Aroma Massage Shower (Żel pod prysznic do masażu)

Aroma Massage Shower (Żel pod prysznic do masażu)

Żel zawiera maleńkie niebieskie mikroperełki, dzięki czemu delikatnie masuje skórę, poprawia jej kondycję i przynosi rozkosz zmysłom. Dodatkowo zawarte w Massage Shower ekstrakty z olejków eterycznych pobudzają zmysły i siły witalne. Wyjątkowe połączenie właściwości masujących i aromaterapeutycznych sprawia, że prysznic z Dove Aroma Massage Shower jednocześnie stymuluje ciało i zmysły. Taki prysznic to najlepszy sposób na chwilę niezwykłej przyjemności na początku dnia.

Cena: 10 zł / 250 ml

bardzo przyjemny

Może nawet dałabym 5 gwiazdek, gdybym znała skład tego żelu, a tak to daję 4...
Wad nie zauważyłam...
Przechodzę więc do zalet:
+ gęsta, jedwabista konsystencja z mikro drobinkami
+ wydajność
+ cena
+ drobinki masujące (naprawdę masujące)
+ brak wysuszenia skóry
+ interesujący zapach

Używam tego produktu od: używałam z przerwami przez ok. 4 miesięcy

Delikatny masażyk ;)

Używałam go jakiś czas temu i chyba powinnam do niego wrócić, gdyż był rewelacyjny.
Żel ma cudowny, relaksujący i bardzo oryginalny zapach, przynajmniej ja nie potrafię go zidentyfikować ;).
Dzięki "mikroperełkom" :) delikatnie masuje ciało, ale pieni się słabo. W duecie z myjką nylonową tworzy gęstą i aksamitną pianę, jednak masujące drobinki są wtedy niewyczuwalne, dlatego wolę go stosować bez wykorzystywania akcesoriów kąpielowych. Raczej nie zastąpi nam peelingu, gdyż zawarte w nim drobinki są bardzo delikatne, jedynie masują (co jest oczywiście bardzo przyjemne :D ), ale nie złuszczają naskórka. Po kąpieli skóra jest miękka i pachnąca :). Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące

To jest to... Dla Mnie :)

Uzywam cala kosmetyke DOVE do ciala :) jest rewelecacyjny, polecam. Jest taki kremowy 1//4 przeciez. Po kapieli czuje sie taka "DOVE" ... :) Ty tez mozesz POLECAM! :)
od kilku lat i tak dalej bo Mi pauje, jest kremowy, jeszcze z granulkami i masaz, i energetyzujacy i odswiezajacy i..... poprostu DOVE!!!

depilacja brwi

relaksujący żel

ciekawy zapach.. szkoda tylko że przed końcem buteleczki bylo mi już od niego mdło i chociaż mam jeszcze 2 inne końcówkę wyrzuciłam bo mimo że odłożyłam go na kilka miesięcy nadal ten zapach mnie mdli jest słodki ale ma w sobie jakąś oryginalną nutę plus za drobinki i to że jest wydajny minus za opakowanie przy końcówce żelu nie można go wydobyć ale że zapach i tak mnie zamdlił to darowałam sobie skrupulatne wydobycie żelu więc bez żalu ;)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w zasadzie jedno

Genialny!

Mama mi go kupiła, sama bym na to nie wpadła ;P
Ten zapach - mmm...po prostu zniewalający. Żadne tam owoce, landrynki czy inne jedzeniowe sprawy... Jest niesamowicie wydajny, wystarczył mi na jakieś 2 miesiące przy codziennym używaniu. Ma bardzo gęstą konsystencję, ale wystarczy niewielka ilość, by naprawdę przyzwoicie się zapienił. Drobinek jest sporo i choć niezauważalnie - masowały moją skórę ;-)
Nie wysusza, nie podrażnia i nie drażni mojego nosa. Polecam. Jak tylko wykończę te wszystkie jedzeniowe żele, których teraz używam, to z chęcią do niego wrócę :))

Używałam tego produktu przez: 2 miesiące

świetny

żel bardzo przypadł mi do gustu-delikatnie nawilża, skóra jest po nim bardzo przyjemna w dotyku, no i ma ładny zapach.. Żel jest dość gęsty ale to nie przeszkadza w używaniu-używanie go na myjce daje bardzo obfita pianę.. po prostu sama przyjemność, zwłaszcza przed snem :)

Używam tego produktu: 1 miesiac

rewelacja

Uwielbiam ten żel. Może trochę dziwi gęsta konsystencja, ale dzięki temu drobinki dobrze się wnim trzymają. Żel ma bardzo przyjemny zapach, a delikatne drobinki czynią kapiel naprawdę relaksującą. Super

a mnie się podoba!

Wg mnie produkt jest fajny, testowałam wiele gorszych. Wielki plus za zapach, który jest naprawde fenomenalny, podczas gdy zapachów Dove z innej linii nie moge znieść. Polecam do normalnej/tłustej skóry, mam suchą i jednak poszukuje czegoś bardziej nawilzajacego. Doskonały jako peeling, równiez jako baza pod peeling "domowej roboty" (np. z kawą i cynamonem, cukrem lub solą. Plusem jest także przystępna cena.

nigdy więcej

Kupiłam ten żel juz z rok temu do tej pory nie moge go "zmęczyć", dlatego stoi w łazience i pokrywa się kurzem. W moim przypadku dyskwalifikuje go gęsta konsystencja, trzeba stanąć na głowie zeby wycisnąc go z opakowania, a do tego prawie wcale się nie pieni i przykleja sie do skóry. Nigdy więcej!!!

chwila relaksu

Hmmm... dziwią mnie te recenzje. Ja jestem zachwycona!!! Po prostu kocham ten żel. ten zapach, szczególnie w połączeniu z gorącą wodą jest cudny. Drobinki do masażu, a nie ostre jak do peelingu. Idealnie się pieni, choć dla mnie nie jest to wyznacznikiem.Ogólnie bardzo opłaca sie go kupić

ilość zużytych opakowań: 1

Jak to Dove...

Dostałam ten żel jako gratis od hostessy w hipermarkecie. Ucieszyłam się wtedy, bo miałam zamiar go wypróbować - a tu taki prezent :) I całe szczęście, bo w przeciwnym razie, bardzo bym żałowała wydanych pieniędzy... Zapach jak na dove przyzwoity, ale nie zachwyca...tego masażu to prawie nie czuje... Strasznie gęsty i słabo się pieni. Fakt, że skóra jest leciutko nawilzona nie podnośi mojej oceny...

tynk typowo tynkowy

Nie wiem, dlaczego kolejny raz dałam się skusić na żel Dove...Konsystencja tego kosmetyku jest okropna. Jakby z wapnem. Ciężki, słabo się pieni.Te kuleczki są śmiechu warte, jedynie jako wrażenie estetyczne mogą być brane pod uwagę. daję * za zapach i żegnam się z Panem Żelem Tynkowym