Yves Rocher, Pure Calmille, Hydratant Ete (Lekki żel nawilżający)

Yves Rocher, Pure Calmille, Hydratant Ete (Lekki żel nawilżający)

Lekki, nietłusty żel odpowiedni do każdego rodzaju cery. Doskonale nawilża skórę (przez nasycenie zewnętrznych warstw naskórka) nie powodując jej błyszczenia, stanowi idealny podkład pod makijaż. Żel zawiera aktywny wyciąg z rumianku o działaniu łagodzącym i roślinne czynniki nawilżające.

uczulił

Żel kupiłam w ofercie 2 w 1, jeden dla mamy, drugi dla siebie. Niestety bardzo mnie zawiódł.

Konsystencję ma wodnistą, trudno ją nazwać żelem. Na twarzy brzydko się błyszczy, co ciężko ukryć pudrem, więc pod makijaż średnio się nadaje. Nawilżenie też jest słabe. Po kilku dniach stosowania, gdy go nakładałam, skóra robiłą się czerwona i mocno piekła...to go całkiem dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: używałam przez krótki czas
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo dobry pod makijaż, nawilżenie w 100 % , jest bardzo lekki, a przez to łatwo i przyjemnie rozprowadza się na buzi, rozjaśnia twarz i pozostawia miłe uczucie gladkiej skóry. Ja miałam egzemplarz z trudno otwierającym się wieczkiem :), ale poza tym ok.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Klej do twarzy???

Dostałam go gratis- nie nadaje się do niczego: najpierw się klei, następnie ściąga i wysusza twarz ( ja mam mieszaną cerę - może nadaje się do tłustej- ale z kolei bardzo "nabłyszcza", więc już sama nie wiem, do jakiej skóry będzie dobry). Jeszcze stoi na półce- dam mu szansę, jak będzie lato (zgodnie z nazwą) i 30 st.- może wtedy dołożę jakąś gwiazdkę...

Używam tego produktu od:1 ms
Ilość zużytych opakowań:3 próby z 1-ego

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Klei się...

Na początek plusy - nawilża, ładny zapach, nie jest tłusty.
A teraz minusy - niby wchłania się szybko i dobrze ale zostawia na skórze bardzo nieprzyjemną lepką warstwę. Jest to bardzo dziwne uczucie - już nie ściągnięcia suchej skóry po umyciu ale bardzo podobne - skóra wydaje się być spięta. Jak pisała moja poprzedniczka zostaje też połysk co jest bardzo dziwne skoro krem nie jest w ogóle tłusty!
Jednym słowem - lepkości jaki żel pozostawia na twarzy nie wybaczę. Jeden wielki minus przysłonił mi plusy :-) :-)

Leciutki pachnący nawilżający

Wspaniale działa na dopiero co umytą, spierzchniętą buźkę, daje ukojenie, które można poczuć! jest baardzo wydajny (używam go już miesiąc, a ubyło dopiero ok.2 mm), taki leciutki, o przyjemnym,świeżym zapachu. Posiada poręczne opakowanie, nakrętka szczelnie się zamyka. Polecałabym go szczególnie na lato, do kosmetyczki w sam raz ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

nie dla mnie

Jedna gwiazdka za nawilżanie, bo rzeczywiście nawlża. Pół za opakowanie, czyli buteleczkę i pół za świeży zapach. OK, dorzucę jeszcze jedną za wydajność.
Niestety wad jest więcej:( Mogę wybaczyć mu wodnistość bo w końcu to żel, ale fatalnej wchłanialności już nie. Zostawia na buzi wrażenie foliowej maski, która za nic nie chce zniknąć. Ta "folia" w dodatku okropnie się świeci, jakby ktoś wypolerował skórę do połysku. Zachowuje się właściwie bardziej jak maseczka, a nie tego oczekiwałam.
Nie polecam.

Udany!

Jest wprost świetny! Forma żelu mi bardzo odpowiada.Niesamowicie szybko się wchłania, nie klei się,do tego jest wydajny. Nie podrażnia i ślicznie pachnie. Bardzo ładne opakowanie,na szczęście dobrze się zamyka :) Kapitalnie odświeża i chłodzi. Cera promienieje. Polecam