Ga.Ma, Prostownica ceramiczna jonizująca 25mm

Ga.Ma, Prostownica ceramiczna jonizująca 25mm

Pojemność 1 szt

Ceramiczne płytki nagrzewają się do temperatury 200 stopni w 10 sekund i pozostawiają włosy idealnie proste i błyszczące. Ich właściwości joniujące chronią włoski przed gorącą temperaturą (zamykają łuski włosa) i zapobiegają elektryzowaniu.
Przewód długości 275 cm i nakładki chroniące przed poparzeniem zapewniają komfort używania. Prostownica jest lekka i poręczna.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Rakieta to mało powiedziane!

Jestem posiadaczką modelu CP1 , bez regulacji temperatury.
Zakupiona pod wpływem wizażu, za co jestem dziewczynom wdzięczna !
Prostownica o dużej mocy, która radzi sobie z moimi grubymi, ciemnymi włosami. Do tej pory nie radziły sobie z nimi żadne lokówki czy tańsze prostownice z marketu.
Jest wygodna w użytkowaniu, a dzięki jonizacji nie niszczy włosów.
Mam ją ponad 3 lata!

Bardzo ją lubię

To ile się nad nią zastanawiałam powinno przejść do historii :D Przerażała mnie jej cena i fakt, że dostępna była mi tylko w sprzedaży internetowej. Jednak moja prostownica zaczynała powoli wyziewać ducha, a ja byłam coraz bardziej urzeczona prostownicami, których używała moja fryzjerka. Więc w końcu kupiłam. I nie żałuję chociaż łącznie z przesyłką kosztowała mnie prawie 300 zlotych.

Prostownica jest trwała - co przy takim sprzęcie ma niebagatelne znaczenie, szczególnie jeśli ktoś [jak ja] ma tendencję do upuszczania różnych przedmiotów. Staram się o nią dbać, ale i tak udało się jej kilka razy spaść i ani płytki, ani plastik się nie naruszyły. Ma regulację temperatury, ale nie ma zbędnych gadżetów typu wyświetlacz, posiada też wyjątkowo długi kabel, co mnie ucieszyło. Rozczarowuje brak etui w zestawie - dostępne są tylko nakładki, a tak naprawdę to mało. Ja używam etui z poprzedniej prostownicy.

A jak z prostowaniem?
Nie powiem, że sunie po głosach idealnie gładko - potrafi trochę zaciągnąć włosy, ale zdarza się to bardzo rzadko, a w porównaniu z większością tańszych, nieprofesjonalnych sprzętów jest naprawdę dużo lepsza. Według producenta posiada jonizację - coś w tym musi być, bo nawet suche włosy są po niej gładkie i sypkie.
Ja używam jej na najniższej temperaturze, a i tak włosy ładnie trzymają kształt, nie puszą się, nie skręcają ponownie [no chyba, że mamy deszcz lub dużą wilgotność powietrza, ale na to jeszcze nikt nie wymyślił sposobu].

Czy niszczy? Oczywiście, ze tak. Nie ma sprzętu, który by nie niszczył włosy traktując je wysoką temperaturą. Jednak mając doświadczenia z poprzednimi, o wiele tańszymi produktami, niszczy je wolniej i mniej jeśli połączymy jej użycie razem z odpowiednią pielęgnacją.

Ja jestem z niej bardzo zadowolona i dopóki [odpukać w niemalowane] nie zepsuje się, nie mam zamiaru jej zmieniać. Zapewne jeśli się zepsuje, to kolejna prostownica też będzie ze stajni GaMy.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jedna

RAKIETA!

Często kupuję pod wpływem Wizażu i, jak wiadomo, typy bywają trafione lub nie, ale w przypadku tej prostownicy śmiało powiem, że to jeden z najlepszych zakupów ever :D

Ta prostownica jest zdecydowanie najlepszą, jaką miałam przyjemność używać w swoim życiu. Lekka i poręczna, ślizga się po włosach miękko jak po maśle ;) Obrotowy kabel pomaga w manewrowaniu urządzeniem, np. przy kręceniu nią włosów.

Zwykle ustawiam ją na 160-170 stopni(mam wersję z regulacją temperatury, wygląda jak na zdjęciu powyżej, tylko ma pokrętło z ustawieniami między płytkami) i to w zupełności wystarcza na wyprostowanie niesfornych, falujących, puszących się włosów. Podejrzewam, że maksymalna temperatura wyprostowałaby włosy nawet Evy Minge :D

Testowałam już wiele prostownic, w tym różne z "bajerami", ale ŻADNĄ, nigdy nie osiągnęłam takiego efektu, jak z Ga.Mą. Nie równają się z nią żadne urządzenia, jakimi prostowano mi włosy w salonach fryzjerskich. I żadna z tych fryzjerskich prostownic nie sunie po włosach z taką lekkością, bez najmniejszego szarpnięcia. Ga.Ma jako jedyna zostawia włosy tak jedwabiście gładkie i błyszczące.Och, z jaką pogardą patrzę teraz na wyposażenie dobrych salonów ;)

Dwie osoby, którym użyczyłam swoją Ga.Mę zgodnie twierdzą, że to najlepsza prostownica, jaką używały, więc niniejsza recenzja jest, można powiedzieć, zbiorowym głosem mojego otoczenia ;)
Po kilku latach z Ga.Mą i przy częstym używaniu, płytki nadal są w idealnie gładkim stanie, tak samo szybko się nagrzewają. Łatwo je oczyścić ze środków stylizujących.
Szczerze powiedziawszy, nie wyobrażam już sobie stylizacji bez niej.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas ta sama, w idealnym stanie.

Manicure - gradientowe kropki

Bardzo dobra:)

PLUSY
- szybko się nagrzewa
- zapobiega elektryzowaniu się włosów
- nie trzeba wiele się męczyć żeby ładnie wyprostować włoski
- klasyczny design
- poręczna

MINUSY
- brak regulacji temperatury

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

CUDO!

Naprawdę warto wydać pieniądze na tą prostownicę! Jest niesamowita! Szybko i bardzo dokładnie prostuje włoski, wystarczy przejechać po paśmie 2-3 razy. Od razu zaznaczam, że używam sprayu termoochronnego tej samej firmy. Wystarczy wyprostować umyte i wysuszone włoski i można się cieszyć prostymi kosmykami nawet do następnego mycia :) Dodam, że mam włosy falowane, ale za to bardzo podatne na kręcenie się przy wilgoci. Teraz nawet gdy jest straszna wilgoć, to moje włoski pozostają proste, ewentualnie końcówki delikatnie się wywijają, lecz włosy dalej można nazwać prostymi :) Poza tym włosy są sypkie, błyszczące i cudownie gładkie :)
Gorąco polecam!Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

bardzo dobra prostownica

Miałam kiedy prostownicę Philips nie była zła, ale się zepsuła. Postanowiłam kupić profesjonalne urządzenie. Na początku obawiałam się braku możliwości regulacji temperatury. Prostownica jest świetna, szybko się nagrzewa, idealnie prostuje włosy, nie pali ich. Mam ją od dwóch lat używam codziennie a moja fryzjerka chwali, że mam zadbane włosy:-). Nie wiem czy kupię ponownie bo ta jest na razie bezawaryjna.

Używam tego produktu od:2 lat

Polecam :)

Bardzo szybko się nagrzewa i prostuje nawet bardzo niesforne włosy. Trzeba jednak uważać, bo po pewnym czasie bardzo się nagrzewa i jeśli się nie uważa można sobie popalić włosy. Ja nie zamieniłabym jej jednak na żadną inną. Ma długi i mocny kabel a sama prostownica jest bardzo lekka. Brakuje mi w niej jedynie regulacji temperatury. Jest droga, ale uważam, że warto było w nią zainwestować :):):)
Używam jej od: 5lat
1 była w naprawie po 3 latach użytkowania

niesamowicie pali włosy

Kupiłam tą prostownice bo przekonały mnie dobre opinie zamieszczone przez wizażystki . Na początku byłam w miare zadowolona włosy były gładkie i sypkie , niestety szybko sie skrecaja a po tygodniu codziennego używania moje włosy były bardziej popalone niż po kilku latach uzywania mojej starej prostownicy . Spodziewałam sie po niej duzo wiecej dlatego wrócilam do mojej poprzedniej prostownicy .

Używam tego produktu od: 16.07.2010

Gorąco polecam :-))

Kupiłam prostownice Ga.ma Ceramic Nano Tourmaline i jestem jak narazie bardzo zadowolona. Dotychczas używałam również profesjonalnej prostownicy firmy Sibel, tylko płytki były szersze. Służyła mi dobre 5-6 lat, ale stwierdziłam, że czas na zmiany. Prostownica Ga.ma baaaardzo szybko się nagrzewa, jest lekka i wygodna w trzymaniu. Włosy po wyprostowaniu stają się bardziej lśniące i gładsze. Z racji tego, że mam gęste włosy, prostownica ta sprawia, że mam ich "mniej". Jeśli miałabym wybierać, to zapewne kupiłabym ją jeszcze raz.

Ilość zużytych opakowań: używanych opakowań 1

Najlepsza

Dostałam tę prostownicę na 18stkę z tym, że mam wersję z regulacją temperatury. Muszę przyznać, że jest to najlepsza prostownica jaką do tej pory miałam (a przez ręce przewinęło się jeszcze 5 innych). Żadne nie radziła sobie z moimi kręconymi włosami. Po innych efekt prostych włosów utrzymywał się góra 3 godziny (a i tak nie był idealny). Tej prostownicy używam już ponad 2 lata i nie mam jej nic do zarzucenia. Włosy są gładkie, lśniące i proste jak druty, nawet na drugi dzień, szybko się nagrzewa i nie niszczy włosów aż tak jak inne prostownice.
Zaznaczyłam, że już nie kupię ponownie, ponieważ mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze długi czas i nie będę musiała jej wymieniać ;)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ;)

Bardzo dobra

Kupiłam prostownicę zachęcona pozytywnymi komentarzami na jej temat i cóż mogę powiedzieć. Prostownica jest bardzo dobra. Jam osobiście mam z regulacją temperatury i myślę, że jest lepsza niż bez regulacji. Użyłam jej zaledwie kilka razy, ale jest godna polecenia. Ja mam z natury kręcone, suche włosy. Prostownica daje sobie z nimi radę, nie ciąga włosów, idzie prostowanie jak po maśle. Moja siostra ma grube kręcone włosy i 2x więcej ode mnie. Nie próbowałam na jej włosach więc nie wypowiem sie czy dałaby rade na siostry. Ale jak spróbuje to napiszę. Ja do prostownicy używam Wella Lotion w sprayu do prostowania włosów i z tym jest po prostu świetnie.

A zaznaczam, że nie kupiłabym tej prostownicy drugi raz ponieważ wahałam się pomiędzy właśnie ga mą a GHD. Środki jednak miałam ograniczone i wyszla mi ga ma.I jeśli mi zepsuje się to kupuje do wypróbowania GHD.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: -

Ideał

Świetna,mam naturalnie kręcone włosy i postanowiłam coś z nimi zmienić. Pierwszy raz wyprostowała mi je moja fryzjerka, która posiadała właśnie tą prostownicę. Odrazu zapytałam o nazwę, pobiegłam do sklepu z akcesoriami fryzjerskimi i kupiłam za 235zł :D Naprawdę jest warta swojej ceny, ale w moim przypadku konieczne jest użycie płynu chroniącego przed ciepłem prostownicy, gdyż nie ma regulowania temperatury i bardzo szybko osiąga maksymalne 200. Ja używam płynu z Indoli. Bardzo dobre połączenie.
POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: