Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Kkrem intensywnie nawilżający)

Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Kkrem intensywnie nawilżający)

Nowy krem Dove zawiera składniki intensywnie nawilżające. Szybko się wchłania, dzięki czemu zawarte w nim składniki pielęgnujące wnikają głęboko w skórę, a nie pozostają na jej powierzchni. Daje skórze prawdziwą ochronę i nawilżenie. Do codziennego stosowania. Dla wszystkich rodzajów skóry.

Fajny!

Dove, Intensive Ceam Nourishing to dobry krem do twarzy.
Jego konsystencja jest bardzo delikatna.
Dobrze nawilża skórę.
Posiada bardzo przyjemny, delikatny zapach.
Posiada wygodne opakowanie.
Polecam!

To taka Nivea

Produkt jest dobry i tyle w temacie. Nie ma w nim dodatkowych zalet ani wad. Ot typowy krem, który towarzyszy milionom ludzi. Tępy w obsłudze-twardy i lepki. Brudzi i zostawia plamy, ale daje uczucie nawilżenia i ulgi suchym partiom skóry, no i do tego ładnie pachnie. Nie wiem jak to możliwe, ale zazwyczaj stosuje go na całe ciało... Nie tylko buzię.
Bywa w moim domu, raczej z przyzwyczajenia
Nie robi krzywdy, trochę jak taki babciny krem na wszystko

Fajny krem

Krem jest z typu tych twardych, gdyż konsystencja nie jest najlepsza i dosyć ciężko się rozprowadza. Niestety zostawia białą warstwę. Jego zapach jest delikatny i przyjemny. Nawilża, jednak nie jest to efekt długotrwały, gdyż potem skóra wraca do wcześniejszego stanu. Mimo wszystko lubię i polecam.

Dieta na trądzik

Dobry.

Krem jak dla mnie dobry. Jednakże nie stosuję go w okresie zimowym, gdyż jego konsystencja nie zapewnia wystarczającego nawilżenia mojej skórze.
Jednakże lubię ten produkt. Ładnie pachnie oraz ma wygodne opakowanie.

lubię

Produkt ma bardzo ładny zapach, który nie jest zbyt mocny ani drażniący. Myślę, że każdemu powinien się spodobać. Kosmetyk ma przyjemną konsystencję i dobrze się go rozsmarowuje. Dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Produkt jest wydajny i nie podrażnia, a także nie uczula. Opakowanie nie sprawia większych problemów, ale czasem się je ciężko otwiera, a zwłaszcza jeśli ma się posmarowane dłonie. Jest to jego jednyny minus. Produkt jest tani, a dobry.

Do rak

krem ten kupilam dla zapachu, ktory jest cudny. Wlasciwosci rewelacyjnych nie ma ale do rak moze byc. Przyzwoicie nawilza, ladnie pachnie ale bardzo dlugo sie wchlania. Wydajny I tani

To nie to

Krem jest okej bo faktycznie pozostawia nawilzenie ale nie poprawia nawilzenia skory, po umyciu twarzy jest tak samo sucha i podrazniona wiec na pewno nie jest intensywnie nawilżający. zostawia tez niemily tlusty film.

Na ratunek odwodnionej skórze

Używam od ponad 10 lat, głównie do rąk (świetnie nawilża i natłuszcza, zmiękcza) oraz policzków (mam cerę mieszaną, policzki akurat normalne/przesuszające się).

Lepszy niż Nivea, ale to dalej nie jest to

Wolę w nim niż w Nivea to, że nie jest aż taki zbity. Co nie zmienia faktu, że konsystencja też nie stoi na najwyższym poziomie. Nie lubię takich "twardych kremów". Radzi sobie lepiej z rozprowadzeniem, ale nadal zostawia białą warstwę. Ma delikatny, ładny zapach, ale po pewnym czasie, bez srebrnego wieczka zmienił kolor na żłóty...

Nie do twarzy

Krem ten bardzo ładnie spisuje sie do nawilzania dloni.Jest tresciwy,mocno perfumowany.Moze byc tez do ciala jako balsam.Czesto na promocjach spotykam.Od wielu lat jest na rynku a to juz o czyms swiadczy...

Zbyt tłusty

Kupiłam go rezygnując z tłustego kremu Nivea Ostatecznie żałuję tej decyzji, bo Nivea po tygodniu dokupiłam, ponieważ ten krem średnio przypadł mi do gustu.

*Jest bardzo tłusty, najtłustszy krem jaki w ogóle miałam, to utrudnia użytkowanie.
*Ciężki do rozsmarowania, rozprowadza się nie równomiernie, jego aplikacja bywa przez to wręcz bolesna, ponieważ konieczne jest mocne pocieranie, by go właściwie rozetrzeć.
*Zakrętka podczas zakręcania przemieszcza się, przez co ciężko go dokładnie zamknąć.
*Zapach jest zbyt intensywny, po pewnym czasie zaczął mnie drażnić i przyprawiał o ból głowy. Pozostaje na ubraniach, pościeli.
*Krem długo się wchłania, skóra ciała jak i twarzy nie przestaje się świecić.
*Ciężko go usunąć, zmyć.
*Zapycha skórę twarzy, prowokuje wysyp.
*Wszystko się do niego lepi, krem i pudełko są brudne od kurzu, drobnych niteczek, jakby "przyciągają" wszystkie paprochy, które znajdą się w pobliżu.

+Bardzo dobrze regeneruje wysuszoną skórę kolan, łokci.
+Świetnie nawilża oraz pielęgnuję stopy.
+Jest wydajny.

łatwo się rozsmarowuje

minus:
nawilża na krótko
pozostawia tłusty lepki film
po użyciu wszystko się świeci