Wella, Wellaflex, Lakier mocno utrwalający do włosów farbowanych, Ochrona UV

Wella, Wellaflex, Lakier mocno utrwalający do włosów farbowanych, Ochrona UV

Gwarantuje:
- mocne i jednocześnie elastyczne utrwalenie fryzury do 24 godzin
- brylantowy blask dzięki "Color-reflex protector"
- łatwe wyczesywanie - nie skleja włosów
- ochronę włosów przed promieniowaniem UV
Szczególnie polecany do włosów farbowanych.

zlepia włosy strąki...

Skończył mi się zapas lakierów Taft (najmocniejszych),więc wybór padł na ten.

+ładny zapach
+utrwala włosy na kilak godz. (nie tak dobrze jak Taft,ale w miarę)

-skleja włosy nieestetyczne strąki,które później ciężko "rozkleić"

-jakoś nie nadaje brylantowego blasku moim farbowanym włosom

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

nic nie robi!!!

Ma-sa-kra! Na szczęście mam tylko małe opakowanie, więc moja wściekłość nie będzie trwać wiecznie. Właśnie jestem po kolejnym użyciu tego "lakieru" i tylko utrwaliłam się (o ironio, czyli ten lakier jednak coś utrwala :D) w przekonaniu, że ten kosmetyk jest absolutnym niewypałem.

Moje włosy falują lub też mocniej się kręcą, zależnie od pogody. Nie próbuję walczyć ze skrętem, ale lubię mieć te kilka kosmyków przy twarzy wygładzone, a nie jak fala na Bałtyku.

Ten lakier nakładałam na wszelkie możliwe sposoby - na mokre włosy, na suche, dużo, mało, szczotką, bezpośrednio, no cuda wianki. I NIC. Włosy jak falowały, tak sobie radośnie falują dalej. Zaznaczam, że używałam kiedyś lakieru z L\'oreala (taki w czarnym opakowaniu) i wystarczyło nałożyć odrobinę lakieru na szczotkę, przejechać po paśmie, wysuszyć i "grzywka" była prosta przez jakieś 8h, więc wiem, że lakier może mi dać efekt jakiego szukam.

Nawet jak prostuję włosy, to ten lakier na nic się nie przydaje - nie trzyma efektu wyprostowanych włosów, wręcz powiedziałabym, że jak nic nie nałożę, to mam włosy dłużej gładkie.

Plus za:
+ wydajność (psikam, psikam, a on dalej jest)
+ delikatny zapach
+ zostawia jakiś tam połysk na włosach
+ w małym opakowaniu atomizer jest bardzo dobry, rozpyla delikatną mgiełkę

Daję dwie gwiazdki za połysk i delikatność, ale nie polecam (chyba że małe opakowanie na próbę). Na pewno nie jest to lakier MOCNO UTRWALAJĄCY.

Używam tego produktu od: ze dwa-trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe (75ml)

kiepski

Jak dla mnie - słaby.
Utrwalenie jest dobre, wystarczające. Jednak zostawia biały osad na włosach, który nawet po wyczesaniu trochę widać. Ilość lakieru nie jest tutaj istotna, bo tak samo lakieruję innymi lakierami i nie robią takich rzeczy.
Jestem bardzo niezadowolona i żałuję zakupu. :(

WŁOSY lokówka objętość

naprawdę dobry

Wcześniej dosyc rzadko miałam potrzebę używania lakieru do włosów, jednak odkąd zmieniłam uczesanie grzywki ten kosmetyk jest mi niezbędny. Daję mu naprawdę mocną 4. Jest zadowalająco wydajny, używam go codziennie od 2 miesięcy, a jest go jeszcze całkiem sporo. Po zastosowaniu tego specyfiku moja grzywka trzyma się w idealnym stanie cały dzień, nie potrzebuję żadnych poprawek, żadne pasma nie wychodzą na bok. Sprawdza się również na imprezach kiedy kręcę włosy, loki trzymają się praktycznie całą noc, może nie w idealnym stanie ale jest naprawdę ok. Przy umiejętnym stosowaniu nie tworzy kasku i nie skleja włosów chociaż przy nadużyciu można taki niechciany efekt osiągnąc. Łatwo jest go wyczesac z włosów, zapach mi nie przeszkadza. Na plus jest jeszcze fakt, że włosy ładnie błyszczą.
Nie jest to może kosmetyk idealny jednak na moje potrzeby naprawdę wystarczający, zamierzam go używac dalej. Co do ochrony koloru to nie wiem, nie farbuję włosów.

atomizer jak wąż ogrodowy

No dla mnie tragedia. W czasie utrwalania np. grzywki rozwiewa ją samym podmuchem wiatru, krople lakieru jak deszcz. Przetestowałam też inne opakowanie (akurat mama miała) i to samo wiec nawet jeśli to dość odosobniony przypadek to jednak zbyt powszechny. Samo utrwalanie ok jednak z takim "psikiem" ciężko nałożyć małą ilość i robią się posklejane stronki. Jeśli komuś zależy o utrwaleniu np misternego koka to ok mi zależało na lekkim utrwaleniu nieładu

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Przyjemny ;)

Jest naprawdę świetny! Nie tworzy tak znienawidzonego przeze mnie kasku i za to gromkie brawa dla tego lakieru! Ślicznie pachnie :) Co do efektu "mocno utrwalającego" to bym miała małe "ale".. aczkolwiek włosy są po nim tak miękkie i przyjemne w dotyku, że "mocno utrwalający" efekt nie jest dla mnie aż taki ważny.
Polecam. :D

Używam tego produktu od: 2 mies.

jak dotąd najlepszy!

A więc- zużyłam opakowanie (wprawdzie małe no ale;)), więc oceniam.
jest to jak dotąd najlepszy lakier do włosków z jakim miałam do czynienia.
A oto powody:
-utrwala- chociaż nie jest to jakieś megamocne utrwalenie (z resztą nawet nie liczyłam na takie)
-nadaje śliczny blask
-nie skleja (szok!)
-nie wysusza włosów (a przynajmniej nie zauważyłam)
-wydajny
-bardzo praktyczne, małe opakowanie, w sam raz do torebki.
Kupiłam na próbę małe opakowanie, ale już jutro pędzę po duże;)Używam tego produktu od: grudzień 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

bardzo wydajny

Jakiś czas temu nie wyobrażałam sobie wyjsć z domu bez ułożenia grzywki. Jako,że była to w moim wykonaniu bardzo skomplikowana konstrukcja, potrzebowałam mocno utrwalającego lakieru. Ten sprawdził sie w zupełności. Grzywka była niedozdarcia, włosy błyszcące, jednak codziennie zużywałam tone tego lakieru. I o dziwo, jedną sztuke miałam przez 3-4 miesiące? Wydajność to wielki plus.
Dałabym pięć gwiazdek, jednak przeraża mnie ten dopisek "doskonały!KWC!". Nie nazwałabym tego kosmetykiem wszech czasów, więc tylko cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Jeden z moich ulubionych :)

Ponieważ często prostuję włosy, potrzebowałam produktu który sprawi, że włosy będą wyglądały na błyszczące i zdrowe. No i znalazłam :)Lakier doskonale utrwala, nabłyszcza włosy, nie obciąża ich,łatwo go wyczesać, jest tani i wydajny. Jedyny jego minus to duszący zapach, który niestety utrzymuje się na włosach, ale to chyba mała wada w porównaniu do efektu cudnie błyszczących włosów :D:D:D

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Niezły.

Lakier dostała w prezencie moja mama, ale oczywiście nie byłabym sobą, gdybym go nie podbierała :D Rzadko używam produktów do stylizacji typu lakier czy pianka, stosuję je gdy wychodzę na imprezę itp., więc nie wiem jak działa przy codziennym i systematycznym stosowaniu. Kosmetyk nie zlepia kosmyków, wyglądają one naturalnie i nie tworzą chełmu. Jednocześnie minus za trwałość - nie utrwala fryzury na tyle, aby przetrwała w nienagannym stanie choć połowę imprezy, ale nie spotkałam się jeszcze z akim produktem. Największą plus za blask- włosy pięęęęknie błyszczą, mienią się w świetle i nie wygląda to sztucznie. Mam farbowane włosy ale nie zauważyłam , żeby lakier mógł w jakiś sposób przedłużyć kolor, poprostu nie wierzę w takie zapewnienia producentów, więc nawet się nie czepiam ;) Poza tym miły zapach, który długo się utrzymuje na włosach, lakier łatwo się wyczesuje i nie wysusza kosmyków. Produkt niewydajny w stosunku do ceny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dalej szukam ideału

Lakieru używam od miesiąca i muszę przyznać, że jest bardzo dobry. Z tych, których do tej pory używałam jest najlepszy.

-Nie skleja włosów,
-Nadaje ładny, naturalny połysk
-Łatwo go wyczesać, dzięki czemu włosy nie są wysuszone i obciążone
-Jest wydajny
-Włosy są elastyczne

Jest jeden minus- Lakier ma duszący zapach, który drapie w gardle.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Super blask!

Tego lakieru używam głównie w celu pozbycia się efektu matowych włosów po prostowaniu. W podstawowej funkcji lakieru niczym się nie wyróżnia, mocno utrwala, nie tworzy hełmu (o ile uzywa się go z umiarem). Ale ten blask! Włosy wyglądają świeżo i zdrowo, uwidaczniają się naturalne refleksy, włosy są długotrwale uporządkowane. Połysk nie jest sztuczny jak po typowym kosmetyku do nabłyszczania.

Zaznaczam, że nie mam farbowanych włosów, ale przypuszczam, ze na takich sprawdza się jeszcze lepiej. Polecam!