Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

Wyjątkowa detoksykująco-rozświetlająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w węgiel, aby oczyścić skórę z toksyn i przywrócić jej blask. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona i pełna blasku.
Produkt testowany dermatologicznie.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Można polecić

Nie miałam do tej pory pełnowartościowego produktu, zamówiłam jedynie próbki. Po trzech aplikacjach mogę pozytywnie ocenić działanie maski. Łatwo się nakłada i zmywa. Pozostawia skórę w dobrej kondycji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544351].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

Maska nie sprawia problemu w aplikacji, ładnie się rozprowadza, można nałożyć tyle, ile trzeba, bo produkt znajduje się w poręcznym słoiczku. Przyjemne uczucie na skórze, która po użyciu maski wygląda zdrowo, promiennie, jest też taka jakby wypoczęta. Mały problem ze zmywaniem, jednak nie wpływa to na moją ocenę produktu. Nie podrażnia! Zostaje też na swoim miejscu, gdzie ją nałożymy, tam jest aż do zmycia. Po zużyciu testowanego opakowania z pewnością kupię, mimo wysokiej ceny. Jednak przeliczając ile płacimy za maseczki w saszetkach - cena przestaje być tak straszna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539001].usefull || 0 }}% pomocna.

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że maska może oczyścić twarz. Ale wypróbowałam maskę i ku mojemu zdziwieniu maska działa bardzo oczyszczająco. Czyści nawet zatkane pory. Może te głębokie i bardzo zaschnięte potrzebują więcej czasu, ale takie łagodniejsze na policzkach i brodzie całkowicie się oczyściły. Myślę, że regularne stosowanie pozwoli cieszyć się cały czas czystą cerą bez potrzeby wizyt u kosmetyczki. Skóra stała się miękka i oczyszczona. Jestem bardzo zadowolona :) polecam wszystkim przyjaciółkom :) Delikatny zapach, dobrze się nakłada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535951].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

EKSTRA

Maska czysta glinka naprawdę działa! Oczyszcza, matuje skórę, co jest dla mnie szalenie ważne, ponieważ nawet dobry makijaż nigdy nie sprawi, że nasza skóra będzie zdrowa i promienna. To zapewnia nam ta maska. Jest ogólnodostępna w drogeriach i marketach, jest zamknięta w ładnym, dość ciężkim ale ekskluzywnym opakowaniu. Starcza na około 8-10 aplikacji zależy od grubości nałożenia. Skóra po aplikacji jest odżywiona, gładka, oczyszczona i relatywnie jaśniejsza, promienna. Naprawdę warto sobie sprawić taką przyjemność, bo jesteś tego warta :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535806].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra seria maseczek od Loreal

Maseczka łatwo się nakłada, szybko zmywa. Można zaaplikować tyle produktu, ile potrzeba, a fajna jest możliwość nakładania maseczek z tej serii w zależności od problemów danej strefy twarzy.
Efekt oczyszczenia twarzy jest widoczny, skóra po maseczce była przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam rozświetlenia, ale i tak jestem zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535191].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo dobry produkt. Buzia po użyciu tej maski faktycznie wygląda na wypoczętą i rozświetloną, makijaż trzyma się trochę lepiej. Przyjemnie się nakłada i zmywa, ładnie pachnie, nie trzeba jej trzymać na buzi długo ani spryskiwać wodą, żeby nie wyschła, jak w przypadku tradycyjnych glinek. Pozostawia skórę czystą i świeżą, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje zaczerwienień. Co do wydajności to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie nakładam jej na całą twarz, tylko w problematycznych obszarach. Wystarczy mi więc na dosyć długo. Minusem jest opakowanie-wygląda ładnie, ale obawiam się, że mając długie paznokcie będzie mi ciężko wydobyć kosmetyk z opakowania kiedy będzie się już kończyć... Nie wiem czy kupię ponownie, zakochałam się w zielonej glince. Serdecznie polecam dziewczynom, których buźki dobrze reagują na kosmetyki z węglem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533571].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z całej serii.

Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że ta maska przypadła mi najbardziej do gustu. Węgiel zawarty w kosmetykach to dla mojej cery strzał w dziesiątkę!

Konsystencja: aksamitna, trochę trudno się ją zmywa, ale wystarczy dać jej więcej czasu pod prysznicem.

Działanie: po nałożeniu trzymałam ją około 10 minut. Po zmyciu miałam pięknie oczyszczoną twarz, jednak porów do końca nie udało się oczyścić, ale na to mam domową maskę żelatynową. Tak do stosowania raz w tygodniu będzie okej, ponieważ fajnie odświeża, oczyszcza czoło i policzki, fajna dla mieszanej i tłustej cery.

Zapach: dla mnie przyjemny, wyczuwam glinkę i charakterystyczny zapach węgla.

Opakowanie: solidny, szklany słoiczek. Maskę nabiera się jak krem do twarzy, z jednej strony jest to bardzo wygodne, z drugiej niekoniecznie higieniczne, ale co tam :p:

Plusy:
- fajnie odświeża i oczyszcza
- nie spływa, trzyma się twarzy
- nie podrażnia wrażliwej cery
- poręczne opakowanie

+/- trochę dłużej się spłukuje niż inne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533506].usefull || 0 }}% pomocna.

Gładka skóra i ładne rozświetlenie

Skóra po użyciu tej maski jest naprawdę ładnie rozświetlona. Maska należy do tych delikatnych, ale widać jej działanie. Twarz po jej użyciu jest gładka i promienna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532986].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Maska Czysta Glinka detoksykująco-rozświetlająca świetnie oczyściła i odświeżyła moją cerę i już w ciągu tych kilku tygodni zauważyłam, że ograniczyła powstawanie niedoskonałości. Skóra po jej zastosowaniu jest miękka, gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Niestety nie zauważyłam większego rozświetlenia mojej cery, choć rzeczywiście dobrze pozbawia zanieczyszczeń.
Poza tym nie uczuliła ani nie podrażniła mojej skóry.
Ma przyjemny zapach, a jej konsystencja jest wręcz kremowa. Łatwo się ją nakłada i jeszcze łatwiej zmywa. Nie wymaga trzymania jej długo na skórze, bo praktycznie zaraz zasycha, co nie umniejsza jej działania i jest bardzo komfortowe, bo nie trzeba spędzać długich chwil w łazience:-)
Nakładam niezbyt gruba warstwę maski, więc wystarczy na pewno na więcej niż tylko 10 aplikacji, co znacznie zwiększa jej wydajność.
Maska ma ładne, estetyczne opakowanie w postaci słoiczka i dodatkowo ma jeszcze zabezpieczenie przed wydobyciem się glinki na zewnątrz.
Zasadniczą wadą jest niestety cena, zdecydowanie zbyt wysoka! Gdybym nie dostała maski do testowania, nie wiem, czy zdecydowałabym się na jej zakup za taką cenę?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531866].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Maska nie przypadła mi do gustu. Może i ma jakieś działanie, tyle że za delikatne dla mojej twarzy. Nie zrobiła na mojej twarzy dosłownie nic, już chyba nic nie mogę do tego dodać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531536].usefull || 0 }}% pomocna.