L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

Wyjątkowa detoksykująco-rozświetlająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w węgiel, aby oczyścić skórę z toksyn i przywrócić jej blask. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona i pełna blasku.
Produkt testowany dermatologicznie.

Rozświetlająca...?

Z maseczkami tego typu miałam do tej pory do czynienia w gabinetach kosmetycznych - ta charakterystyczna, gęsta i jednocześnie supergładka i jakby śliska konsystencja, zasychanie na twarzy i mocne ściąganie.
I taka jest dla mnie główna funkcja tej maski - ściągająca, a nie rozświetlająca, jak pisze producent. Szczerze mówiąc nie wiem, co miał na myśli tak ją określając...

Maska ma w słoiczku kolor czarny, ale po naniesieniu na skórę okazuje się być ciemnozielona; zasychając - staje się coraz jaśniejsza.
Na początku po nałożeniu czuję dosyć mocne szczypanie skóry, które potem zamienia się w bardzo mocne ściąganie. To takie ściągnięcie, przy którym trudno nawet mówić.
Maskę trudno jest też zmyć i trochę przy tym brudzenia umywalki i okolic... No ale taki już urok glinek...
Po zmyciu buzia jest ciągle dość napięta, matowa (czy to ma być to rozświetlenie...?) i wygładzona. Maski używam przed pójściem spać, a tą gładkość czuję także następnego dnia rano, kiedy nakładam podkład - jest wyraźnie przyjemniej go rozsmarowywać.
Kosmetyk jest dużo bardziej wydajny niż zakłada producent, używam go 2x w tygodniu od miesiąca i zużyłam może z połowę.

Cóż, raczej nie kupię tej maski ponownie, nie odpowiada mi podrażnianie skóry oraz zbyt mocne ściąganie, wolałam czerwoną maskę tej samej marki; chyba nawet lepiej wygładzała cerę, a była delikatniejsza.

dobry produkt

Maseczkę kupiłam już dość dawno gdy tylko pojawiły się jako nowość. Jest bardzo wydajna, bo mam ją do dziś. Dokupiłam już inną z tej serii. Jest to udany produkt. Dokupiłam sobie pędzelek aby ułatwić aplikację. Ładnie pachnie, jest przyjemna w aplikacji. Skóra po niej jest widocznie ładniejsza, pory oczyszczone. Chętnie kupię ponownie ;)

Świetne dopełnienie pielęgnacji twarzy

Tak jak pozostałe maseczki Loreal tak i ta spisuje się zaskakująco dobrze. Oczyszcza cerę, nie podrażnia i co najbardziej mi odpowiada jest bardzo szybka w użyciu. Oczywiście nie jest to produkt, który znacząco poprawi wygląd cery, ale stanowi świetne dopełnienie codziennej pielęgnacji cery.
Do tego eleganckie szklane opakowanie, które przyzwoicie prezentuje się na półce w łazience.

azjatycka pielęgnacja

Sama nie wiem...

Zakupiłam skuszona pozytywnymi opiniami.
Maskę bardzo łatwo się nakłada, ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Zasycha na twarzy w około 10 minut. Dość ciężko ją zmyć, ale to się tyczy wszystkich glinek :) trzeba się liczyć z tym, że bardzo brudzi.
Po pierwszym użyciu byłam zachwycona, zaraz po zmyciu glinki twarz była rozświetlona, bardzo gładka, wypoczęta. Jednak wszystkie te efekty zniknęły następnego dnia rano, jakbym zupełnie nic wieczorem nie robiła z twarzą. Przyznam, że poczułam się rozczarowana.

Cudowne działanie

Maskę kupiłam po bardzo dobrych doświadczeniach stosowania żelu z tej serii. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produkty. Używam jej 1-2 razy w tygodniu. Po zastosowaniu tej maski moja skóra jest oczyszczona, ilość zaskórników zmniejszyła się. Nie podrażnia mnie i nie wysusza,co jest jej ogromną zaletą. Konsystencja jest bardzo dobra, nie lejąca. Zapach delikatny. Słoiczek bardzo ładnie wygląda na półce.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo przyjemna :)

Maska bardzo dobrze oczyszcza, nie przesuszając cery, nie ma tego efektu skrzypienia pod palcami. Faktycznie po jej zmyciu skóra twarzy wydaje się miękka i promienna. Zapach bardzo przyjemny, kwiatowy, delikatny. Niestety jak to z węglem bywa, strasznie brudzi wszystko dookoła, wiec zdecydowanie nie polecam perfekcyjnym Paniom domu ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Ryzykowny wybór

Maska ta ma na zadaniu zapewnić naszej cerze oczyszczenie i jednocześnie ją rozświetlić.

W moim przypadku maseczka podrażniła skórę i wywołała krótkotrwałe zaczerwienienie.
Jest dosyć gęsta i ma wyrazisty zapach. Zasycha w ciągu 10 minut, co jest zgodne z założeniami producenta. Całkiem skutecznie odblokowuje pory.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

Całe szczęście, że powstrzymałam się od kupna pełnowymiarowego produktu i miałam okazję przetestować próbkę. Maska nie dała żadnego efektu rozświetlenia, na pierwszy rzut oka nic nie zdziałała z moją skórą, natomiast na drugi dzień wysypało mnie okropnymi ropnymi pryszczami, których ciężko się pozbyć. Niektórzy mogą powiedzieć , że takie jest jej zadanie- oczyścić i wyciągnąć cały syf ze środka... No, ale nie tego oczekiwałam od tego produktu.

Daję radę

Bardzo gęsta maska o kwiatowym lekki zapachu. Bardzo dobrze rozprowadza się za pomocą pędzla. Mocno oczyszcza i ściąga skórę twarzy. Bardzo dobry efekt oczyszczenia widoczny gołym okiem. Szybko działa i wysycha. Nie polecam dla osób z skóra alergiczna lub wrażliwą i suchą. Dla mieszanej i tłustej idealna.

Używa produktu od: próbka

Średniak

Maseczkę w saszetce dostałam do testów i byłam bardzo jej ciekawa.
Nie miałam wcześniej możliwości jej przetestowania i dlatego byłam bardzo jej ciekawa.
Ta saszetka starczyła mi na 3 aplikację.
Maseczka posiada przyjemny i dość świeży zapach.
Konsystencja jet gęściejsza i muszę przyznać,że trochę ciężko się ją nakładało.
Maska zasycha w ciągu 10-15 minut i można ją zmyć.
Podczas schnięcia zmienia barwę z czarnej na szarą.
W łatwy sposób się ją zmywa.
Po użyciu tej maseczki skóra jest gładka i oczyszczona,ale nie zauważyłam efektu wow.
Nie wysusza i nie podrażnia za co ogromny plus.
Osobiście mam co do niej mieszane uczucia,bo coś tam robi,ale efekt nie jest jakiś szczególny.
Moim ulubieńcem dalej jest maseczka z węglem od Bielendy

Po prostu działa.

Jestem osobą z bardzo problematyczną cerą- zaskórniki mam na dosłownie całej twarzy. Robiłam już wszystko- cykl zabiegów kwasami (wyniósł mnie ponad 1000 zł, efekty utrzymały się może z 2 miesiące), najróżniejsze kremy z najróżniejszych półek cenowych, peelingi, uważam na poszewki poduszek, nie wycieram twarzy byle jakim ręcznikiem, nie dotykam twarzy rękami. Nic nie dawało zadowalających efektów. Dopiero ta maska, która przecież pochodzi od popularnej drogeryjnej marki, wykazuje zadowalające działanie. Gdy wysycha, na twarzy widoczne są kropki w miejscach zaskórników- to już znak, że robi dobrą robotę. Po zmyciu pory są zwężone, a ilość zaskórników WYRAŹNIE mniejsza. Dodatkowo jest wydajna, bo opakowanie wystarcza na na pewno więcej niż 10 zastosowań obiecanych przez producenta. Opakowanie jest przyjemne- eleganckie i higieniczne, pomiędzy wieczkiem a produktem jest jeszcze dodatkowe zamknięcie. Jej zapach również mi się spodobał- absolutnie nie jest męczący. Polecam wszystkim wahającym się z cerą tłustą i mieszaną- normalne i suche może przesuszyć.

Przyjemna, ale naturalne są lepsze :)

Dostałam ją w prezencie. Kombinacja 3 glinek i węgla rzeczywiście jest skuteczna, twarz wygląda po nim na zrelaksowaną, jest oczyszczona, jakby wypoczęta, rozjaśniona i zmatowiona.Produkt jest wydajny. Czasem odczułam na skórze dyskomfort po użyciu, bo potrafiła mnie lekko podrażnić.

Minusem jest jej cena, glinki, które starczą na o wiele dłużej, węgiel w pastylkach również można kupić za grosze i przede wszystkim takie mieszanki nie mają żadnych chemicznych dodatków. Odnoszę wrażenie, że płaci się tu tylko za opakowanie i markę.

Nie kupię tej maski z własnej woli, bo moim zdaniem to niepotrzebny wydatek. Poza tym skoro zaczęła mnie lekko podrażniać to znaczy, że przyjdzie ten magiczny moment kiedy w końcu uczuli :)