Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

L'Oreal Paris, Skin Expert, Maska czysta glinka detoksykująco-rozświetlająca

Wyjątkowa detoksykująco-rozświetlająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zaniesczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę.
Kremowa formuła maski została wzbogacona w węgiel, aby oczyścić skórę z toksyn i przywrócić jej blask. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona i pełna blasku.
Produkt testowany dermatologicznie.

Moja ulubiona

Z serii 3 masek ta stała się moja ulubioną.
Poręczny słoiczek ładnie sie prezentuje.
Bardzo wydajna. Po nałożeniu całkowicie wysycha tworząc "skorupę".
Cera jest potem ładna i promienna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609546].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Jakis zart..

Wykorzystalam probke- sama z pewnoscia bym nie kupila opakowania.
Raz,ze cena bardzo wysoka- patrzac,za jaka kwote mozemy sami sobie 'wyprodukowac' podobny,lecz naturalny produkt.
Tu wiecej placimy za opakowanie, nizeli za zawartosc.
Chwyt firmowy, bo glinka w modzie.
Do tego nafaszerowana zapachem,az glowa boli- przez to noszenie jej na twarzy to meczarnia,z reszta i po zmyciu dlugo czulam ciagle ten chemiczny smrodek.
Zdecydowanie wole poswiecic minute dluzej na zmieszanie samemu skladnikow i nie trucie cery zbedna chemia.
A i moja kieszen na tym skorzysta. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609416].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawa

Glinka czarna zdecydowanie lepiej wygląda niż glinka zielona - pomimo składu, który do najlepszych nie należy ma zdecydowaną przewagę ze względu na działanie.

Zalety:
- gotowość produktu - jeśli komuś nie chce mieszać się samemu glinki to będzie zadowolony z tej opcji
- wydajność
- przyjemnie działa, nie zauważyłam podrażnienia i negatywnego wpływu maseczki na cerę

Wady:
- cena
- skład
- dziwny zapach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608566].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

przyjemniaczek

Bardzo lubię maski z tej serii.
Ta również nie odbiega od pozostałych. Piękny zapach. łatwo się nakłada i przede wszystkim zmywa z buzi. cera jest napięta. czy rozświetla to nie zauważyłam, bo maseczkę nakładam przed spaniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606486].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetnie oczyszcza !

Maseczka po nałożeniu na skórę w pierwszej chwili delikatnie piecze, ale po minucie to mija. Dobrze się nosi, jest gęsta i nie ścieka z twarzy. Efekt po jej zmyciu : dobrze oczyszczona i napięta skóra. Niestety nie zauważyłam efektu rozświetlenia, wręcz twierdzę że moja skóra jest po niej dobrze zmatowiona. Mimo to polecam dla efektu gładkiej i oczyszczonej cery.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605891].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Maska ma przyjemny zapach i szybko zasycha na skórze. Twarz nie piecze po nałożeniu. Na tym niestety kończy się moje dobre zdanie o tej maseczce. Po zmyciu twarz byla bardzo czerwona i piekła. Najbardziej na policzkach. Rozświetlenia niestety również nie widziałam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605141].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Rozświetla, skóra po niej jest oczyszczona. Stosuje regularnie całe trio. Skóra po tej maseczce nabiera blasku, zapach piękny. Nie przesusza mojej skóry i pięknie oczyszcza

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605136].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Z serii 3 maseczek ta lubię najbardziej. Ale może zacznijmy od początku. Zapakowana jest w ładnym słoiczku, z którego maseczek możemy zużyć do samego końca. Jej konsystencja jest idealna nie spływa i łatwo się nakłada. A efekty są super. Skóra miękka w dotyku rozswietlona wygląda świeżo i promiennie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604866].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Maski z glinka marki L'Oreal, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych glinek do samodzielnego rozrabiania i wszelakich jednorazowych saszetek. Wersja matująca ma bardzo przyzwoity skład, przyjemna konsystencje i zapach. Stanowi świetne rozwiązanie dla zabieganych i pracujących kobiet, które nie mają czasu na zabawę w domowe laboratorium :)
Konsystencja sprawia, że bardzo przyjemnie aplikuje się ją na skórę, a później zmywa bez problemu ciepłą wodą. Jeśli chodzi o działanie, to ten wariant oczyszcza skórę jeszcze lepiej niż wersja matująca. Pory są zwężone, drobne wypryski goja się szybciej. Skóra po zmyciu maseczki nie jest ściągnięta ani przesuszona, ale za to promienna i przyjemnie gładka. Bardzo mnie ten fakt zaskoczył, bo nie spodziewałam się po niej wiele.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604236].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Typowa maska z glinką.
Wysusza skórę, to zawsze ich efekt uboczny, ale robi to co obiecuje producent. Duży plus za zapach. Moim zdaniem jest porównywalna do innych masek glinkowych na rynku, największą jej zaletą jest duża dostępność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603846].usefull || 0 }}% pomocna.