Naturals, Aloe & Avocado, Facial Spritz (Intensywnie nawilżająca mgiełka do twarzy `Aloes i awokado`)

Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do twarzy
z kompleksem BioSeed. Wygodne i poręczne
opakowanie.

Cena: ok. 15zł / 125ml

Lubiałam

Kupilabym ponownie bo niestety malo jest mgielek do twarzy, zawsze wyrzuca z katalogu albo jak jest to w cenie nie do zdzierzenia. Przyjemna, ladny zapach nie ma niesmaku jak sie niechcacy psiknie w usta. szybko jednak nie ma po niej sladu ale w lato chlodzi przez chwile ;) bardzo malo wydajna, skonczyla mi sie w chyba 2 miesiace a psikalam rzadko

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

TAK !!

Zdecydowanie udany produkt Avonu. Mgiełka cudownie odświeża, nawilża, pobudza zmęczoną skóre nadając jej lekko promienny wygląd. Nie uczuliła mnie, nie podrażniła. Po spryskaniu twarzy mgiełką, tonik to zbędna rzecz. Na prawde bardzo polecam. ;)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam.

Aleosowe orzeźwienie

Bardzo fajny i udany produkt Avonu:

- stanowi alternatywę do tonizacji cery, jak nie chciało mi się sięgać po wacik, to psikałam na twarz po umyciu i bardzo fajnie się sprawdzało
- delikatny zapach, jednak czasami (rano) nawet ten bywał dla mnie drażniący
- bardzo fajnie nawilża
- odpowiedni na lato
- wygodne opakowanie i aplikator - pompka do końca zasysa (a to duża zaleta przy tanich produktach!)
- cena jest ok, adekwatna do jakości
- wydajny

Na pewno będę kupować kolejne opakowania (chociaż ostatnio widziałam go tylko co jakiś czas w ofercie "netto"). Polecam wszystkim! Fajny zastępnik drogich wód termalnych!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

WŁOSY lokówka

UWIELBIAM!

Mgiełka jest rewelacyjna na lato!
Na plaży jest niezastąpiona, podczas opalania fajnie chłodzi buzię, nawilża, nie klei się i ładnie pachnie.
A jeżeli chodzi o upalne wieczory to trzeba mieć wodoodporny makijaż bo dość dużo się jej rozpyla.
Ale uważam że jest niezastąpiona na wakacje w tropikach i na pewno jeszcze po nią sięgnę.... bo w te wakacje poszła cała buteleczka ( koleżanki jak dopadły to się opędzić nie mogłam :D ).

warta uwagi

Mgiełka fajna na takie upały jak teraz. Delikatny naturalny zapach, faktycznie nawilża, co czuję głównie na szyi i dekolcie. Mogłyby lecieć trochę mniejsze kropelki tak aby powstawała mgiełka(jak nazwa głosi a nie prysznic;)
Może i gadżet bez którego można się obyć ale cieszy i nie żałuję że kupiłam (w cenie promocyjnej)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

lepsza od mojej ostatniej

Zdecydowanie lepiej nawilżała niż moja ostatnia mgiełka Oriflame.

Nie był to jednak produkt rewelacyjny.

Mgiełka kleiła się, zwłaszcza w cieplejsze dni, jak zresztą większość mgiełek.

Fajnie odświeżała, ale nie na długo.

Miała ładny zapach i starczyła na dość długo, ale w sumie była dość zbędnym produktem, taki gadżecik bardziej.

Używam tego produktu od: chyba parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1. może 2.

doskonałe nawilżanie

Szkoda ze już go nie ma w sprzedaży.Był jednym z niewielu dobrych kosmetyków z Avonu.Stosowałam go wieczorem,po demakijażu,kilkakrotnie spryskiwałam nim twarz.Potem już nie stosowałam kremu.Niewiele kosmetyków potrafi tak doskonale nawilżyć i ukoić moją wrażliwą cerę.Nie kupię go tylko dlatego ,że już go nie ma w sprzedaży.A szkoda!

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:kilka

raczej nie do twarzy :)

z kosmetykami do twarzy bardzo uwazam... psikalam twarz nia z 2 razy po czym zrezgnowalam... fajnie nawilzal na poczatku pozniej strasznie sciagal skóre, lepił sie troszke jak sie przesadziło z nadmiarem. teraz uzywam go wyłącznie na wysuszoną skórę nog :P np po basenie czy solarum :) tam sie sprawdza rewelacyjnie :)

Używam tego produktu od: 6-mc

Super

Świetny!
Latwa aplikacja, super nawilzenie i przyjemny zapach.
Wyjatkowo przydatny produkt w upalne dni-pozwala na blyskawiczne odswierzenie twarzy, poniewaz ma postac lekkiej mgielki. GORACO POLECAM

Używam tego produktu od:dawna

Najgorszy bubel jaki miałam!!!

Dostałam od mamy w prezencie,a że nie cierpie wyrzucać prezentów,zaczęłam uzywać...jest tragicznie niz gorzej:
-wysusza i ściąga cerę
-lepi się koszmarnie
-atomizer-ja nie jestem przyzwyczajona,do toników w spreyu tylko do wody termalnej
-zapach chemiczny

Moja rada i sposób-przelałam do toniku Uroda-Melisa-i powiem,że jest w miare dobry.
Ale sam tonik-mgiełka Avonowy jest koszmarny.Najnizsza ocena!!!!!!

Używam tego produktu od:jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie!!!

zbędny bubelek

Miała nawilżać - nie nawilża, za to sie lepi :/ Możan powiedzieć, ze odświeża, ale to bardziej dzięki zapachowi, który jest całkiem przyjemny. Opakowanie poręczne, mgiełka całkiem ładnie psika z niego, ale co z tego, jak nie działa. Chciałam używac jej jako toniku, ale niestety...

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Dobry na gorące dni.

Nie kupiłam - dostałam.
Bo na kupno raczej bym się nie zdecydowała. Po prostu uważam ten produkt za zbędny.

Użyłam i mam mieszane uczucia.
Niby ma nawilżać - no może i trochę nawilża. Ale tylko trochę i nie na długo.

W dodatku, kiedy dostanie się do oczu, strasznie pieką.
Zapach? Owszem, naprawdę ładny.

W sumie żadna rewelacja, ta cała mgiełka..
Dobrze sprawdza się na plaży, w upalne dni, do ochładzania twarzy :)
I to by było na tyle..
Na pewno nie warta swojej ceny!

Daję 3 z minusem :]

Ilość zużytych opakowań: ociupinka jednego ;p