Sephora, Cream Lipstick (Szminka kremowa)

Sephora, Cream Lipstick (Szminka kremowa)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Szminka reklamowana jest przez Sephorę jako wspaniałe nawilżająca. Pomadka dostępna jest w bardzo odcieniach.

Skład: /nr 50/ Polyclyceryl-2 Triisostearate, Cetyl Ethylhexanoate, Synthetic Wax, Ethylhexyl Ethylhexanaote, Petrolatum, Squalane, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polybutene, Mica, CI 77499, CI 75470, Ethylene/Propylene Copolymer, CI 77491, CI 77019, CI 77891, Tocopheryl Acetate, Parfum, Serica (Silk Powder), CI 42090, Propylparaben, Limonene.

Cena: 28zł

Nawilża jak nivea, pachnie jeżynami:)

Mam numer 47.

PLUSY?
- nawilża usta jak nivea
- utrzymuje sie długo i nie ściera się tak łatwo(ale łatwo ja zmyć jak sie jej chce pozbyć)
- pachnie JEŻYNAMI mmm:)
- nie jest wulgarna:P (nie wiem czemu, ale kazda szminka jaka mam,nawet te delikatne leżą w koncie, bo jak nałoże na usta to wydaje mi sie ze wyglada na nich za mocno i wygladam wulgarnie xDD) przy tej tak nie mam-na 1 rzut oka wydaje sie być ciemna, ale na ustach jest naturalna, ładna:)
- bardzo wydajna
- nie smakuje tragicznie jak sie przez przypadek zje

minusów brak

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego XDDD

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[468445].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ja

Pamietam ze dlugo szukalam pewnego koloru szminki, nie moglam go znalezc w ofercie zadnej z firm (zloto brazowy kolor). W koncu udalo mi sie znalezc odcien najblizszy idealowi w Sephorze. Bardzo dobrze wspominam ta szminke, wg mnie miala piekny zapach i jej glownym plusem byla kremowa konsystencja. Szminka nie wysuszala ust, wrecz przeciwnie, lekko je nawilazala, usta stawaly sie nawialzone i lekko mokre po jej nalozeniu. Mnnnniam az zatesknilam za posiadadniem tej szminki na ustach! Gdy nastepnym razem wybiore sie do Sephory, z pewnoscia kupie ja ponownie.
Zdecydowanie polecam ten produkt, jedna z najlepszych szminek jakie mialam.

Używam tego produktu od:uzywalam przez ok dwa lata
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[393546].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na TAK:)

Z tego rodzaju szminki używam tylko i wyłącznie jednego odcienia beżu,jest po prostu obłędny!szminka idealnie się rozprowadza,ma bardzo miękką,jedwabiście gładką konsystencję.Bardzo łatwo maluję się nią usta,nie ma przy tym żadnych efektów ubocznych!Usta wyglądają na prawdę bardzo ponętnie i atrakcyjnie!Szminka bardzo długo utrzymuje się na ustach,więc nie ma konieczności częstych poprawek!

Używam tego produktu od:3 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[296035].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Godny polecenia

Dokładnie nie wiem jaki miałam numer tej pomadki bo aktualnie mi się skończyła. W każdym bądz razie był to taki delikatny odcień:)
ale co najważniejsze nie wysuszała ust, dobrze smakowała;) i miała fajny zapach.
Suma sumarów polecam ją!!

Używam tego produktu od:skończyłam tydzień temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[184986].usefull || 0 }}% pomocna.

Dostateczna jakość

Kupiłam pomadkę gdyż zachwyciłam się kolorem, używam nr 41, bardzo naturalny w kolorze moich ust, pomadka ma bardzo delikatny zapach, opakowanie dosyć trwałe, kilka razy mi spadlo i nie połamało się jak to zwykle bywa.

Jednak co do trwałości to mam zastrzeżenia, po godzinie pomadki na ustach już nie ma.Poza tym jak na kosmetyk okreslany jako nawilżający to spodziewałabym się czegoś trwalszego.

Pomadki używam na co dzień, ale następnej już nie kupię :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[154002].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna :)

mam kolorek cielisty z serii cream, który na ustach wygląda bardzo ładnie ale.. jak dla mnie ta szminka jest zbyt kryjaca :( i nie zauważyłam nawilżania żadnego... ale kolorki to 3ba przyznać ma boskie i ładnie sie prezentuja na ustach :)Używam tego produktu od: roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[110602].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

W czasie zimy kupiłam delikatny cielisty odcień. Świetnie nwilżał, chronił usta i dawał im delikatny, zdrowy blask, wydawały się pełne i wypielęgnowane. Gdy skończyła mi się pierwsza pomadka chciałam kupić kolejną, ale w dostępnych mi salonach Sephory kolekcja była wybrakowana i zostały same nieciekawe odcienie. Ostatnio byłam w Sephorze i już tym razem mieli całą paletę. Chciałam wziąć ten sam odcień, co za pierwszym razem, ale skusiłam się na coś bardziej różowego na lato. Kupiłam delikatną, kremową fuksję. Jestem bardzo zadowolona! Gdy pomaluję tą pomadką usta to wręcz czuję jak są odżywione! Ogromnym plusem jest zapach - jagód (tak mi się wydaje) :D Maleńkim minusikiem jest niska wydajność, ale to pewnie z powodu bardzo kremowej konsystencji. Polecam! Jest w czym wybierać!

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:Napoczęłam drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[109443].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto kupić

Jedna z lepszych pomadek, nawilża, nie skleja ust, ładnie pachnie, kolor owszem nietrwały aczkolwiek na zimę jest rewelacyjna, po za tym ślicznie błyszczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[85714].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Bardzo lubię tą pomadke i pewnie nie raz do niej wrócę.W zasadzie jedynym minusem jest to,że nie jest super trwała i dosyć szybko znika z ust.Mimo tego jakoś mi się podoba :)..ogromny wybór kolorów...pani z sephory pomogła mi dobrać odcień(zgaszona czerwień z drobinkami)i jest to chyba najładniejszy odcień jaki mam wsród swoich pomadek,drobinek w ogole nie czuję na ustach i nie mają tendencji do osypywania się wokół ust,pomadka nie wyszusza ust i bardzo ładnie pachnie..hmm chyba jeżynowo :).Bardzo polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[72580].usefull || 0 }}% pomocna.

***

Pomadka zamknieta jest w czarnym, zaookraglonym opakowaniu opatrzonym logiem Sephory. Dolna jego czesc, sluzaca do wykrecania szminki, zawiera, jesli moge tak to nazwac, probnik koloru - tj. zabarwiona jest na odcien szminki.
Pomadka rzeczywiscie jest bardzo kremowa; przyjemnie i wygodnie aplikuje sie ja na usta. Daje satynowe wykonczenie, a takze intensywna barwe koloru. Sama uzywam nr 50 - jagodowego, niemal baklazanowego. Co moze okazac sie istotne, szminka pachnie czarnymi jagodami! Nie wiem jak ta sprawa wyglada w przypadku innych odcieni, ale akurat z 50-siatka Sephorze sie udalo :)
Szminka moze i nawilza usta, ale bardzo delikatnie. W przypadku przesuszonych warg lepiej je wczesniej nawilzyc balsamem, przed nalozeniem pomadki. W przeciwnym razie efekt nie bedzie satysfakcjonujacy (sprawdzilam na sobie :(
Podsumowujac - calkiem zwykla szminka, jakich wiele. Kolorow jest rzeczywiscie od groma, ale... na palcach jednej reki moge wyliczyc te, ktore mnie w jakikolwiek sposob zainteresowaly. A... i zapomnialabym - kosztuje 28 zl.

Uzywam tego kosmetyku od 2 tygodni
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[70457].usefull || 0 }}% pomocna.