Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Kkrem intensywnie nawilżający)

Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Kkrem intensywnie nawilżający)

Nowy krem Dove zawiera składniki intensywnie nawilżające. Szybko się wchłania, dzięki czemu zawarte w nim składniki pielęgnujące wnikają głęboko w skórę, a nie pozostają na jej powierzchni. Daje skórze prawdziwą ochronę i nawilżenie. Do codziennego stosowania. Dla wszystkich rodzajów skóry.

Krem Dove

Uważam, że krem jest bardzo dobry do użytkowania na twarz bez podrażnień. Kiedyś strasznie sobie podrażniłam okolice ust i przy nakładaniu kremu nie pominęłam właśnie tych okolic. Okropnie piekło i szczypało!
W przypadku używania go do codziennej pielęgnacji zdrowej cery jest naprawdę ok. Lubię jego kremowy zapach

Średniak

Krem stosowałam z zamysłem codziennej pielęgnacji skóry. Posiadam cerę wrażliwą z dużą tendencją do przetłuszczania się w stresie T. Zazwyczaj zmagam się z naczynkami i przesuszeniem na policzkach. Często sięgam, więc po produkty nawilżające.
Krem Dove jest w wygodnym i poręcznym opakowaniu, można spokojnie go wszędzie ze sobą zabrać. Konsystencja jest kremowa, jak dla mnie zbyt tłusta. Zapach przyjemny, delikatny.Po nałożeniu zbyt długo się wchłania i często pozostawia tłustą warstwę na skórze. Zdecydowanie nawilża skórę, niweluje wszelkie suche miejsca. Mam jednak wrażenie,że wzmaga przetłuszczanie się cery i jest zbyt ciężki. Myślę,że sprawdzi się przy normalnej cerze, mniej wymagającej.

Sprawdza się!

W okresach upałów, krem Dove i Nivea są niezawodne. Stosuję je naprzemian. Dove uwielbiam za klasyczny zapach oraz nawilżenie, które daje mojej skórze przy każdej aplikacji.
Przy stosowaniu kremu na ciało, twarz etc. , śmiało mogę powiedzieć, że krem jest wydajny. Jedyny minus w nim to, że wolno się wchłania

Kkrem intensywnie nawilżający

Krem ma gęstą kremową konsystencję i przyjemny delikatny zapach. Bardzo wydajny wystarczy niewielka ilość aby gro rozprowadzić na twarzy, dłoniach itp. Nawilża i łagodzi podrażnienia. Ma poręczne, małe opakowanie. Ten biały krem jest bardzo wydajny.

Jest ok ale są lepsze

Zużyłam kilka opakowań na przestrzeni lat. Bardzo podobny do kremu Nivea ale mam wrażenie że jest odrobinę lżejszy. Krem ma gęstą kremową konsystencję i przyjemny delikatny zapach. Bardzo wydajny wystarczy niewielka ilość aby gro rozprowadzić na twarzy, dłoniach itp. Krem długo się wchłania i pozostawia tłustą i lepką warstwę która może osadzać się na ubraniach. Jest obciążający. Niemniej jednak dobrze nawilża i regeneruje. Dobry przy silnie przesuszonej skórze, nie do codziennego użytku.

Dove

Nawilża ma przyjemny zapach ale strasznie źle się go rozprowadza wystarcza na bardzo długo. Sięgam po niego już rzadko bo są już lepsze kremy które nie brudzą i mają rzadsza konsystencję.

Krem od zadań specjalnych!

W moim przypadku krem Dove jest kremem od zdań specjalnych. Nawilża i łagodzi podrażnienia. Zastępuje mi krem do twarzy,pięt, łokci czy rąk - gdy takich akurat nie mam pod ręką. Pieknie pachnie i pielegnuje ciało. Ma tłustą ale niezbyt cieżką formułę, ktora pozostawia przyjemny film. Bardzo lubię poręczne, małe opakowania. Ten biały krem jest bardzo wydajny.

Fajny!

Dove, Intensive Ceam Nourishing to dobry krem do twarzy.
Jego konsystencja jest bardzo delikatna.
Dobrze nawilża skórę.
Posiada bardzo przyjemny, delikatny zapach.
Posiada wygodne opakowanie.
Polecam!

To taka Nivea

Produkt jest dobry i tyle w temacie. Nie ma w nim dodatkowych zalet ani wad. Ot typowy krem, który towarzyszy milionom ludzi. Tępy w obsłudze-twardy i lepki. Brudzi i zostawia plamy, ale daje uczucie nawilżenia i ulgi suchym partiom skóry, no i do tego ładnie pachnie. Nie wiem jak to możliwe, ale zazwyczaj stosuje go na całe ciało... Nie tylko buzię.
Bywa w moim domu, raczej z przyzwyczajenia
Nie robi krzywdy, trochę jak taki babciny krem na wszystko

Fajny krem

Krem jest z typu tych twardych, gdyż konsystencja nie jest najlepsza i dosyć ciężko się rozprowadza. Niestety zostawia białą warstwę. Jego zapach jest delikatny i przyjemny. Nawilża, jednak nie jest to efekt długotrwały, gdyż potem skóra wraca do wcześniejszego stanu. Mimo wszystko lubię i polecam.

Dobry.

Krem jak dla mnie dobry. Jednakże nie stosuję go w okresie zimowym, gdyż jego konsystencja nie zapewnia wystarczającego nawilżenia mojej skórze.
Jednakże lubię ten produkt. Ładnie pachnie oraz ma wygodne opakowanie.

lubię

Produkt ma bardzo ładny zapach, który nie jest zbyt mocny ani drażniący. Myślę, że każdemu powinien się spodobać. Kosmetyk ma przyjemną konsystencję i dobrze się go rozsmarowuje. Dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Produkt jest wydajny i nie podrażnia, a także nie uczula. Opakowanie nie sprawia większych problemów, ale czasem się je ciężko otwiera, a zwłaszcza jeśli ma się posmarowane dłonie. Jest to jego jednyny minus. Produkt jest tani, a dobry.