Lips, Balsam do ust w sztyfcie z owocem granatu i oliwą z oliwek

Lips, Balsam do ust w sztyfcie z owocem granatu i oliwą z oliwek

Balsam do ust w sztyfcie, który nawilża i natłuszcza. Balsam do ust można stosować pod pomadkę lub sam - wówczas delikatnie nabłyszcza usta. Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.
100% składników jest pochodzenia naturalnego.
41% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Niestety...

Nie wiem czy akurat trafiłam na taką sztukę, czy wszystkie takie są, ale mój balsam miał dziwną konsystencję, która dla mnie jest nie do przyjęcia. Jest twardy i matowy, żeby go nałożyć musiałam nieźle się namęczyć, aż w końcu podczas kolejnej próby złamał mi się i go wyrzuciłam. Na ustach mierny efekt nawilżenia, bardziej jak gdybym nałożyła bardzo twardy, nierozpuszczony tłuszcz. Cena podchodzi pod wysoką, a dostępność nie jest najlepsza.

Plusem niewątpliwie jest doskonały skład, ale równie dobry ma Alterra, a komfort nakładania i działanie o niebo lepsze.

Zawiodłam się.

Jadąc po kolei po opisie:
- zapach jest niemal niewyczuwalny, więc trudno stwierdzić, czy ładny, czy nie
- nawilża bardzo kiepsko, po kilkudziesięciu minutach znów mamy suche usta
- jego smak po jakimś czasie robi się nieprzyjemny, gorzki
- jest go w opakowaniu dość mało, a samo w sobie mogłoby być porządniejsze (pomadka \'kiwa się\' w środku)

Na plus jedynie cena - adekwatna do naturalnego składu (on sam również na plus).

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Natura pieszcząca usta.

Kupiłam sobie tą pomadkę na jesienne, wietrzne dni, na Allegro, za 10 zł. Skusiłam się gdyż jest w pełni z naturalnych składników i nie jest testowana na zwierzętach.

Jest to drugi produkt do ust, obok cudownego Carmexu, który na stale zagości w mojej torebce.

Pomadka jest twarda, żółta, pięknie pachnie owocami z miodem. Lekko natłuszcza usta, nie daje jednak połysku, sprawia, że wargi są przyjemnie nawilżone. Jest bardzo wydajna. Nie wiem jak sobie radzi ze spirzchniętymi wargami, ja nie mam tego problemu, po prostu muszę co jakiś czas nawilżać czymś usta.

Produkt wart zainteresowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Eris film 2

Wspaniale nawilża

Dostałam go dwa razy jako gratis do zakupów kosmetycznych i muszę przyznać, że go bardzo lubię i jak mi się skończy to go kupię. Może i ma dziwną konsystencję (trochę jak zbrylony miód) ale na ustach fajnie się rozprowadza i je dobrze nawilża. Cena też bardzo przystępna. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 sztyfty

Cos niesamowitego!

Ten balsam jest rewelacyjny. Żadne carmexy, tisany
i podobne badziewia. Używałam całe mnóstwo balsamów do ust i po każdym robiły mi się takie białe ślady na ustach i schodziła skóra. To cudo jako jedyne nie zostawia tych skutków ubocznych. Wspaniale nawilża
i pięknie pachnie. Jedyna wada to wysuwanie sztyftu, który ciągle się chowa.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft

hmm

Ta pomadka to taki średniak wśród sztyftów do ust. Nie pomoże i nie zaszkodzi. Super skład, dziwny zapach, lekko twarda - żadna rewelacja. Na pochwałę zasługuje śmiesznie niska cena(:Rozprowadza się dość ciężko, nie nawilża od razu na efekt trzeba trochę poczekać. Jednym słowem produkt dla cierpliwych - z mocno spierzchniętymi ustami raczej sobie nie poradzi.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 całe

As...;)

No cóż tu dużo mówić nie dość, ze eko to jeszcze nawilża, wygładza, jest wydajna i praktyczna. Ma delikatny zapach. Sztyft jest w miare twardy nie łamie się i nie rozstapia. Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach i mimo, ze ma żółtą barwę nie barwi ust.

skuteczny

Przetestowałam wiele balsamów do ust w swoim życiu ( mam bardzo wrażliwe usta) Do tej pory moim faworytem był tisane, ale od niedawna to się zmieniło...Rzadko się zdarza, żeby kosmetyk dał rade na stoku narciarskim i ładnie pachniał. Temu się udało i jest eko, a cena nie wgniata w ziemię polecamUżywam tego produktu od:marzec 2010

polecam

Bardzo fajna pomadka ochronna. Usta są dobrze nawilżone. Spełnia swoje zadanie, a na dodatek ma bardzo przyjazny skład. Czego chcieć więcej? W tej chwili używam innej pomadki, ale z pewnością do niej wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

polecam

Kupiłam ten sztyft po konsultacji na stronie KWC. Uzuwam go już od ponad roku i ostatnio znowu zakupiłam przez internet. Bardzo dobrze spełnia swoje funkcje - nawilża, zabezpiecza, chroni. Często miałam problemy z opryszczką wargową i odkąd go używam ten problem się nie pojawia. Polecam dla wymagających.

Używam tego produktu od:1 roku

uczulił

nie było go u mnie w sklepach ze zdrową żywnością ani w aptekach, zamówiłam więc z internetu i niestety wzięłam 2 sztuki ;) początkowo rewelacja - nawilżone, miękkie usta, piękny zapach... po kilku dniach usta całe w bąblach - pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. no ale mimo wszystko polecam. nie u każdego z pewnością wywoła alergię.
oddałam jedną pomadkę siostrze i u niej się sprawdza rewelacyjnie. druga czeka, spróbuje jeszcze kiedyś czy to na pewno jej wina.

Mój :)

Dość długo na niego polowałam, aż w końcu dostałam w sklepie ze zdrową żywnością, za 8zł. Cena jest więc podobna do innych bezbarwnych pomadek, a skład o wiele milszy. Usta są mięciutkie i gładkie, więc działa jak trzeba, nie bieli, nie błyszczy się, jest praktycznie niewidoczny. Nie wiem, jak będzie się sprawdzać podczas upałów, ale jak dotąd również nie miekł i nie rozpuszczał się w kiszeni. U mnie ma tylko jeden malutki minus - nie mogę się opanować, żeby nie smarować się nim bez przerwy, więc chyba te 4g szybko mi się skończą ;)