Avon Naturals, Herbalcare, Jasmine & Lemongrass, Purifying Shampoo (Odświeżający szampon `Jaśmin i trawa cytrynowa`)

Odświeżający szampon do włosów problematycznych: przetłuszczających się i cienkich. Zawiera ekstrakty jaśminu, który ma działanie antybakteryjne, odświeżające, zmiękczające i antyrodnikowe oraz trawy cytrynowej o właściwościach normalizujących pracę gruczołów łojowych, kojących i relaksujących. Jak zapewnia producent - szampon dodaje objętości, nabłyszcza i nadaje miękkość.

Cena: 8,90zł / 200ml

najgorszy

Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że to najgorszy szampon do włosów jakiego używałam przez całe swoje życie. Jego zapach jest w porządku, taki delikatny, pieni się dobrze, ale na tym chyba kończą się jego zalety. No, może jeszcze to, że jest bardzo tani, ale co z tego, kiedy tak czy siak są to pieniądze wyrzucone w błoto? Moje włosy były matowe, robiły mi się kołtuny, przetłuszczały się szybciej niż normalnie (przy użyciu jakiegokolwiek innego szamponu), były po prostu brzydkie, bez wyrazu, loki wcale się nie kręciły, coś okropnego, do tego jeszcze się puszyły.

Plusy:
- cena
- łatwość użycia
- ładny zapach
- świetnie się pieni

Minusy:
- włosy słabo się układają
- nie nadaje blasku
- ciężko rozczesać włosy
- powoduje swędzenie
- powoduje puszenie włosów
- wysusza włosy

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

z kosmetyków Avon - tylko szampony

Szampon Avon nie ma w sobie nic nadzwyczajnego. Kupowałam go ze względu na ładny zapach i w miarę niską cenę. Włosy wyglądały po nim ładnie, ale tylko przez pierwsze dni stosowania - moje włosy bardzo szybko się do niego przyzwyczajały. Więcej nie kupię.

Zalety:
- ładny zapach,
- cena.

Wady:
- tylko myje włosy - nie pomaga w rozczesywaniu, nie nadaje blasku.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Szampon?

Jedyny plus tego szamponu jaki potrafię wskazać to ładny zapach, chociaż z drugiej strony pachnie równie dobrze, co inne szampony w tym przedziale cenowym. W ogóle się nie pienił, jest niewydajny, buteleczka starczyła mi zaledwie na kilka razy. Nie zapobiega przetłuszczaniu się, a moje włosy po myciu były poplątane i trudne do rozczesania. Tak mi \'odpowiadał\', że nawet nie przeszkadzało mi, że tak szybko się skończył. Ta cena to mało śmieszny żart.

Używam tego produktu od: starczył mi na chyba 4 mycia

Manicure - glitter nails

raz na jakis czas w upalne dni

Wczesniej używałam fructis lub pantene i na początku spodobał mi się bo włosy było dośc puszyste i nie oklapywaly tak bardzo....

Po 3 miesiącach dramat!! Byłam dziś u fryzjera miałam włosy długie(za łopatki) musiałam ściac ok 12-13 cm!!

To był mój wielki bład, szampon bardzo zniszczył mi włosy (nie mogłam się ich doczesac po myciu chociaż używałam dobrych odżywek), dlatego potwornie urywały się końcówki podczas czesania. Szampon zdecydowanie je wysusza(byc może odpowiedni do włosów bardzo tłustych)

Efektem mojego błedu są dużo krótsze włosy, które naprawdę długo zapuszczałam :(

Od dziś wracam do pantene i fruktisa, choc byc może w dni, kiedy temp siega ponad 30C raz na dwa tygodnie mogę umyc tym szmponem włosy, ale nie częsciej- nie chce znowu tracic włosow.

podsumowanie: Można używac ALE SPORADYCZNIE

Używam tego produktu od: 3 mies

Ok 5 lat temu-moje włosy były tłuste na całej długości.
Działanie produktu było słabe, cośtam niby dawał, ale nie było powalających rezultatów.
2-3 lata temu-miałam włosy normalne
Produkt sprawdzał się doskonale, włosy były po nim lekkie i świeże.
Teraz na pewno by się nie sprawdził, gdyż mam włosy ze skłonnością do przesuszania się.

Używam tego produktu od:jakby to razem wszystko zebrać, to ze 2 lata by było, z przerwami:)

średnio na jeża

Szampon nie zachwyca niczym szczególnym poza pięknym zapachem (jakie to typowe dla Avonu...)

W zasadzie nie wyrządza większych szkód włosom, średnio oczyszcza (żeby mieć poczucie czystości włosów muszę używać go dwa razy), kiepsko się pieni, przez co szybko się kończy. Nie zauważyłam jakiegoś wpływu na moje cienkie włosy, jeżeli Avon myśli, że wyjaławiając je nada im puszystość, to grubo się myli. Oprócz zapachu który mi się podoba, na plus dodam jeszcze, że daje fajne uczucie orzeźwienia dla skóry głowy (chociaż czasem zdarza się, że swędzi mnie ona po użyciu szamponu).

Nie kupię go ponownie (z premedytacją, nie dlatego że nie mam w zwyczaju kupować dwa razy tego samego szamponu)...

Zasługuje na 2,5 gwiazdki (naprawdę brakuje mi połówek w ogólnej ocenie kosmetyków :))Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

nic szczególnego

Najgorszej oceny nie dam, bo szampon nie szkodzi. Ale szczególnie dobrego też nic nie robi...
Z plusów: ładne opakowanie, niska cena, ładny zapach.
Z minusów: kiepska wydajność (mało się pieni, trzeba go dużo aplikować), włosy nie są ani szczególnie lekkie, ani ładnie błyszczące, ani lejące, ani nie utrzymują się długo świeże. Za niewiele więcej można kupić o wiele lepszy szampon.

Używam tego produktu od: używałam kilka tyg. temu

Średni

Miałam kiedyś ten szampon, ale na pewno nie kupię ponownie. Włosy nie są po nim splątane, ale po szamponie dla włosów przetłuszczających się oczekuję czegoś więcej. Po użyciu tego szamonu za 2, góra 3 dni muszę myć włosy ponownie. Całkiem przyjemny zapach. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

na 3,5

+szampon urzekł mnie zapachem i jeśli kupię go jeszcze to pewnie ze względu na to
+jest bardzo wydajny - wystarcza na jakieś 3 miesiące mycia co 2 dni moich długich(do połowy pleców) i gęstych włosów
+dobrze sie pieni
+nie wysusza włosów, dobrze sie rozczesują mimo, że nie biorę odżywki
+jego używanie naprawdę relaksuje

-nie zmniejsza przetłuszczania, nie normalizuje, nie nabłyszcza - czyli mnóstwo przyjemności mało działania

ten jest nawet dobry.

używam go w weekendy jak zajadę na studia(i nocuję u mamy)
Od zawsze traktowałam Naturalsy jako słabej jakości szampony.

Ale ten jest nawet dobry! Nie mówię że rewelacyjny..i nie zachwyca...ale od biedy mógłby być.

Plusy:
-nie za gęsty
-dobrze się pieni
-włosy nie są po nim wysuszone
-Nie jest ciężko po nim rozczesać włosy
-dobrze oczyszcza
-nie przyspiesza przetłuszania (choć jakoś specjalnie też nie przedłuża okresu świeżości włosów)
-mogłabym stosować go od czasu do czasu bez odzywki

Używam tego produktu od:roku albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo dobry.

Szampon ładnie pachnie, bardziej trawa cytrynową, ale są też lekkie nuty jaśminu. Mam przetłuszczające się dość długie włosy i ten oto kosmetyk spisuje się dosyć dobrze, nie jest może wielkim KWC, lecz wystarczy aby dobrze umyć i odświeżyć włoski. Dużym plusem jest to, iż w składzie widnieje lista naturalnych składników i zawiera kompleks BioSeed, nie obciąża włosów sztucznymi silikonami. Opakowanie to typowa buteleczka serii Naturals. Szampon jest wydajny jak na swoją nie za dużą pojemność 200ml. Jedynym małym minusem jest dla mnie to, że nie zawiera w sobie odżywki, którą muszę stosować osobno, dlatego daję 4 gwiazdki.
Ogólnie bardzo dobry i raczej kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam na początku 01.2008
Ilość zużytych opakowań:2 całe

A fuj!

Nigdy więcej szamponów Naturals! Używałam go, gdy miałam przetłuszczające się włosy. Coś strasznego! Włosy przetłuszczały się jeszcze szybciej, szybko stawały się oklapłe i matowe. Poza tym ciężka konsystencja, którą niełatwo było wydobyć z opakowania. Jeśli chodzi o plusy, to mogę je dać za piękny zapach i całkiem ładną buteleczkę. Niewart swojej ceny!

Używam tego produktu od:3 lata temu