L`Oreal Professionnel, Sebo Control (Szampon do wlosow szybko przetluszczających się)

Szampon do włosów przetłuszczających się. PUR BALANCE SYSTEM zawiera bazę dwuanionową, która skutecznie eliminuje nadmiar łoju i równoważy stan skóry. Powoduje, że skóra głowy jest oczyszczona, włosy miękkie, lekkie, błyszczące i łatwe do uczesania.

Cena: 38 zł / 50 ml

prfesjonalny wysuszacz

Dla mnie ten szampon to totalne nieporozumienie - nie przedłuża świeżości włosów, wyglądem, zapachem i konsystencja przypomina tradycyjny szampon "Familijny" a do tego okropnie wysusza włosy! Rozczesanie ich po umyciu tym szamponem graniczy z cudem.
Dorzucam gwiazdkę za to, ze dobrze oczyszcza włosy - ale to jedyny jego plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 1500 ml

Średniak

Skusiłam sie na ten szamon gdyż produkty Loreal Profesionala dobrze mi służą, a cena była przystępna 23zł/200ml

Plusy :
Przyjemny zapach
Wydajny
Dobrze sie pieni, i myje włosy
Minusy:
Nie zauwazyłam praktycznie zadnej poprawy
Wysusza włosy i pląta je niemiłosiernie

Zwykły szampon z sredniej półki za 7zł

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zwyczajny szampon

Kupiłam ten szampon z nadzieją, że przynajmniej troszeczkę zmniejszy przetłuszczanie się moich włosów. Niestety, nie doczekałam się. Szampon dobrze myje, jest wydajny i tyle. Żadnych fajerwerków w postaci choćby minimalnego wydłużenia świeżości włosów. Szampon nie jest zły sam w sobie, jeśli pominąć obietnice producenta, ale że dla tych obietnic go kupiłam za stosunkowo duże pieniądze i ich nie spełnił tylko dwie gwiazdki. Więcej go nie kupię, bo taki zwyczajny szampon mogę mieć za znacznie mniejsze pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa z 500 ml

depilacja bikini rodzaje

mieszane uczucia

Szampon fajnie myje wlosy. Po umyciu czuje ze skora glowy jest czysta, ale mimo wszystko musze myc glowe codziennie. Na drugi dzien moje wlosy znowu sa tluste, a przeciez ten szampon mial zapobiec temu.No niestety - nadal musze szukac swojego KWC. I dziewczyny nie przejmujcie sie cena, ja w Norwegii za 250 ml zaplacilam (przeliczajac na polskie) ok 85 zl :) Wiec w Polsce nie jest jeszcze tak drogo. Jak dla mnie za te cene rzeczywiscie spodziewalam sie czegos lepszego. Bardzo wydajny, fajna konsystencja.

Używam tego produktu od: 1,5 miesieca
Ilość zużytych opakowań: dokanczam pierwsze

Jak dla mnie KWC

stosuje ten szampon juz 2,5 tygodnia, bardzo przypadl mi do gustu. Mam sianowate ale przetluszczajace sie wlosy,balam sie go kupic bo pomyslalam sobie: "jezeli on gleboko oczyszcza to pewnie bedzie wysuszal"---jednak NIC Z TYCH RZECZY!!!!!
wlosy sa mieciutkie,doskonale sie ukladaja, nie mam "sianka" na glowie,nie wysusza nic a nic...(moze przy dluzszym stosowaniu przez ok 2miechy), moje wlosy sa sliskie,wygladzone,naprawde rewelacja...mam duze doswiadczenie w stosowaniu szamponow poniewaz zawsze szukalam idealnego, ktory by dobrze oczyszczal ale nie wysuszal i do tego jeszcze dyscyplinowal moje sianowate wloski...No i znalazlam jak widac :)
ps. dodam jeszcze ze jest niesamowicie wydajny,ale ma niezbyt ladny zapach (ale to efekty sa wazne a nie zapachy)Używam tego produktu od: 2,5 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

nie wiem

nie bardzo wiem co myśleć o tym szamponie. Po pierwszym umyciu miałam super włosy, dokładnie takie o jakich marzyłam, puszyste, bez grama łoju i wytrzymały 2 dni bez mycia, lecz później włosy sie chyba przyzwyczaiły i znowu musiałam myć je codziennie:( Na jego obronę mam to , że dzięki niemu skóra głowy przestała mnie swędzieć i po umyciu nadawał włosom objętość i puszystość.

Używam tego produktu od:

normalny

Szampon bez rewalacji działa tak jak inne nie obciąża włosów ale nie przedłuża ich świeżości przynajmniej u mnie. Także za taka cene mógłby być lepszy

Używałm tego produktu 2miesiące

naprawdę dobry

Szampon naprawdę przedłuża świeżość włosów choć nie jest to efekt spektakularny (normalnie myję włosy co 2 dni, z Loreal co 3 dni), jest wydajny, łagodny dla skóry głowy, nie niszczy włosów, chociaż raczej nie ma wybitnych własciwości pielęgnacyjnych. Generalnie nie mam zastrzeżeń i polecam

Używam tego produktu od:4 miesięcy

działa :)

Miałam ten szampon dzięki Targowisku :)

I muszę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałam szampon do włosów przetłuszczających się, który rzeczywiście przedłuża świeżość włosów.
Nie mam włosów mocno przetłuszczających się, ale po zwykłych szamponach muszę myć głowę tak gdzieś co drugi dzień (a mam włosy długie i trochę zniszczone, więc mycie nie jest dla mnie przyjemnością :p: ), a ten dwukrotnie wydłuża ten czas, tak że mogę myć włosy nawet co 4 dni :) I przez cały ten czas są świeże i "lekkie" :)

Szampon nie przesusza włosów, nie plącze, nie ma jakichś cudownych właściwości pielęgnacyjnych, ale przecież nie jest od tego, dobrze się pieni, i jeszcze lepiej spłukuje, ładnie, troszkę ziołowo pachnie, ma śliczny zielony kolorek :) i wygodną butelkę. Doprawdy nie widzę wad. Z pewnością kupię jeszcze ten szampon :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 (ok.400ml bo z Targowiska ;) )

Warto wypróbować

Szampon kupiłam zachęcona przez fryzjera, któremu narzekałam, że zimą ( zapewne zawdzięczam to centralnemu ogrzewaniu i czapkom) moje włosy są oklapnięte i szybciej się przetłuszczają. Po prostu na drugi dzień po umyciu wyglądały już średnio estetycznie... Zapłaciłam bodaj 45 zł za 250 ml - cena niezbyt zachęcająca, ale zapewne w większym opakowaniu wychodzi taniej. Niemniej jestem zadowolona - szampon ma poręczne opakowanie, jest wydajny, ładnie się pieni i skutecznie myje (tu wystarczy jeden raz, a zazwyczaj myję włosy dwukrotnie). Absolutnie nie wysusza włosów i nie mam po nim na głowie siana, włosy dobrze się rozczesują. Szampon jest bardzo łagodny dla skóry głowy, nie powoduje swędzenia czy uczucia ściągnięcia naskórka ( a skórę głowy mam wrażliwą) i w tym względzie zdecydowanie wyróżnia się sposród innych tego typu szamponów. Włosy są czyste, lśniące, sprężyste, bardziej puszyste ( dobrze się układają) i rzeczywiście dłużej świeże tzn - drugiego dnia włosy nadal wyglądają dobrze. Nie daję maximum gwiazdek, bo trzeciego dnia i tak muszę umyć włosy, więc nie wiem, czy hamuje przetłuszczanie na tyle skutecznie by być KCW wśród szamponów typu sebo control. Niemniej zdecydowanie go polecam i zamierzam do niego wracać, bo jego walory pielęgnacyjne są bardzo dobre. Dodam jeszcze, że warto go użyć przed imprezą :) - fryzura całą noc zachowuje lekkość :)