Fruity Blush (Owocowy róż w sztyfcie)

Fruity Blush (Owocowy róż w sztyfcie)

Pojemność 3,5 g

Owocowy mini-roz w sztyfcie. Lekka konsystencja ulatwia aplikację. Róż też pięknie pachnie i świetnie nawilża. Daje naturalny efekt. Przy aplikacji daje przyjemne uczucie chlodu. Dostępny w pięciu kolorach (mango, brzoskwinia, grejpfrut, róża i milkshake).

uroczy jest

po prostu uroczy! Jestem okrutna maniaczka rozy. Nie to ze uzywam ;-) , ale posiadam sporo - w plynie, kamieniu ...ale w sztyfcie jeszcze nie mialam. Kusilo mnie okrutnie i w koncu nie wytrzymalam. Jaki jest ten produkt? Ot - gadzecik, zabaweczka. Rozu jest naprawde zaskakujaco malutko w opakowaniu, spodziewalam sie choc takiej ilosci jak pomadka tym bardziej ze roz jest w podobnej obsadce. Ale nie. Jest go MALO. I jest DROGI. Za to jedna * mniej. Poza tym zas jest cudowny - ma lekki owocowy zapach, przyjemna konsystencje, przy aplikacji daje uczucie wilgoci. Ladnie sie wtapia w skore i daje bardzo naturalny efekt. Jest nawet dosyc wydajny, acz zakladam ze na osobach o ciemnej karnacji bedzie sie szybciej zuzywal ze wzgledu na subtelne natezenie barwy.
Posiadam odcien Mango ktory jest po prostu pomaranczowy! Mimo to wyglada ladnie, ociepla buzie i czasem zastepuje mi puder brazujacy.