Yves Rocher, Pureté de Nymphéa, Żel do mycia twarzy

Yves Rocher, Pureté de Nymphéa, Żel do mycia twarzy

Cudowny żel do mycia twarzy. Świetnie oczyszcza cerę, nawilża, nie pozostawiając uczucia ściągania skóry. Przyjemny zapach, bardzo wydajny produkt.

Cena: ok. 20 zł

Bardzo dobry

Mam mniejszą wersję do twarzy. Nie mam zbytnich wymagań co do żelu do twarzy, a ten spelnia je wystarczająco. Jest, delikatny, nie wysusza skóry. Dodatkowym plusem jest super przyjemny zapach.

sprostowanie

Ja również bardzo lubię tą serię (zapach!). Jest tylko jeden problem, dziewczyny: "gel douche sans savon" znaczy "żel pod prysznic bez mydła". Ani słowa o twarzy.... Chyba więc nie w tej kategorii należałoby go oceniać?

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Recenzja: ...

Ok

Kupiłam go w zestawie razem z zelem pod prysznic, byl w innym, troche mniejszym opakowaniu niz to na zdjeciu. Przyjemny w uzyciu, w ogole nie sciaga, leciutko nawilza. Ma nautralny, ladny zapach. Wedlug mnie slabo sie pieni. Odrobine za slabo odswieza.
Zuzylam jedno opakowanie.

wrastające włoski

Najlepszy wśród żeli!

To cudowny żel, który nie wysusza skóry, oczyszcza ją i delikatnie pachnie. Ale przyznaję, że też ostatnio nie mogę go dostać w sklepach. Dla mnie jest najlepszy wśród wszystkich żeli do mycia twarzy jakich używałam.

dobry

Dobrze się pieni, wydajny, pachnie ładnie, ale delikatnie. Nic mu nie można zarzucić.

świetny

ale nie ma go ostatnio w sklepie! Wycofali czy co??????? Delikatny zapch lili, nie wylewa sie duzo bo żel jest faktycznie żelem a nie jak co niektóre wodą, ożywia ,dodaje blasku. Ja kupilam w promocji za 8-9 złotych.