Perfecta, Perfecta Smile - powiększający usta błyszczyk odżywczy z masłem aloesowym i filtramii UV

Błyszczyk Perfecta Smile zawiera kompleks peptydowy PUMP-LIP, który wspomaga naturalne wytwarzanie kolagenu w skórze. Dzięki temu zwiększa się objętość ust, poprawia ich kontur, zmarszczki wypełniają się, a wargi zyskują idealne proporcje. Dodatkowo masło aloesowe oraz witaminy A i E bardzo intensywnie nawilżają, odżywiają i wygładzają usta, a pigmenty świetlne nadają wargom soczysty, zmysłowy blask. Preparat zawiera filtyr UVA/UVB, które chronią przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.

Cena: 7 zł / 10 ml

super

zapach jest piękny (mam poziomkę)
na ustach wygląda bardzo ładnie (przejrzysta tafla)
niska cena
miałam też zapach "ptasie mleczko" :)
jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: drugie

soł soł

Mam tę kuszącą czekoladkę, co jest na fotce :).
Zapach jest rewelacyjny, konsystencja też niczego sobie, opakowanie wygodne i przyjemne całkiem ;).
Błyszczyk zaskoczył mnie tym, że są w nim takie jakby malutkie perełki, które nadają ustom takie piękny kolorek i błysk. Bardzo dobry! Szkoda, że bez smaku :)

Używam tego produktu od: daaaawnaaa
Ilość zużytych opakowań:1 niekończącesię :P

sympatyczny

uzywam go jako zamiennika blyszczyka AA - i szczerze mowiac roznicy nie zauwazylam. Ot. sympatyczny błyszczyk. Daje bardzo ladny efekt nablyszczenia i powiekszenia ust. Nawilza, co jednak nie jest dla mnie istotne bo uzywam balsamow do ust. Jedna gwiazdke odejmuję ponieważ dla mnie kolor jest zbyt wodnisty, za malo perlowy (w porownaniu z AA). Ale to tylko subiektywne odczucie. Generalnie - polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

depilacja bikini rodzaje

Taki sobie..

taki sobie ten błyszczyk.. nie zauważyłam żeby powiększał usta.. jedynie fajnie nawilza i w miare dlugo sie trzyma. Jestem fanką smakowych błyszczyków i może dlatego jestem z niego niezadowolona.. cóż... skusilam się na czekoladke a tu nic:( zero smaku.. jedynie lekki kakaowy zapach.. lepsze są błyszczykiz avonu pod tym względem..

Używam tego produktu od: kilku dni

Dobry.

Plusy:
- ładny zapach i smak (ptasie mleczko)
- nawilża i odżywia
- wygładza usta
- podkreśla ich kształt

Minusy:
- brak zmian w kwesti lekkiego powiększenia ust

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie pierwszego

Bardzo dobry

Mam ptasie mleczko :D Usta są po nim naprawde nawilzone i wygładzone no i oczywiscie odzywione. Błyszczyk bardzoładnie sie błyszczy na ustach i ślicznie pachnie.

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

Delikatny,pachnie i pielęgnuje

Kupiłam przez przypadek (jak wiele moich kosmetyków, szczególnie zanim trafiłam na wizaz ;)) - zamist Nivei w tubce.

Mam czekoladowy - ma śliczny nie-chemiczny zapach, do tego smak jest całkiem przyjemny smak. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że naprawdę pielęgnuje i to niezależnie od warunków (zarówno w zimie jak w lecie) - usta są miękkie, nawilżone, lekko natłuszczone.
Niezależnie od temperatury nie traci swoich właściwości (letnie upały nie zmieniały specjalnie jego konsystencji).

Rzeczywiście nie ma efektu "powiększenia", ale wygładzenie mi wystarcza.

Kolejnym plusem jest wydajność - mała tubka wystarcza na kilka miesięcy przy kilkakrotnym (3-4) użyciu w trakcie dnia.

Jedynym minusem jest problem w wydostaniem resztek w kończącej się tubki, ale to chyba wada wszystkich "tubkowych" kosmetyków.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

mydlo????

tragiczny... chyba najgorszy blyszczyk jaki mialam... skusil mnie ten rzekomy smak ptasiego mleczka... a tak naprawde blyszczyk pachnial mydlem... i co najgorsze gdy sie nim umalowalam czulam sie jakbym to mydlo zjadla....bleeee....na dodatek efektu powiekszenia nie widzialam... i wysuszal usta...po tygodniu wyrzucony do kosza...

Używam tego produktu od:1 tydzien...
Ilość zużytych opakowań:zuzytych??chyba wyrzuconych;)

bardzo fajny

Z serii błyszczyków Perfecta Smile mam bezbarwny. Błyszczyk ma ładny kuszący zapach, nadaje tez ustom delikatny połysk. Naprawdę go lubię i na pewno jeszcze go kupię. Jedyna wada to to że strasznie się klei. Pomimo to zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

taki sobie

nie podobaja mi sie producenckie obiecanki cacanki..
nie ma mowy o jakimkolwiek powiekszaniu ust, bez przesady :) blyszczyk nietrwaly. plusem jest bardzo sympatyczny, smakowity zapach oraz subtelna przyjemna kolorystyka

dobry

dobra konsystencja...
mam chyba ptasie mleczko czy cos w tym stylu...
kolorek fajny...
pachnie...nie bardzo jak ptasie mleczko....ale zapach przyjemny...
jedynym minusem to smak!!! strasznie perfumowany mam mdlosci po kazdym przypadkowym oblizaniu...moze to po to by zostal dluzej na ustach

Używam tego produktu od: jakiegos roku
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

Lubię

Długo byłam wierna błyszczykom Oceanica, aż w końcu zdecydowałąm się na wypróbowanie czegos nowego. A że błyszczyk Daxa jest w podobnie śmiesznie niskiej cenie - kupiłam. Ma przyjemny malinowy zapach (toż to najprawdziwsza w świecie malina, nie poziomka! ;)), lekko słodkawy smak, transparentny ciemnoróżowy kolor i wodnisto-winylowy połysk. Nie zawiera brokatowych drobinek ani nie jest perłowy, czyli coś dla wielbicielek Juicy Tubes ;) Jest dość lepki i pewnie dlatego długo trzyma się na ustach, ale mi to nie do końca pasuje - wolę błyszczyki, których "nie czuję". Nie wysusza i to tez oczywiście na plus.
Tak czy inaczej, warto spróbować. Szkoda tylko, że wybór kolorów jest tak mały- poza tym jednym żaden inny mi nie pasuje :/

Używam tego produktu od: m-ca