Body, Ziołowy koktajl do ciała wzmacniający pękające naczynka

Body, Ziołowy koktajl do ciała wzmacniający pękające naczynka

Obkurczająco-uszczelniająca maseczka do pielęgnacji całego ciała, do skóry z pękającymi naczynkami krwionośnymi, skłonnej do rumienia i zaczerwienień, bez ograniczenia wieku. Produkt zawiera Fito-capillaries Complex, który zapewnia ogólną poprawę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, a jednocześnie wzmacnia ścianki kapilar i zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to złożona kompozycja aktywnych ekstraktów botanicznych m.in. z krokosza barwierskiego i winorośli, bogata w taniny, flawonoidy, rutynę oraz witaminę C. Maska zawiera ponadto witaminy E i F oraz olej ze słodkich migdałów o działaniu nawilżającym i odżywczym. Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą.
- wzmacnia ścianki kapilar
- zmniejsza widoczność naczynek
- nawilża i odżywia
Efekty występują po ok. 3-4 tygodniach systematycznego stosowania.

był cudowny i chcę go z powrotem!!!

Kupowałam ten balsam w czasach, gdy moje problemy pajączkowo-naczyniowe były dużo mniej zaawansowane. Pamiętam, że był częścią serii, w skład której wchodziły też jakiś budyń i sorbet :D chciałam je wypróbować, ale nagle wycofano je wszystkie.

Plusy:
+ NAPRAWDĘ rozjaśniał istniejące naczynka! to nie był dermokosmetyk, tylko zwykły balsam z supermarketu, a działał! do dziś nie mogę znaleźć nawet w aptece czegoś, co choćby w jednej dziesiątej działało jak ten koktajl
+ fajna konsystencja
+ szybko się wchłaniał
+ po miesiącu codziennego stosowania bardzo zmniejszył mi cellulit
+ zapach był charakterystyczny, świeży, intensywny, dla mnie bardzo przyjemny
+ cena

Minus:
- wydajność - po zaobserwowaniu rezultatów zaczęłam smarować nim również pośladki, łydki i brzuch :)

Firmo Dax, wróć do produkcji ziołowego koktajlu!

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: około 5, więcej nie zdążyłam

szok - ale działa

Naprawdę działa. Mam siateczkę naczynek na udach i próbowałam wielu sposobów na to by były mniejsze. Ten koktajl kupiłam przypadkiem i bez nadziei na działanie. Pierwszą tubkę zużyłam dosyć szybko i zauważyłam blednące naczynka. Najpierw myślałam ze mi sie wydaje ale mąż potwierdził że są mniej widoczne. Nie byłam pewna czy to zasługa tego preparatu bo jednocześnie brałam klarin (a on może działać na naczynka).
Skończył się klarin i koktajl i zrobiłam przerwę. Po pewnym czasie postanowiłam znowu kupic koktajl i smarowac dalej (bez klarinu już) i nadal widzę działanie!
Ma trochę wad: wolno sie wchłania, zapach taki nieciekawy... ale ma jedną najważniejszą zaletę - działa! (przynajmniej u mnie)Używam tego produktu od: trzy miesiące z przerwą
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

eee tam

koktajl?? to taki krem-żel, lekki. NIC NIE POMAGA, a wmasowywałam go w moje sinawe kończyny. nic nie zaszkodził też, ale znam lepsze nawilżacze, ładniej pachnące balsamy i mleczka w niższej cenie. no i działanie na naczynka jest żadne. lepszy jest balsam flos-leku w tej materii. bu!

Używam tego produktu od:1 mc

Cellulit jak stosować kosmetyki

niespełnione obietnice

Zakupiłam ten balsam z nadzieją, że choć minimalnie pomoże mi zniwelować problem "pajączków" na nogach i zawiodłam się bardzo. To najzwyklejszy w świecie balsam do ciała, który nie ma żadnego wpływu na popękane żyłki na nogach. Stosowałam go sumiennie (dwa razy dziennie) aż do wykończenia tubki i co? i nic, oczywiście:( jako balsam do nóg jest naprawdę skuteczny, bo przyjemnie nawilża, ale przecież nie dla nawilżenia go kupiłam, bo od tego mam normalny balsam do ciała.
Reasumując - produkt ten nie spełnia swojej podstawowej funkcji, jest przyjemny w użyciu, ładnie pachnie, cena przesadnie wysoka. Nie polecam.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Nie zbyt.... :(

Choć zadaniem tego kosmetyku miało byc wzmacnianie naczyniek,i inne cuda jakie oferuje producent,moim skromnym zdaniem absolutnie nie spełnia oczekiwań.Jako balsam-przeciętny,jako kosmetyk do zadań specjalnych-beznadziejny.Choć cierpliwie oczekiwałam na rezulaty w postaci minimalnego zmniejszenia zmian naczyńkowych na nogach,nic takiego nie nastąpiło.

Na naczynka nie działa

Niestety efektów w postaci wzmocnienia naczynek na próżno szukać. Już istniejące pajączki nie znikają ani nie zmniejszają się. A w ciągu tych 4 tyg stosowania pojawiło mi się mnóstwo nowych. Pod tym względem produkt zawiódł na całej linii. :(
Jako zwykły balsam jest świetny. Skóra jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona. Balsam przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania. Nie pozostawia klejącego się albo tłustego filmu.
Minusem jest wysoka cena. Ja kupiłam go za 11 zł, ale normalnie kosztuje ok 20 zł. Zdecydowanie za dużo.