B.Sunny - terracotta (Puder prasowany brązujący)

B.Sunny - terracotta (Puder prasowany brązujący)

Poręczna puderniczka w kolorze piasku pustyni zawiera prasowany puder o właściwościach nawilżających. Puder nadaje twarzy opalony wygląd. Dostępny w trzech odcieniach (jasny, średni i ciemny).

zarte Bräune

jestem posiadaczke tego samego odcienia co asinek , czyli jak w tytule "zarte Bräune". Puderniczka, rzeczywiscie nie jest zla, ale dziwnie sie jak otwiera, obrze ze posiadam paznokcie , bo inaczej bym jej nie otworzyla. Ja w tym pudrze nie widze zadnych drobinek, z czego jestem bardzo zadowolona, bo takiego pudru brazujacego szukalam. Jestem typowym chlodnym typem(lato), a jak wiadomo takie typki nie wygladaja dobrze w czyms, co przewaznie blyszczy sie na zlocisty kolor. Jedynie z tym , ze nie mozna go przesadzic, sie nie zgodze. Mialam pedzel ze sztucznego wlosia, do tego troche juz naduzyty(6 lata uzywania) i niestety musialam uwazac jak go na twarz nanosze, bo zle sie rozprowadzal, tzn. nierowno i zdarzylo sie ze maz mi powiedzial, ze mam tapete na twarzy. Moral z tego jeden, nie da sie nalozyc pudru bez pozadnego pedzla. teraz mam juz nowy pedzel z naturalnego wlosia i efekt jest ok. Nie wygladam jak murzynka, a jednak nie jestem taka blada

no i prosze, da sie!

da sie wyprodukowac puder brazujacy dla bardzo bladych karnacji! Jak milo! A juz zaczynalam watpic ...
Ocene zaczne jednak od pomstowania. Mianowicie puderniczka jest absolutnie tandetna :-( i do tego w duzej pokrywce miesci sie tyciutenkie lustereczko, z tych przeznaczonych dla koniuszka nosa.
Zawartosc puderniczki jest zas pierwsza klasa - pisze o najjasniejszym kolorze - puder ma kolor jasnokakaowy, z lekko rozowawym odcieniem, nie jest ani troche pomaranczowy, ani zbyt brazowy, ani zbyt zloty, ani tez zbyt blyszczacy. Kolor nazwalabym neutralnym. Ilosc drobinek ... hmmm, no wiec to nie sa drobinki sensu stricte tylko lekki polysk, swietlistosc, taka jaka ma zdrowa mloda ;-) skora. Poza tym raczej nie da sie z tym pudrem przesadzic, jest po prostu naprawde jasny, daje subtelne zbrazowienie. Swietnie nadaje sie do modelowania twarzy.
No i clou programu - nie wysusza skory. Po wielu pudrach mam uczucie "sztywnej" skory, po aplikacji B. Sunny! skora jest miekka i gladka.
Polecam wszystkim bardzo jasnoskorym. Warto.

PS osobom o kolorze skory ciemniejszym od kartki papieru zas nie polecam bo nie bedzie na nich nic widac. Przynajmniej jesli chodzi o najjasniejszy odcien tego pudru.