Clearasil, Complete, Chusteczki oczyszczające

Clearasil, Complete, Chusteczki oczyszczające

Pojemność 32 szt

Chusteczki delikatnie oczyszczają skórę z kurzu i tłuszczu oraz usuwają makijaż nie wysuszając nadmiernie skóry. Odblokowują pory oraz pomagają niszczyć bakterie powodujące trądzik, dzięki czemu likwidują 3 główne przyczyny powstawania trądziku. Po użyciu chusteczek twarz pozostaje dokładnie oczyszczona, świeża i matowa. Opakowanie posiada wygodne zamknięcie, które zabezpiecza chusteczki przed wysychaniem.

Cena: 12 zł / 32 sztuki

mniej niz zero.

do twarzy...nie. podrazniaja i wysuszaja nie dajsc uczucia oczyszczenia. w dodatku opakowanie otwiera sie i zawartosc wysycha. bez zalu zatem mozna wyrzucic je do smietnika.

probowalam tez przecierac nimi dekolt, gdzie skora jest mniej wrazliwa. tez nic z tego: uczucie sciagniecia, skora swedziala...zdecydowanie NIE.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

Wcale nie odświezają :/

Kupiłam te chusteczki przed obozem letnim bo wiadomo ze goronco i trzeba sie odswierzac. Niedość ze opakowanie nie jest wygodnie bo czesto samo sie otwiera i chusteczki wysychją to same chustki sa nasączone za dużą iloscia plynu na dodatek jes on cięzki i wcale nie odswieża ;/. Zdecydowanie nie polecam. Jednyy plus to chyba struktura chustek bo sa mocne ale co z tego. :? Bubel.

juz nigdy...

ja tez kupilam na wyjazd. nie moglam znalezc chysteczek nivea, wiec kupilam sobie te. po pierwsze zapach...okropny. po drugie dzialanie raczej zadne. zero przyjemnosci przy uzywaniu i zero skutkow.

Manicure - klasyczny

Dokładnie bleeeee

Kupiłam na wyjazd, ale okazało się, że go nie ma więc zaczęłam stosować w domu. Zapach przyjemny, chusteczka jest poręczna, można nią zatrzeć całą buzię. I to by było na tyle z plusów. Nie matuje, nie oczyszcza, nie nawilża, zostawia tłustą warstwę, powowduje uczulenie, wysyp krostek i zaczerwienie. Nie kupię nigdy więcej.

bleeeeee

Miałam w próbce jedna taką chusteczkę. Fajnie wyglądała a jeszcze ładniej pachniała. Naprawdę sprawiała miłe wrażenie. Samo oczyszczanie też było w miarę przyjemne ale .....po kilku dniach na mojej skórze wyskoczyły małe białe punkciki-myslę że to była reakcja właśnie na to oczyszczanie. Raczej już po nie nie sięgnę. Wolę jednak tradycyjny żel i wodę niż takie ''ułatwiacze''. ...