Pharmaceris N, Mleczko oczyszczająco-kojące witamina K i allantoina

Pharmaceris N, Mleczko oczyszczająco-kojące witamina K i allantoina

Mleczko skutecznie zmywa makijaż, usuwa zanieczyszczenia i pielęgnuje cerę z rozszerzonymi naczynkami. Zawiera specjalnie dobrane składniki zmiękczające, które ułatwiają głębokie oczyszczanie i usuwanie brudu zamykającego ujścia gruczołów łojowych. Mleczko jest wzbogacone o:
- witaminę K, która zmniejsza zaczerwienienia i obkurcza rozszerzone naczynka,
- alantoinę, która łagodzi podrażnienia i działa nawilżająco,
- arnikę górską.
Mleczko polecane jest do codziennego oczyszczania skóry z problemami naczynkowymi, słonnej do zaczerwienien, delikatnej i wrażliwej.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Steareth-7, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Allantoin, Dicaprylyl Ether, Phytonadione, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone.

wspaniały.

nie do końca rozumiem te dosyć krytyczne recenzje.
ja jestem tym mleczkiem zachwycona!
moja mieszana cera od pewnego czasu zachowywała się jak skóra sucha: była dosyć wiotka, poszarzała, co najważniejsze, na policzkach, po bokach nosa i przy linii brwi, zaczęła się ona po prostu łuszczyć! (sądzę, że nie miała na to wpływu niewłaściwa pielęgnacja, bo używam z reguły tych samych kosmetyków od dawna). no ale do rzeczy: po tygodniu używania tego mleczka, suche skórki po prostu zniknęły! w moim odczuciu to mleczko to prawdziwy cudotwórca! sprawił, że moja skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona, ma zdrowy koloryt. do tego dokładnie usuwa makijaż (także ten z oczu) i odświeża cerę. naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego kosmetyku i jednocześnie bardzo zawiedziona, iż wycofali go z produkcji :/

Używam tego produktu od: dwa tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze.

Nie!!!

Witam! Jak ująć w jednym wyrazie to jak zareagowała na ten kosmetyk moja cera? Tragedia!!! Czerwone, swędzące plamki, miejscami sączące bąbelki na mojej cerze! W efekcie końcowym około 3 tygodniowa walka z alergią sposowdowaną tym kosmetykiem i tonikiem z tej serii. Nigdy nie kupię kosmetyków z tej firmy. Straciłam tylko pieniądze a zyskałam uczulenie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

B.dobry i delikatny!!!

Bardzo dobrze zmywa makijaż, w tym również oczu. Jest delikatny więc nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach. Jest gęste i dosyc tłuste, co suche cery naczynkowe bardzo lubią. Buzia po zastosowaniu jest czysta, gładka, mieciutka i już trochę nawilżona. Mleczko zdecydowanie nie tylko usuwa makijaż i zanieczyszczenia, ale także dba o cerę.
Jest wydajne. Jedna butelka wystarcza mi zwykle na dwa miesiące, a nie oszczędzam go podczas demakijażu. Używam go wraz z tonikiem i kremem z tej serii i jako trio spisują sie rewelacyjnie !!! Naprawdę polecam !!!

Manicure - geometryczny french

nie dla mnie

Dobre, ale już więcej go nie kupię. Dobrze zmywa makijaż i zanieczyszczenia, nie podrażnia oczu. Jest jednak dla mnie za tłuste, jak większość mleczek Erisu, i nie wpływa na naczynka.
Nie warto przepłacać za niby apteczny kosmetyk.

ok

posiadam mleczko juz w nowym opakowaniu. Produkt ten jest calkiem dobry. Dobrze zmywa makijaz z twarzy a takze niewodoodporny tusz do rzes. Oprocz wit.K posiada tez wyciag z arniki, ktora ma wlasciwosci uszczelniajace naczynka. Mleczko jest calkiem wydajne. Na miesiac uzywania, zuzylam ok. polowy opakowania, a musze przyznac ze nie oszczedzam go w stosowaniu. Wystarczyla by jednak mniejsza ilosc niz ja biore. Robie tak poniewaz w skladzie na drugim miescu stoi Paraffinum Liquidum. Moja mieszana cera nie lubi parafinki. Juz po godzinie pory sie rozpulchniaja i wydzielaja z siebie mase sebum, pudrowanie nic nie daje, gdyz ta czynnosci musialabym robic co godzine, a pod koniec dnia mamy maske na twarzy. Dlatego zuzywam mleczka wiecej niz naprawde by bylo mi potrzeba gdyz chce sie go jak najszybciej pozbyc. Po zmyciu makujazu tym mleczkiem , myje jeszcze twarz zelem lub specjalnym kremem splujujacym sie woda. Robie tak zeby zmyc z twarzy parafinie, wtedy moje pory i cala twarz wygladaja nienagannie. Mam wrazenie ze mleczko lagodzi tez naczynka, a takze co jest wazne dla osob zmywajacych mleczkami makijaz oczu - nie podraznia oczu, nie robi mgly(co u mnie sie po Erisie zdarzalo). Przy tym jest ok. Nie kupie tego mleczka bo zawiera parafinie, a dlaczego teraz go kupilam? Byla to pomylka. Poprosilam rodzinke zeby w PL kupili mi maseczke ze tej serii i peeling. Zamiast maseczki w paczce dostalam mleczko. Mimo wszystko nie zaluje tej pomylki, ale tez nie podaruje Erisowi, ze w serii aptecznej umieszcza tak malowartosciowy dla skory skladnik.

Bardzo łagodne :)

Używam tego mleczka od niepamiętnych czasów :) Jest bardzo łagodne,nie podrażnia skóry naczynkowej,także przeznaczone do zmywania makijażu oczu , ładny zapach,niska cena.Polecam !!!

dobre

Bardzo łagodne i delikatne mleczko do oczyszczania i pielęgnacji cery naczynkowej. Ładnie zmywa makijaż.<BR>Przyjmny zapach, dobra konsystencja. Nie podrażnia i nie uczula.<BR>Kosztuje kilkanaście złotych. Bardzo wydajne.