Semilac, Waciki bezpyłowe

Semilac, Waciki bezpyłowe

Pojemność 1 000 szt

Płatki do manicure 1000 szt. (2 rolki po 500 szt.) - 12 warstwowe
Waciki z celulozy, nie pozostawiają pyłków, polecane do przemywania masy UV jak również do zmywania lakieru z paznokci.

inne

Niezbędne

Waciki bezpyłowe to niezbędny element przy pracy nad stylizacjami paznokci.
Waciki super sprawdzają się przy odtłuszczaniu płytki paznokcia, nie zostawiajac na nich zanieczyszczeń.

Zestaw zawiera 2 rolki po 500szt wacików.
Przygotowane są na rolce do ręcznego rozrywania bez ich uszkodzenia.
Po nasączeniu w cleanerze waciki się nie rwą i nie rozwarstwiają.
Spełniają swoją funkcje. Są dostępne w Rossmannie, a ich cena nie jest wysoka.

Działają prawidłowo

Używałam ich z pierwszego zestawu od semilac kiedy zaczynałam przygodę z paznokciami. Nie miałam z nimi żadnego problemu, było ich dużo i w świetniej jakości. Nie rozwarstwiały się, nie rwały i nie zostawiały pyłu.

Kupiony w: U konsultantki

Dobra jakość

Waciki po nasączeniu cleanerem nie rwą się i nie zostawiaj na powierzchni paznokci paproszków. Ogólnie są dobrej jakości, za niską cenę. W paczce jest sporo wacików, przez co starczają na długi czas.

To naprawdę bardzo przydatny produkt. Niezbędny do wykonania manicure hybrydowego. Waciki są bezpyłowe, nie rozwarstwiają się, są tanie i starczają na bardzo długo. Polecam.

Must have

Zdecydowanie niezbędne przy wykonywaniu każdej stylizacji. Wydają się dużo trwalsze, niż inne, które stosowałam. Nie zostawiają pyłu na paznokciach, opakowanie jest bardzo duże i za tą cenę jak najbardziej warto.

Dobre

Spore opakowanie, które starczy nam na bardzo długo. Są to waciki bezpyłowe, które się po prostu zużywa i to przy jednej aplikacji trochę ich idzie. Nie rozwarstwiają się i są dobrze wykonane. Nadają się do odtłuszczenia paznokci, a także do nakładania pyłków czy umycia holdera. Jednym słowem wielofunkcyjne.

Nie zbyt

Mam tych wacików jeszcze bardzo dużo i końca tych rolek nie widać. Niestety mam wrażenie, że nie są zbyt trwałe. Oglądałam nawet filmik pani, która jest twarzą Semilac i stosowałam się do jej rad, ale i tak te waciki bardzo szybko tak rozmiękają i pękają pyląc na paznokciem. Jak tylko idą mi się wyczerpać zasoby wacików (ale to pewnie kwestia wielu miesięcy) to nie zdecyduję się na ich ponowny zakup.

Niezbędnik

Waciki wykonane są z celulozy, nie pozostawiają pyłków na paznokciach. Wielowarstwowe, estetyczne. Bardzo dobrej jakości. Niezbędne do przemywania paznokci acetonem. Ładnie zapakowane, dużo sztuk, wystarczają na bardzo długo.

Super!

Bardzo duże opakowanie, które starcza na długo. Waciki spełniają swoją funkcję, ponadto są w przystępnej cenie. Polecam je każdej osobie, która wykonuje samodzielnie manicure.

Ulubione

Wacików używam od niedawna do przemywania paznokci przed i po zrobieniu hybryd. Waciki nie rwą się ani nie rozwarstwiają. Nie pozostawia żadnych pyłków na paznokciach. Cena bardzo okazyjna jeśli chodzi o opakowanie 1000szt.

Niezawodne

Najlepsze płatki jakich kiedykolwiek używałam. Nie rozwarstwiają się i nie rwą, nie zostawiają smug po przetarciu, są bardzo wytrzymałe i wykonane z naprawdę przyjemnego w dotyku materiału.

Niezastapione

Używam krótko ale spokojnie mogę powiedzieć że są niezastąpione w pracy manicurzystki ????. Delikatnie zmywają lakier nie to co inne waciki gdzie przy oczyszczaniu paznokci kawałki bawełny zostają na paznokciach ????. Napewno w grę wchodzi także sporą ilość wacików za tak niską cenę. Polecam