Biosource, Clarifying Exfoliating Gel (Peeling oczyszczająco-rozjaśniający - normal & combination skin)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Lekko pieniący peeling o podwójnym działaniu: oczyszcza i odświeża. Wzbogacony w oligoelementy i sole mineralne. Preparat oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek. Przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej.

Cena: 75 ml / 95 zł

Świetnie dziala

Peeling-zel doskonale zluszcza obumarly naskorek, swietnie przy tym myjac i odswiezajac skore. Pierwszy raz spotkalam sie z takim produktem, ale rzeczywiscie sprawdzil sie. Aplikacja to sama przyjemnosc, zapach rowniez bardzo mily. Po uzyciu skora jest gladka i pelna blasku. Moja mieszana cera bardzo sie z nim polubila. Jest przy tym bardzo wydajny, gdyz wystarcza odrobina, by pokryc cala twarz. Nie podraznia, nie uczula. Zdecydowanie swietny kosmetyk, warto zainwestowac.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

świetny

Świetny peeling: delikatny, aksamitny, wydajny, obłędnie pachnący i - skuteczny:):) jako właścicielka cery mieszanej, a zarazem wrażliwej, nie mogę nie docenić walorów Biothermu:)

Rewelacja!

Absolutne zaskoczenie! Oczyszczenie, nawilzenie i wygladzenie- moja wiecznie sucha skora juz po pierwszych paru uzyciach wyrownala kolryt i zaczela wygladac duzo zdrowiej! Malenkie granulki swietnie radza sobie ze zluszczaniem, jednoczesnie nie powodujac podraznien. Opakowanie tylko z pozoru niewydajne- zaledwie kropla wystarczy, by potraktowac tym cudenkiem cala twarz, mnie jedno 75ml opakowanie wystarcza na 6 miesiecy regularnego uzywania 2-3 razy w tygodniu. Polecam! Uzywam go zamiennie z 7 Day Scrub Cliniquea i naprawde nie odczuwam potrzeby dalszych poszukiwan w tej materii. Polecam do cery mieszanej i suchej, warto sprobowac:)

Używam tego produktu od:2 lat

depilacja ciąża

strzał w 10tkę

Kosmetyk bardzo dobrze oczyszcza skórę, jest bardzo wydajny, nie wyszusza, nie podrażnia, zmniejsza pory ; oczywiście efekty w granicach jakich możemy sie spodziewać po produkcie do użytku domowego ;) polecam

od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peeling tak jak krem zajmuja w mojej kosmetyczce pierwsze miejsce. Ten jest dobry a nawet b. dobry. Dzieki drobnym ziarenka dokladnie usuwa martwe komorki i dobrze oczyszcza. Ladnie pachnie i jest wydajny. Moje KWC!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

Świetny

Peeling ten jest bardzo delikatny i pięknie pachnie. Po jego użyciu cera jest gładka, odświeżona, pory są widocznie zwężone. do tego jest baaardzo wydajny ;p

Używam tego produktu od:4 miesiecy

***

Ja z kolei nie mogę dokończyć tego pilingu tzn. nawet jeszcze nie doszłam do połowy . Piling jest przyjemny w użyciu , ładnie pachnie , ma żelową trochę zwartą konsystencję tzn. nie wylewa się z tubki . Jest okropnie wydajny . Nie podoba mi się w tym pilingu jedna rzecz : naprawdę dość mocna biała piana , jak dla mnie to nie jest lekko pieniący się piling : / . I wygląda to tak , że kiedy nałożę porządną ilość tego pilngu na twarz nie widzę przez tę pianę swojego odbicia w lustrze , a kiedy nałożę mniej tego pilingu - nie ściera on aż tak dobrze . Ziarenka w tym pilingu przypominają mi te z pilingu Yves Rocher Pure Calmille - są bardzo podobne , też tak drobne i trochę ostre . Pilingu tego używam na zmianę z innymi ( kolekcjonuję , można już tak powiedzieć pilingi ) i nie zauważyłam by moja skóra wyglądała po nim jaśniej czy w ogóle jakoś lepiej niż po innych . Dla mnie to jest dobry piling , ale nie rewelacyjny . Acha , no i ma ten plus , że mimo żelowej konsystencji nie wysusza skóry ( jestem posiadaczką skóry normalna/sucha - ale wolę pilingi żelowe ) .

*****

Mowi sie, ze peeling jest kosmetykiem na ktorym mozna oszczedzic. Czy tanszy, czy drozszy, stosowany daje takie same rezultaty. Jednakze ja nie moge sie z tym stwierdzeniem zgodzic. Albo inaczej, moglam do czasu, az nie poznalam tego peelingu :)
Peeling ma gesta zelowa konsystencje seledynowej barwy. Zawiera on niesamowita ilosc malutkich, stosunkowo ostrych drobinek. Pachnie intensywnie, ale przyjemnie, a jego zapach utrzymuje sie na skorze nawet po zmyciu kosmetyku. A jak dziala? Rewelacyjnie ;) Juz po pierwszej aplikacji cudnie oczyscil mi cere. Stosuje go juz 2gi miesiac i moge smialo stwierdzic ze ujednolica jej koloryt i ja rozjasnia. Peeling dziala mocno na skore, ale jej nie podraznia. Balam sie reakcji naczynek na agresywny peeling mechaniczny, ale na szczescie Biotherm jest przyjmowany przez nie bardzo dobrze. Moze to tez zasluga delikatnego uczucia schlodzenia, jakie towarzyszy podczas aplikacji.
Choc drogi, peeling jest bardzo wydajny. Stosuje go raz w tygodniu i, jak wspomnialam, chwale sobie rezultaty. O jego opakowaniu moge powiedziec jedynie, ze jest to miekka, bardzo poreczna tuba, z ktorej bez problemu mozna wydobyc resztki kosmetyku.

Uzywam tego kosmetyku od 2 miesiecy
Ilosc zuzytych opakowan: zaczynam drugie