikatna, aksamitna - aż chce się jej dotykać! :)
* dobrze nawilża nawet moje suche nogi
* koi po opaleniu się
* niesamowicie wydajna - nie wylewa się dużymi ilościami z opakowania
* bardzo wodnista ale przez to lekka

Ogólnie jestem zadowolona choć kupiłam ją przypadkiem.

dziwny zapach

Oliwka ma dla mnie strasznie chemiczny zapach. Na początku nawilżała dość dobrze, potem skóra mi się trochę wysuszyła. Nie wiem, od czego to zależy, a stosowałam tę oliwkę na mokrą i na suchą skórę. Konsystencja oliwki jest rzadka, łatwo się ją rozsmarowywuje.

Używam tego produktu od:

najlepsza

Moje ostatnie odkrycie :-)

Oboje z mężem nie przepadamy z balsamami do ciała i smarujemy się oliwkami.

Przetestowaliśmy już chyba wszystkie i z każdą było coś nie tak.
Najgorsza była bambino.Nie wiem co się porobiło z tą oliwką , bo kiedyś był świetna.
No ale nie o bambino mam pisać tylko o Ziajce.
A więc:
- świetny i niezmieniający się zapach
- nie jest gęsta i toporna w smarowaniu, tylko delikatna i akurat
-ma bardzo wygodne opakowanie
-skóra jest po niej bardzo milusia w dotyku
-wydajna na maxa

Ogólnie rewelacja.Na razie zostaję przy niej :-)

Używam tego produktu od:...