Luminelle, Eye Liner Pinceau (konturówka w pędzelku)

Luminelle, Eye Liner Pinceau (konturówka w pędzelku)

Jest to eyeliner o dosyć rzadkiej konsystencji, aplikatorem jest cieniutki pędzelek mający gdzieś 6 lub 7 mm długości i 4 mm grubości. Występuje w różnych odcieniach.

Cena: ? zł / 4,5 ml

Mieszane odczucia

Oceniam klasyczny noir:
Pędzelek – długi, szeroki i miekki, precyzyjne posługiwanie się nim wymaga pewnej wprawy.
Kreski – czarne, wyraziste, mocne. Nie rozmazują się ani raczej nie odbijają, ale mają tendencję do blaknięcia oraz mogą się trochę kruszyć i pękać.
Konsystencja - dość wodnista niczym atrament. Ogólnie jest duży i bardzo wydajny.
Jednak nie jest to jakośc YR, nawet nie Luminelle. Zdecydowanie za tą cenę można miec coś dużo lepszego; fajniejsze eye-linery miałam z niższej półki cenowej.

Brawo!

Od dawna moimi faworytami były eyelinery z Sephory. Jednak pewnego razu weszłam do Yves Rocher. Akurat była promocja i skusiłam się na ten. Jakie było moje zdziwienie gdy go przetestowałam!
-świetny pędzelek, nie za cienki, nie za gruby
-NAPRAWDĘ długo się utrzymuje
-mimo trwałości zmycie go to łatwizna
-jest MEGA wydajny. jedno opakowanie, przy codziennym stosowaniu starcza mi prawie na rok!
-cena nie jest zbyt wygórowana, a do tego często jest w promocji

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 2 i trochę

Najlepszy!

Zawsze bałam się eyelinerów w płynie, powieważ byłam pewna,że nie poradze sobie z precyzyjnym nałożeniem, ale mimo to skusiłam się na niego i odkryłam, że nie trzeba mieć żadnej wprawy, żeby rysować nim piękne kreski!!!

+jest dość rzadki, ale własnie dla mnie to zaleta, ponieważ umożliwia nadanie kresce wymarzonego kształtu
+miękki, nierozdwajający się pędzelek
+szybko schnie
+po wyschnięciu nie kruszy się, nie pęka
łatwo go usunąć

wadą może być jedynie to, że troszkę blaknie po wyschnięciu, ale naprawdę niewiele, ale wiadomo,że po wyschnięciu nie będzie się tak świecił jak mokry, więc absolutnie nie kierowałbym się tym przy jego zakupie:)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze, ale w kosmetyczce już czeka na mnie drugie:)

depilacja opóźnianie porostu włosów

Perfekcyjny

Pierwszy raz zobaczyłam go u koleżanki i oczywiście wypróbowałam go stwierdziłam, ze jest genialny, ale pewnie mnie na niego nie stać jeżeli jest z Yves Rocher. Okazało się, że wcale nie jest taki drogi - 25 zł, najczęsciej zapominałam go kupic, ale osttanio weszłam w konu po niego do sklepu i ku moijemu zdumieniu wszystkie produkty tej marki -50%.
Moje podsumownie:
+ cena
+ łatwo się zmywa
+ pędzelek nie jest twardy
+ nie rozdawaj się przy nakładaniu
+ szybko schnie
+ dość wydajny

- jedynym minusem jest chyba problem, że można go za dużo nałożyć i tworzy się grudka, ale to jest do wyćwiczenia :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno - nie całe

Ok

Kupiłam ten eyeliner i miałam nadzieje, ze bedzie tak dobry jak wszystkie produkty kupowane w ives rocher. Jednak jestem nim trochę zawiedziona.
+Super pedzelek - z łatwością maluje sie nim i grube i cienkie kreski. Jestem zadowolona!
+ładny kolor

- bardzo łatwo się kruszy i wymaga poprawek

Ulubiony:)

Jest to mój ulubiony eyeliner:) Ławo narysować kreskę, jest mocna, ma wyrazisty kolor, nie kruszy się, nie blaknie i nie schodzi:)

Byłby kosmetykiem doskonałym gdyby nie to, że:
- zawsze sobie nim pomaluję rzęsy,
- gęstnieje i wysycha zanim zdążę go zużyć do końca:(

Ale i tak bardzo go lubię i chociaż nie jestem pewna na 100% bo coraz rzadziej używam linera możliwe, że kiedyś go kupie ponownie:)

Używam tego produktu od: chyba 2lata...

Jest w miarę dobry

Eyeliner daje przede wszystkim możliwość narysowania precyzyjnej kreski i to w różnym rodzaju : od jaskolki po styl Bridget Bardot. Dla mnie to szczególnie ważne, bo lubię różne efekty zakończenia makijażu, a tym linerem naprawdę trudno wykonać go niestarannie.
Drugim plusem jest mocny efekt, wyraźny, a to lubię....

Minus niestety za kruszenie się w ciągu nia oraz konieczność poprawiania makijażu .

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Średniak

Kupiłam eyeliner o kolorze czarnym. Faktycznie pędzelek jest dobry - można namalować precyzyjną kreseczkę i to cieniutką, i konsystencja tez jest ok. Jest wydajny i duży. A teraz wady: kilka godz po nałożeniu dziwnie szarzeje, traci kolor i na dodatek zdarzyło mi się, że się wykruszał, a nie lobie bardzo tego efektu. Kupowałam tańsze i lepsze eyelinery, więc tylko 3 gwiazdki. Dodam jeszcze, że opakowanie brzydkie, po kilku dniach w kosmetyczce zeszły wszystkie napisy i teraz wygląda tak obskurnie:(

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie jest zły, ale...

Nie jest zły. Mam tylko zastrzeżenia co do trwałości - otóż wkurza mnie jego skłonność do kruszenia się. W recenzji podobnego kosmetyku Pierre'a Rene napisałam, że ów jest lepszy od Yves Rochera. I dlatego, skoro można miec tańszy kosmetyk o lepszej jakości, wybiorę następnym razem Pierre'a Rene.

Dobry

Pędzielek jest bardzo cienki i niestabilny, wymaga wprawy w malowaniu. Jeśli jednak używało się kiedyś podobnych eyelinerów narysowanie precyzyjnej kreski nie powinno stanowić żadnej trudności. Ogólnie jest to dobry produkt, rysuje bardzo ładne, wyraziste kreski. Po całym dniu nie kserują się, nie rozmazują, nie wymagają żadnych poprawek. Niemniej po pewnym czasie stosowania, ok. miesiącu zaczynają się robić grudki, które niestety osiadają na pędzelku. W ogóle eyeliner zaczyna mieć konsystencję bardziej zbitą i nabiera się za dużo na pędzelek. Niemniej jak do tej pory nie zauważyłam, aby wpływało to niekorzystnie na malowanie, bo można łatwo usunąć grudkę o brzeg opakowania.Oprócz tego kosmetyk jest wydajny, używam go regularnie, a na razie zanosi się na to, że będzie mi jeszcze służył przez długi czas. Ogólnie produkt ma dużo zalet, ale i wady, które przez te dwa miesiące od kiedy go stosuję nie wpłynęły na jego użytkowanie, ale zobaczymy jak będzie dalej

swietny

Jestem mile zakoczona tym eye-linerem.Bez problemu mozna narysowac nim precyzyjnie kreski.Szybko wysycha na powiece,nie rozmazuje sie.Jest bardzo trwaly.Kreski namalowane rano wygladaja rownie dobrze wieczorem.Nic nie odbija sie nad gorna powieka.Mimo ze nie jest wodoodporny,nie rozmazuje sie podczas deszczu.Do tego ma ladne opakowanie i na dlugo starcza!

sredni

kupialm go na promocji byl 50procent tanszy, w kazdym razie ten pedzelek jest doniczego nie podoba mi sie a poza tym wszystko przejdzie, niewygodnie sie nim maluje